Tulipan wśród żywych?Fot. Wikipedia.org/Ja Fryta/CC BY-SA 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.pl (zdjęcie poglądowe)

Pamiętacie słynnego "Tulipana" Kalibabkę z Dziwnowa? Wiemy, jak wyglądają jego dzieci teraz

Tulipan to dla mieszkańców zachodniopomorskiego Dziwnowa nie tylko nazwa urokliwego kwiatu. Jerzy Julian Kalibabka, który w PRL-u zauroczył tysiące kobiet, doczekał się już statusu miejscowej legendy. Teraz serca Polaków chcą podbić jego dzieci.

Tulipan”, czyli Jerzy Kalibabka miał doczekać się aż 28 dzieci (według Faktu - nawet 48), a pod koniec swojej matrymonialnej kariery - podbił serca przeszło dwóch tysięcy kobiet. Przemieszczał się taksówkami i ekspresowymi pociągami, cieszył się posiadaniem drogiej biżuterii, stołował tylko w restauracjach, a za to wszystko płacił - pieniędzmi kochanek.

Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostałoPorażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostałoCzytaj dalej

Tulipan znowu w telewizji

Jerzy Kalibabka zagościł na dłużej w polskiej przestrzeni publicznej za pośrednictwem serialu luźno inspirowanego jego podbojami - “Tulipan”. Ostatecznie największy Casanova z Dziwnowa doczekał się wyroku na ponad 100 zarzutów (wypierał się tylko tych o gwałt). Spędziłby prawie dwie dekady za kratkami, gdyby nie powszechna amnestia. Co ciekawe, jeszcze w zakładzie karnym współpracował z reżyserem i ekipą filmową. Obecnie sił w telewizji próbują jego dzieci.

- Dwa miliony mieli mi dać za te konsultacje, a ja akurat tyle miałem grzywny zasądzone. Mówię sobie, nigdy sam tego nie spłacę. Przyjeżdżali do mnie do więzienia w Barczewie i zabierali na plan. Wcześniej klawisze prasowali mi ubrania, żebym dobrze wyglądał. W pewnym momencie to, co oni kręcili, przestało mi odpowiadać. I się rozstaliśmy, nie chciałem brać w tym udziału. Wtedy, za karę, Barciś wbił mi w filmie gwóźdź w stopę. Choć nigdy takiego zdarzenia nie było i ja nie dałabym się tak złapać - mówił kilka lat temu “Tulipan” w rozmowie z TVP Historia.

Dzieci Kalibabki zachwyciły jury. Tulipan częściowo wśród żywych

Jerzy “Tulipan” Kalibabka zmarł w 2019 roku w rodzinnym Dziwnowie, jednak cząstka amanta, który najczęściej “grasował” w kurortach turystycznych, powróciła do telewizji za sprawą jego dzieci. Gracja i Jacek Kalibabkowie wystąpili w nowej edycji programy Top Model na TVN. Jury doceniło styl, ruch, a także osobowość pary gwarantując im miejsce w następnym etapie programu. O zmarłym już Kalibabce wspomina również redakcja Faktu za pośrednictwem wspomnień jego siostry.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiemy, na którym miejscu jechał zakażony. Pasażerowie poszukiwani
2. Wiadomości TVP mocno odpłynęły? Danuta Holecka na wizji bez ogródek: "Na tle innych wypadamy lepiej"

– Brat zajmował się w sezonie handlem i z tego [z żoną Kariną - przyp. red.] żyli. Dochowali się pięciorga dzieci, które bardzo dobrze się uczą i są również uzdolnione muzycznie – mówiła na łamach Faktu ciotka Gracji i Jacka Kalibabków.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oddał pięknego psa po 3 dniach z powrotem do schroniska. Okropny powód, zwierzę nie zawiniło
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki

Źródło: Fakt/ Plejada

Następny artykuł