Turysci.pl > Lotniska i linie lotnicze > Udawał pilota samolotu, żeby zaimponować kilku swoim dziewczynom. Wszystko by się udało, ale...
Natalia Księżak
Natalia Księżak 29.08.2023 09:49

Udawał pilota samolotu, żeby zaimponować kilku swoim dziewczynom. Wszystko by się udało, ale...

udawał pilota
Fot. shutterstock/Emilian Danaila

Czego nie robi się, aby zaimponować kobietom? Szczególnie, jeśli wybranek swojego serca ma się kilka. Mężczyzna tak bardzo chciał im się przypodobać, że teraz oprócz aresztu dostał od władz specjalną, dodatkową karę.

20-latkowi całkiem dobrze szło udawanie pilota, ale wpadł przez jeden szczegół.

Udawał pilota i chciał wejść na pokład. Historia jak z Bollywood

Choć ta niecodzienna historia wydarzyła się w poniedziałek 21 sierpnia, to dopiero teraz obiegła krajowe i zagraniczne media. Młody mężczyzna pojawił się na lotnisku Vadodara (BDQ) w Indiach. Ubrany był w mundur pilota, pewny siebie, przygotowany do wejścia na pokład krajowego lotu Air India.

Brzmi to jak początek średniej klasy filmu z Bollywood, ale najciekawsze momenty miały dopiero nadejść…

20-latka zdradziło spotkanie z załogą samolotu

20-latek bardzo dobrze przygotował się do swojej roli. Poległ jednak podczas spotkania z załogą. Według doniesień lokalnych mediów, mężczyzna powiedział załodze samolotu, że jest pilotem linii Air India. Wzbudziło to ich podejrzenia.

W rezultacie w sprawę zaangażowali się pracownicy ochrony lotniska, którzy zadali mu kilka pytań. 20-latek przyznał, że uczęszcza do instytutu szkolenia personelu naziemnego lotnisk, ale pilotem nie jest. Przeszukanie jego rzeczy ujawniło, że miał instrukcje dotyczące bezpieczeństwa lotów, a w jego telefonie znajdowało się wiele zdjęć przedstawiających go w mundurze pilota.

Pilot-oszust takiej kary się nie spodziewał

20-latek został przekazany policji. Podczas przesłuchania przyznał, że często przebierał się w mundur pilota, żeby zaimponować swoim dziewczynom. Okazało się bowiem, że ma ich kilka.

Śledczym zdradził, że jego wybranki mieszkają w Ahmadabadzie, Rajkot i Bombaju. Na pokład samolotu chciał wejść, aby spotkać się z jedną z nich.  ​​Śledczy zezwolili na wypuszczenie domniemanego “pilota” z aresztu. Warunkiem zwolnienia było jednak wysłanie wiadomości do wszystkich swoich dziewczyn z informacją, że tak naprawdę nie jest pilotem i tylko udawał.

Tagi: Lotnisko Indie