TVP informuje o problemach w samolocieneedpix.com/ public domain

TVP: akcja na pokładzie samolotu na polskim lotnisku. Pilot wezwał posiłki

TVP Info poinformowało o nieprzyjemnej sytuacji, do której doszło na pokładzie samolotu, który leciał z Warszawy do Poznania. Pasażer odmówił założenia maseczki. Konieczna była interwencja straży granicznej.

TVP Info to stacja telewizyjna, która poinformowała o trudnej sytuacji do której doszło na pokładzie samolotu. Polak odmówił założenia maseczki, co wiązało się interwencją Straży Granicznej. Jakie poniesie konsekwencje?

Doda w prześwitującym stroju kąpielowym robi furorę w internecie. Wiemy w jakim kraju wypoczywa, wielu może jej pozazdrościćDoda w prześwitującym stroju kąpielowym robi furorę w internecie. Wiemy w jakim kraju wypoczywa, wielu może jej pozazdrościćCzytaj dalej

TVP: problemy na pokładzie samolotu

Wszystko wydarzyło się na pokładzie samolotu, który leciał z Poznania do Warszawy. 37-letni pasażer stwarzał swoim zachowaniem niebezpieczeństwo dla współpasażerów i personelu pokładowego. Odmówił zakrycia nosa i ust.

Dziewczynkę ze zdjęcia uwielbiają dziś miliony Polaków. Poznajecie? Słynna polska podróżniczkaDziewczynkę ze zdjęcia uwielbiają dziś miliony Polaków. Poznajecie? Słynna polska podróżniczkaCzytaj dalej

W związku z tym kapitan samolotu powiadomił strażników z placówki Straży Granicznej w Poznaniu-Ławicy. Funkcjonariusze na lotnisku czekali na pasażera. Mężczyzna gdy zobaczył strażników dobrowolnie opuścił samolot.

Mężczyzna będzie musiał ponieść konsekwencje swojego zachowania. Za niedostosowanie się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa oraz za niewykonanie poleceń kapitana, będzie musiał zapłacić mandat w wysokości 200 złotych.

Inne podobne sytuacje

To nie jest pierwsza tego typu sytuacja w tym roku. Już od kilku miesięcy pracownicy linii lotniczych muszą zmagać się z kłopotliwymi pasażerami, który odmawiają zastosowania się do obowiązujących restrykcji.

Jakiś czas temu do takiej sytuacji doszło w samolocie, który leciał do Polski z Hiszpanii. Na jego pokładzie znajdował się 30-latek, który podróżował z miasta Alicante. Spowodował on ogromny problem. Zaczął się kłócić z powodu zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas podróży.

- W nocy ze środy na czwartek funkcjonariusze Straży Granicznej z poznańskiej Ławicy otrzymali informację o konieczności interwencji na pokładzie statku powietrznego wobec agresywnego pasażera, który nie chce podporządkować się wydawanym przez załogę samolotu poleceniom - mówiła rzeczniczka Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej Joanna Konieczniak.

Kobieta przekazała, że w ocenie załogi, mężczyzna stwarzał zagrożenie dla innych pasażerów samolotu. Interweniować musieli funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych. Za swoje zachowanie mężczyzna dostał mandat. Odmówił on jednak jego przyjęcia, więc sprawa została skierowana do sądu.

Przypominamy, że decydując się na podróżowanie drogą lotniczą należy pamiętać, że istnieją pewne obostrzenia. Przestrzeganie ich jest obowiązkowe, a odmowa wiąże się z poniesieniem konsekwencji.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister się wygadał. Chodzi o ferie i wakacje 2021. Mówił o wydłużaniu i rozszerzaniu
2. Auchan wpadł na pomysł jak sprzedawać nawet w niedzielę. Sieć już ruszyła z nowym rozwiązaniem
3. Zima przyszła szybciej niż się spodziewano. W części Polski śnieg, wyjeżdżając na weekend trzeba zabrać ciepłe ubrania

W tym roku dochodziło już do podobnych sytuacji z udziałem Polaków. W jednym z przypadków młody Polak miał awanturować się w takim stopniu, że świadkowie zdarzenia widzieli już pole do rękoczynów. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Pani Aleksandra szła na Giewont. Nagle spojrzała za plecy córki i zamarłaPani Aleksandra szła na Giewont. Nagle spojrzała za plecy córki i zamarłaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Jadasz kebaby? Poznasz porażającą prawdę o produkcji mięsa do nich i przejdzie ci ochota
  2. Jesz wigilijnego karpia? Jeden powód sprawił, że będzie ich w tym roku mniej
  3. Cała rodzina zginęła, niewyobrażalny dramat. Wiadomość z zagranicy obiegła media, chcieli tylko wypocząć na plaży
  4. Weszli do opuszczonej wsi w Polsce. Nigdy nie zapomną rzeczy, które zobaczyli, fani urban exploration wszystko nagrali
  5. Wojskowy śmigłowiec w akcji w Tatrach. Sytuacja była bardzo trudna
  6. Z ostatniej chwili: Szef GIS podał się do dymisji. W oświadczeniu zdradził powód swojej decyzji
  7. Szlachetny gest polskiego proboszcza. Gdy zobaczył 10 szczeniaków w potrzebie, nie mógł postąpić inaczej

Źródło: TVP Info

Następny artykuł