Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika quizy
Turysci.pl > Lotniska i linie lotnicze > Wyjątkowy tłusty czwartek LOT-u. Słodka promocja tylko do 8 lutego
Angelika Czarnecka
Angelika Czarnecka 07.02.2024 19:40

Wyjątkowy tłusty czwartek LOT-u. Słodka promocja tylko do 8 lutego

Pokład samolotu
Fot. Klaudia Zawistowska-Turyści.pl

Z okazji tłustego czwartku polski przewoźnik LOT zorganizował dla swoich klientów bardzo miłą niespodziankę. Tylko przez dwa dni można kupić bilety lotnicze w promocyjnej cenie.

Wśród kierunków objętych akcją pojawiły się miasta takie jak Amsterdam, Baku, Dusseldorf, Frankfurt, Kair i wiele innych. Warto skorzystać z promocji!

LOT zaskoczył podróżnych. Promocja na tłusty czwartek

“Środowa promocja + tłusty czwartek = Promocja na tłusty czwartek. Dzisiaj i jutro zgarnij jeden z naszych najpyszniejszych kierunków w niższej cenie” - czytamy na facebookowej stronie LOT Polish Airlines.

“PS. Na pokładzie również przewidujemy pewne tłustoczwartkowe niespodzianki. Do zobaczenia na pokładzie!” - dodaje przewoźnik. To dobry czas na realizację podróżniczych marzeń. W promocji dostępne są połączenia zarówno w Europie jak i do Azji czy Afryki.

Ile kosztują loty? Gdzie można polecieć?

Jak czytamy na oficjalnej stronie przewoźnika, ceny lotów zaczynają się już od 299 zł z bagażem podręcznym oraz od 449 zł z bagażem rejestrowanym. Sprzedaż biletów obowiązuje w terminie: 07.02 - 08.02. 2024. Z kolei w podróż można udać się w okresie: 19.02 - 31.05.2024.

Zainteresowani mogą po niższej cenie kupić lot nie tylko do Europy. Objęte promocją kierunki to: Amsterdam, Baku, Dusseldorf, Frankfurt, Kair, Kopenhaga, Mediolan, Lublana, Oslo, Skopje, Sofia, Delhi, Mumbaj i Seul. 

Stałe zniżki w PLL LOT

Oprócz okazyjnych promocji przewoźnik oferuje też swoim klientom stałe zniżki. Na stronie internetowej LOT informuje, że jest oficjalnym partnerem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i w ramach projektu “Karta Dużej Rodziny” firma przygotowała specjalną ofertę: 10 proc. zniżki od podstawy taryfy we wszystkich klasach podróży, a także 50 proc. zniżki na usługi dodatkowe np. “Mój dodatkowy Bagaż”, “Moje Ulubione Miejsce” i “Mój Dodatkowy Sprzęt”. Zasady rezerwacji dostępne są na stronie przewoźnika.

 

Źródło: Facebook-LOT Polish Airlines/lot.com.pl