Turysci.pl
urlop jaka cena

East News AGENCJA SE

Znamy ceny all inclusive w Polsce. Nie jest tak źle

15 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Urlop all inclusive już od dawna cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Najczęściej w takiej formie spędzaliśmy wczasy w Egipcie , Grecji i Turcji. Jednak rzadko decydujemy się na all inclusive w Polsce. Media poinformowały, czy jest

Urlop to dobry czas, aby skorzystać z okazji all inclusive. Zwłaszcza że jest to jedna z najczęściej wybieranych form wypoczynku przez Polaków. Rzadko jednak w ten sposób spędzamy wakacje w naszym kraju. Najczęściej wybieramy się do Turcji, Egiptu lub Grecji. Jednak w związku z pandemią koronawiursa zachęca się nas, abyśmy w tym roku postawili na Polskę. Jak się okazało, all inclusive jest dostępne również tutaj. Ceny wydają się zachęcające.

Urlop w formie all inclusive ma wiele plusów. Wczasowicze wcześniej płacą określoną kwotę, aby na miejscu wypoczynku już niczym się nie przejmować. Nic dziwnego, że jest to tak popularna forma spędzania wakacji przez Polaków. Nie ma co ukrywać, że wielu osobom bardzo podoba się perspektywa niewychodzenia z terenu hotelu i leniwego siedzenia z drinkiem z palemką przy basenie. W dodatku all inclusive najczęściej zapewnia również 3 posiłki dziennie. Oprócz tego można korzystać z dodatkowych przekąsek oraz deserów.

Urlop w formie all inclusive w Polsce

W polskich kurortach urlop w formie all inclusive nie jest jeszcze tak popularny, ale - jak się okazało - istnieje możliwość spędzania wakacji w taki sposób. Najwięcej hoteli, które ofeują taką możliwość, znajduje się na północy Polski. Większość z tych ośrodków znajduje się nad morzem - na Pomorzu Zaachodnim. Wczasy all inclusive możemy znaleźć również w na południu - w górach. Turyści mogą wybrać zarówno hotele spa, jak i klimatyczne dworki w malowniczej okolicy.

- Baza hotelowa w Polsce intensywnie powiększała się w ostatnich latach, co zaowocuje w tegoroczne wakacje. Dostajemy coraz więcej zapytań o wakacje w Polsce, od morza po góry, dlatego mocno pracujemy nad rozszerzeniem oferty krajowej. Wśród już dostępnych ofert pojawiają się zarówno tańsze obiekty, jak i kompleksy z formułą all inclusive. Do tych Polacy dopiero się przyzwyczajają, ale widzimy, że zainteresowanie jest coraz większe - słowa Klaudyny Fudali z serwisu Wakacje.pl cytuje WP.

Urlop w Kołobrzegu z opcją all inclusive możemy spędzić w 3-gwiazdkowym hotelu Solny. Cena obejmuje śniadanie w formie bufetu, 2-daniowy lunch, nieograniczone napoje z lunchem (piwo, wino domowe, napoje bezalkoholowe), podwieczorek (kawa, herbata i ciasto), kolacja- 3-daniowa lub bufet. Ośrodek turystyczny zbiera bardzo dobre opinie wśród odwiedzających. Tygodniowy pobyt jeszcze w sierpniu wynosił tam 1481 złotych za osobę, natomiast w listopadzie 610 złotych. W pozostałych kurortach taka forma wczasów waha się między 1358 złotych do 1904 złotych.

Źródło: Wirtualna Polska

Źródło: Wirtualna Polska

Podobne artykuły

dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >

Polska

Trudne warunki w Beskidach. Zamknięto część wyciągów

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >