WizzAir ze specjalną ofertąPixabay.com/skyradar (zdjęcie poglądowe)

Tylko dzisiaj, czasu jest mało, trzeba się śpieszyć. WizzAir szaleje na cyber monday

WizzAir to jedna z najpopularniejszych linii lotniczych w Polsce. Jej klienci mają powody do radości, ponieważ w ofercie pojawiły się bilety w niezwykle niskiej cenie. To aż 25 procent zniżki. Oferta jest ważna jedynie dzisiaj.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaką ofertę przygotował WizzAir z okazji cyber monday
  • Do jakich miast można polecieć po wyjątkowo niskiej cenie
  • Do kiedy jest czas na skorzystanie z promocyjnych biletów

WizzAir przygotował wyjątkową aferę dla swoich klientów. Jest szansa na kupienie biletów w cenie niższej o 25 procent. Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, 30 listopada i bilety można kupować do godziny 23:59. Trzeba się spieszyć.

WizzAir oferuje bilety w niskiej cenie

Dzisiaj obchodzony jest tak zwany Cyber Monday. Z tego powodu węgierska linia lotnicza postanowiła przygotować specjalną promocję. Przewoźnik oferuje oferuje 25 proc. zniżki na wybrane loty oraz usługę WIZZ Flex za 5 złotych.

Oferta dotyczy jedynie wybranych lotów. Taniej będzie można polecieć z wielu znanych polskich miast. Samoloty wystartują z Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Olsztyn-Mazury, Poznania, Szczecina, Warszawy i Wrocławia.

Ważne dla turystów jest, że jest duży wybór lotów. W ramach Cyper Monday będzie można polecieć między innymi z Warszawy do Lizbony za 140 zł, z Katowic do Barcelony za 87 zł, z Krakowa do Rzymu za 77 złotych czy z Katowic na Maltę za 132 złote.

Rezerwacji lotów należy dokonywać online. Można to zrobić jedynie na dwa sposoby - na oficjalnej stronie internetowej WizzAir lub za pośrednictwem aplikacji tego przewoźnika. Można ją pobrać w sklepach internetowych, np. Google Store.

Co ważne, obniżka dotyczy ceny podstawowej za bilet, ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Dodatkowo okres podróży objętej promocją jest ograniczony. Promocja dotyczy jedynie lotów do 27 marca przyszłego roku. Oferta nie dotyczy podróży grupowych.

WizzAir proponuje jeszcze jedną obniżkę cen. Mowa o usłudze WIZZ Flex za jedyne 1 euro, a więc niecałe 5 złotych. Umożliwia to zwrócenie biletu lub darmową zmianę rezerwacji. Obie promocje przewoźnika mogą być łączone.

Węgierska linia lotnicza nie jest jedynym przewoźnikiem, który zdecydował się na obniżki cen. W ostatni piątek obchodzono tak zwany Black Friday. Z tej okazji irlandzka firma Ryanair zaproponowała dwa loty w cenie jednego. Można o tym przeczytać tutaj.

Kontrowersje wokół WizzAir

WizzAir jest jednym z najpopularniejszych przewoźników nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Ostatnio jednak firma znalazła się w tarapatach. Miało to związek z rozwojem swojej siatki połączeń w Norwegii.

Jak się okazuje, w gronie działaczy norweskiej sceny politycznej pojawiły się wątpliwości związane z przestrzeganiem lokalnego prawa przez węgierskiego przewoźnika. Krytycznego podejścia nie kryje norweski minister transportu i komunikacji Knut Arild Hareide. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł