Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Lotniska i linie lotnicze > "Twojej walizki jeszcze tam nie ma!" Paraolimpijczyk publicznie zawstydza turystów
Angelika Czarnecka
Angelika Czarnecka 14.09.2023 16:26

"Twojej walizki jeszcze tam nie ma!" Paraolimpijczyk publicznie zawstydza turystów

Bagaże
Fot.Shutterstocklinerpics,TikTok@hunterwoodhall

Podróże, choć są bardzo ekscytujące, niekiedy potrafią męczyć, szczególnie jeśli mamy do czynienia z innymi turystami, których zachowanie wprost wyprowadza nas z równowagi. Według paraolimpijczyka Huntera Woodhall’a najgorsze jest czekanie na swój bagaż, gdy podróżni gromadzą się tuż przy samej taśmie.

“Czy wszyscy możemy zgodzić się na publiczne zawstydzanie każdego, kto to robi? Twojej walizki jeszcze tam nie ma. Nie musisz stać tak blisko!” - grzmi Woodhall.

Kuriozalna sytuacja na lotnisku. Robi tak większość turystów

Jedni uwielbiają, gdy na wakacjach jest mnóstwo turystów, gdy dużo się dzieje i wokół jest wiele atrakcji. Inni z kolei preferują ciszę i spokój, ponieważ tylko wtedy mogą naprawdę odpocząć i cieszyć się wyjazdem. Wszyscy jednak mogą zgodzić się w jednej kwestii - ilość podróżnych na lotniskach potrafi mocno przytłoczyć. Długie odprawy, stanie w kolejkach czy czekanie na wejście na pokład samolotu nie należą do przyjemnych czynności. Turyści jednak nie raz sami stwarzają sytuacje, które potrafią wyprowadzić innych z równowagi.

Jedną z nich jest gromadzenie się ludzi tuż przy samej taśmie wydającej nasz bagaże. Swoimi przemyśleniami na ten temat podzielił się 24-letni paraolimpijczyk i gwiazda TikToka Hunter Woodhall, który wraz ze swoją żoną Tarą Davis wracał z europejskich wakacji. Na opublikowanym w sieci krótkim wideo zarejestrował tę kuriozalną sytuację. 

Odbiór bagażu na lotnisku. “Nie musisz stać tak blisko!”

W dziewięciosekundowym klipie paraolimpijczyk żartuje: “Czy wszyscy możemy zgodzić się na publiczne zawstydzanie każdego, kto to robi? Twojej walizki jeszcze tam nie ma. Nie musisz stać tak blisko!”. Taki widok z pewnością nikomu, kto chociaż raz podróżował samolotem, nie jest obcy.

Do tej pory wideo na platformie TikTok obejrzano ponad 128 tys. razy i wielu użytkowników stanęło po stronie paraolimpijczyka. “To moja największa zmora! Ja wtedy wprost przechodzę między ludźmi, uderzając ich torbą”, “To doprowadza mnie do szału” - brzmią jedne z komentarzy. Inni z kolei uważają, że przed każdą taką karuzelą z bagażami powinna być umieszczona informacja z ostrzeżeniem, by stać w odpowiedniej odległości. 

@hunterwoodhall

Maybe its just me. But definite ick

♬ original sound - Hunter Woodhall

To denerwuje podróżnych na lotniskach

Ustawianie się tuż przy taśmie z bagażami to nie jedyna rzecz, która denerwuje podróżnych. Do tej czynności zdecydowanie można by dopisać m.in. kładzenie swoich bagaży na ławkach zamiast na ziemi, zajmując tym samym wolne miejsca, a także zatrzymywanie kolejki przez roztrzepanych turystów, którzy nie mogą znaleźć swojego biletu.