WizzAir wielka niespodziankaWikimedia Markus Winkler (markuswinkler.de) CC BY 4.0

WizzAir ma wielką niespodziankę dla Polaków. Trzeba się śpieszyć, czas tylko do jutra

WizzAir przygotował wielką niespodziankę, z której skorzystać mogą polscy turyści. Dzięki nowej ofercie będzie można latać taniej. Trzeba jednak się spieszyć, ponieważ szansa na obniżkę cen minie już jutro. Wystartowała weekendowa wyprzedaż tanich lotów w wielu atrakcyjnych kierunkach. To szansa na niedrogie wakacje.

WizzAir co jakiś czas zaskakuje klientów tanich linii lotniczych niezwykle atrakcyjnymi ofertami. Przewoźnik przygotował niespodziankę na ten weekend i już wystartował z weekendową wyprzedażą lotów. Do jutra można kupić bilet po obniżonej cenie i spędzić urlop w pięknym miejscu. Wśród kierunków, które obejmuje obniżka, znajdują się uwielbiane przez Polaków kraje, między innymi Grecja.

W związku z sezonem wakacyjnym WizzAir przygotował weekendową wyprzedaż. Przewoźnik poinformował dzisiaj o atrakcyjnej ofercie, która obejmuje miejsca, w których warto chociaż raz spędzić urlop. Każdy, kto zdąży załapać się na obniżkę, będzie mógł kupić bilety taniej o 20 procent. Promocja dotyczy wybranych lotów oraz połączeń i obowiązuje bilety zakupione w dniach 11-12 lipca br. Okazuje się, że tanie linie lotnicze mogą być jeszcze tańsze.

WizzAir wystartował z weekendową wyprzedażą

Podczas wakacji WizzAir oferuje atrakcyjną promocję, która zaczęła się 11 lipca o północy i będzie trwała do 12 lipca do 23:59. Klienci, którzy zdążą się załapać, kupią bilety o 20 procent taniej. Oferta przewoźnika dotyczy jednak wybranych lotów i połączeń. Z pewnością jednak nie powinno być to powodem do narzekania, ponieważ obejmuje ona uwielbiane przez Polaków kierunki. W dodatku okres podróży jest nieograniczony.

Promocja WizzAir obejmuje loty w siatce połączeń WIZZ w takich kierunkach jak Mykonos (w Grecji), Malta oraz Rejkiawik (na Islandii), Tromso (w Norwegii), Wiedeń (w Austrii), Split (w Chorwacji), Burgas (w Bułgarii), Larnaka (na Cyprze), Algero (na Sardynii) i wiele innych. Skusić mogą się zwłaszcza osoby, które nie miały do tej pory pomysłu na spędzenie urlopu. Do końca jutrzejszego dnia ceny biletów będą jeszcze niższe niż zazwyczaj.

To kolejna oferta, którą WizzAir zaskakuje turystów. Warto śledzić kolejne kroki przewoźnika, zwłaszcza że wakacje się jeszcze nie skończyły, a tanie linie lotnicze lubią sprawiać klientom takie niespodzianki, jak wielka wyprzedaż weekendowa. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o oficjalnym oświadczeniu, jakie wydał Ryanair.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Źródło: Tanie Loty

Następny artykuł