Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Polska > Tak wygląda jeden z największych hoteli w Polsce. Nocował w nim m.in. Robert Lewandowski
Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek 05.06.2023 09:17

Tak wygląda jeden z największych hoteli w Polsce. Nocował w nim m.in. Robert Lewandowski

Hotel Arłamów
fot. Facebook (Hotel Arłamów)

Hotele robią wszystko, by przyciągnąć potencjalnych klientów. Coraz więcej obiektów stawia na specjalistyczne strefy SPA, buduje korty tenisowe czy przywiązuje dużą wagę do udogodnień. Jeden hotel cieszy się szczególną popularnością wśród gwiazd światowego formatu.

Kompleks hotelowy Arłamów należy do największych tego typu obiektów w kraju. Położony u podnóża Bieszczad obiekt zachwyca nie tylko pięknymi widokami, świeżym powietrzem i nowoczesnym SPA, ale również swoim rozmiarem i możliwościami.

Hotel robi wrażenie

Tiktoker @karol_tomanski podzielił się z widzami wizytą wizytą w hotelu Arłamów. “Dzisiaj jestem w największym hotelu w Polsce” - rozpoczął swoje nagranie.

Na filmiku widać smaczne jedzenie z hotelowej restauracji, którem influencer dał ocenę 10/10. “Widoki są tutaj naprawdę cudne i robią ogromne wrażenie” - dodał pokazując okoliczne góry. Na nagraniu Tomański ukazał również dużą strefę SPA. 

Udogodnienia w hotelu

Jak czytamy na stronie internetowej hotelu Arłamów, może on się poszczycić aż czterema gwiazdkami. “Każdy detal został dobrany tak, aby podkreślić bliski związek z otaczającą naturą, podkarpacką tradycją, designem i ekologią wypoczynku. Luksusowy hotel w góach posiada wspaniałe, przeszklone Patio. Dzięki temu z każdego pokoju i apartamentu nasi Goście mogą podziwiać niezwykłe widoki na góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego” - dodano. 

Na uwagę zasługuje położony niedaleko ośrodek jeździecki, a także liczne baseny z atrakcjami na najmłodszych. W kompleksie znajduje się też duża sala kongresowa, restauracja oraz położone tuż obok boisko treningowe. 

Gwiazdy sportu w Arłamowie

To właśnie w Arłamowie reprezentacja Polski w piłce nożnej trenowała przed mistrzostwami świata w 2018, które odbywały się w Rosji. Pod hotelem ustawiały się kolejki fanów Roberta Lewandowskiego, Grzegorza Krychowiaka, Wojciecha Szczęsnego czy Piotra Zielińskiego. W maju 2023 roku ambasadorką hotelu została trzykrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem, Anita Włodarczyk.