Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Polska > Stewardessa Wizz Aira spojrzała na dziecko w samolocie i zamarła
Paulina Pacholec
Paulina Pacholec 02.04.2024 07:23

Stewardessa Wizz Aira spojrzała na dziecko w samolocie i zamarła

Wizz air
fot. Wiola.pl/Tiktok/Canva

Debata odnośnie nagich dzieci w miejscach publicznych powraca przy okazji każdych wakacji. Ten kontrowersyjny widok można zauważyć nie tylko na plaży, ale także w nadmorskich restauracjach. Co ciekawe, podobne sytuacje zdarzają się nawet na pokładach samolotów.

Tiktokerka wiola.pl to stewardessa Wizz Aira, która na swoim koncie gromadzi ponad 260 tysięcy obserwujących. Kobieta na platformie między innymi dzieli się swoimi doświadczeniami z pracy oraz opowiada o podróżach.

Stewardessa Wizz Aira zamarła, gdy spojrzała na dziecko

Na jednym z nagrań Wiola opowiedziała o incydencie, który miał miejsce na pokładzie samolotu linii Wizz Air. Opisała, że podczas przejścia przez korytarz zauważyła nagą dziewczynkę w wieku trzech lub czterech lat. Zaskoczona stewardesa nie pozostała obojętna i postanowiła porozmawiać na ten temat z matką dziecka. Matka odpowiedziała, że rozebrała córkę, ponieważ ta skarżyła się, że na pokładzie jest zbyt gorąco.

“Jesteśmy w samolocie. Tutaj jest pełno ludzi. To nie jest miejsce na rozbieranie dziecka do naga. Proszę założyć mu przynajmniej jakąś dłuższą koszulkę lub majtki” - radzi Wiola.
Wówczas doszło do kolejnego zaskoczenia. Matka spokojnie wyjaśniła, że jej córka... po prostu nie nosi bielizny. Stewardessa jednak nie zdradziła, jak zakończyła się cała sytuacja.

Matka rozebrała dziecko w samolocie. "Dziecko też ma intymność"

Nagranie szybko obiegło media społecznościowe i dotarło już do ponad 192 tys. użytkowników TikToka. Komentujący byli oburzeni podejściem niektórych rodziców i zgodnie stwierdzili, że takie sytuacje są niedopuszczalne. Zwrócili uwagę, że nigdy nie wiemy, czy w pobliżu nie ma osoby o złych intencjach, która może wykorzystać ukradkiem zrobione zdjęcie dziecka.

“Niektórzy rodzice chyba dalej nie wiedzą, że dziecko też ma intymność” - pisali internauci. 
“Na basenie raz w tygodniu mamy ciekawe historie, co najlepsze są to dzieci plus minus do 10 roku życia. Obsługa walczy, my tylko patrzymy na skargi” - czytamy. 

Dzieci na plażach i restauracjach."Obsługa walczy, my tylko patrzymy na skargi”

Wiele osób uważa, że nagość w miejscach publicznych jest po prostu nieodpowiednia. Niezależnie od wieku osoby. Choć warto pamiętać, że w taki sposób możemy narażać dzieci.

Co roku nadmorskie kurorty zmagać się muszą z turystami, którzy pojawiają się na ulicach i w restauracjach w zbyt wyzywających strojach. W niektórych regionach we Włoszech, Hiszpanii czy Chorwacji, paradowanie w strojach kąpielowych może skutkować nałożeniem mandatu.

 

Źródło: TikTok

Zobacz też: Nawet 840 zł zwrotu podatku. Wielu nie ma o tym pojęcia