Turysci.pl > Polska > Wizz Air i Ryanair zabiorą nas do egzotycznego raju. To nadal tani kierunek
Natalia Księżak
Natalia Księżak 25.06.2023 14:42

Wizz Air i Ryanair zabiorą nas do egzotycznego raju. To nadal tani kierunek

Agadir
Fot. Canva

To kolejna opcja, żeby uciec od szarej, chłodnej jesieni lub zimy. Irlandzki przewoźnik zabierze Polaków do ciepłego Maroka. Do tego kraju poleci także Wizz Air. Rozpoczyna się zacięta walka o lotniczy sezon jesienno-zimowy.

Ryanair nie ogłosił jeszcze oficjalnie tej informacji, ale na stronie można już zarezerwować bilety. To jednak nie koniec niespodzianek.
 

Ryanair zawiezie Polaków do Maroka

Do tej pory do słonecznego Maroka mogliśmy dostać się liniami Ryanair tylko z Krakowa. Od 31 października irlandzka linia ma dla polskich pasażerów niespodziankę. Można już rezerwować bilety z Wrocławia do marokańskiego kurortu Agadir.

Z systemu rezerwacyjnego wynika, że połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu. : loty odbędą się we wtorki i soboty. Trasa nie należy do najkrótszych, bo czas lotu to około cztery i pół godziny.

Wizz Air również z niespodziankami

Do Agadiru poleci także Wizz Air. Przewoźnik niedawno poinformował o rozbudowie swojej bazy w Warszawie. Jesienią z tego lotniska turyści również polecą do Maroka. Nowa trasa do Agadiru ruszy wraz z sezonem zimowym, od 31 października. Samoloty latać będą we wtorki i soboty.

Ciekawych kierunków czeka jeszcze więcej. Ryanair zapowiada m.in. jesienne loty do Lizbony, na Teneryfę czy do Malagi. Więcej o nowych trasach pisaliśmy we wcześniejszym artykule dostępnym tutaj. Jest w czym wybierać!

To nie koniec nowości

Choć niektóre z propozycji dostępne są już w rezerwacjach na stronie przewoźników, to wciąż czekamy na oficjalne ogłoszenie nowych rozkładów jesienno-zimowych. Już teraz widać jednak, że ten sezon zapowiada się gorąco.

To z pewnością nie jest jeszcze koniec nowych tras. Ryanair prawdopodobnie ogłosi wkrótce nowe połączenia z Warszawy, nowości pojawią się też na lotnisku w Łodzi.