wieś jedno zdjęciegoogle.com/maps/screen

Wystarczyło jedno zdjęcie, a polska wieś stała się znana na cały świat

Wieś położona w Polsce nieoczekiwanie stała się bardzo popularna i to zaledwie w kilka dni. Wszystko za sprawą niesamowitego zdjęcia, które uwypukliło niezwykłe walory tej miejscowości. Internauci z najróżniejszych stron wyświetlają teraz fotografię, która przyniosła polskiej wsi wielką sławę. Przekonajcie się sami.

Wieś z południa Polski bije właśnie rekordy popularności, chociaż jeszcze do niedawna mało kto miał pojęcie, że w ogóle istnieje. Wszystko zmieniło się jednak dzięki jednej fotografii, która szybko podbiła internet. Po opublikowaniu tego szczególnego zdjęcia tysiące osób odkryło niewielką miejscowość położoną niedaleko Krakowa. Jej mieszkańcy prawdopodobnie nie podejrzewali, że ten region w tak błyskawicznym tempie zyska znaczącą sławę.

Tragedia w turystycznym raju. Miała tylko 18 lat i miliony na koncie, doszło do najgorszegoTragedia w turystycznym raju. Miała tylko 18 lat i miliony na koncie, doszło do najgorszegoCzytaj dalej

Zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych, pokazujące polską wieś stało się niezwykle popularne. Fotografia, która przedstawia miejscowść na południu kraju z lotu ptaka, pojawila się na Instagramie. Udostępniła ją organizacja World Urban Planning, która dzieli się z internautami rzutami przepięknych - często nieznanych przez turystów - miejsc. Zdjęcie zostało wykonane w sierpniu 2019 roku. To, że w okresie letnim polska wieś prezentuje się wyjątkowo malownicz, wiedzieliśmy już od dawna, ale teraz podziwiać może ją cały świat.

Sułoszowa: polska wieś, która podbija media społecznościowe

Wieś, która podbiła już tysiące serc, to Sułoszowa. Niewielka miejscowość położona jest niecałe 30 km na zachód od Krakowa i jest zmieszkiwana przez zaledwie 6 tys. osób. Najprawdopodobniej żaden z nich nie spodziewał się, że Suszołowa stanie się tak popularna. Być może na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się ona na tle pozostałych, małych miejsc w Polsce, jednak zwróciła uwagę organizacji World Urban Planning z konkretnej przyczyny. To dzięki temu zdjęcie z lotu ptaka jest tak imponujące.

Przez wieś biegnie jedna z najdłuższych ulic w naszym kraju, która ma aż 9 km. Ten niezwykły element sprawia, że wraz ze ustawionymi w szeregu gospodarstwami i polami, zdjęcie Sułoszowej z lotu ptaka przypomnia wręcz obraz. Nic dziwnego, że organizacja, która skupia się szczególnie na miejscowościach, które charakteryzuje rzadkie i niecodzienne rozplanowanie, postanowiła uwiecznić polską wieś i pochwalić się nią na swoim Instagramie. Musicie przyznać, że fotografia robi ogromne wrażenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostali paragon w Ustce, mogli zanieść się śmiechem. Bije na głowy wszystkie inne
2. O spacerze zapomnij, wraca zakaz wstępu do lasów. Na razie w jednym z województw

Na profilu World Urban Planning znajdziecie nie tylko polską wieś, ale również fotografie z lotu ptaka przedstawiające m.in. uniwersytet w Arabii czy małe bawarskie miasteczka. Sułoszowa znalazła się w naprawdę elitarnym gronie. Dzięki internetowi i mediom społecznościowym miejscowość niedaleko Krakowa bardzo szybko stała się sławna. Obecnie polajkowało ją prawie 8 tys. osób. Niedawno w jednym z naszych artykułów pisaliśmy o najbardziej przejrzystym jeziorze w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje uwielbiany sportowiec. Podano porażającą wiadomość, jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał swoimi występami
  2. Bardzo niepokojące doniesienia, służby mają pełne ręce roboty. W całym kraju sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli
  3. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  4. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje
  5. Od wtorku znów mają nakaz noszenia maseczek, ludzie nie mogą uwierzyć. Wiadomość o sytuacji w Bułgarii
  6. Pitbull zerwał się w nocy i zaczął drapać w drzwi. Kiedy właściciel je otworzył, zamarł

Źródło: Chillizet

Następny artykuł