Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Europa > Spacer po parku zamienił się w koszmar. Kobiety odkryły fragment ciała
Paulina Pacholec
Paulina Pacholec 29.02.2024 13:40

Spacer po parku zamienił się w koszmar. Kobiety odkryły fragment ciała

Volkspark
Fot. DARRAY/shutterstock

Każdy lubi wyjść częściej lub rzadziej na spacer. Jednak kobiety, które postanowiły udać się do berlińskiego parku, mogą zmienić zdanie na temat przechadzek.

Kobiety znalazły ludzką część ciała w parku.
 

Przechodnie odkryły odcięte udo

Kilka kobiet podczas porannego spaceru w Volkspark Prenzlauer Berg dokonało szokującego odkrycia. Znalazły odcięte udo, co skłoniło je do wezwania policji. 120 funkcjonariuszy przeszukało okolicę w poszukiwaniu innych części ciała.


Odcięte udo mężczyzny doprowadziło do wszczęcia dużej operacji policyjnej. Według prokuratury i policji 120 funkcjonariuszy przeszukało okolicę w poszukiwaniu innych części ciała.
 

Biegły sądowy potwierdził informację

Dochodzenie w sprawie prowadzi wydział zabójstw Państwowej Policji Kryminalne, ponieważ nie można wykluczyć zabójstwa. Prokuratura również wszczęła śledztwo.

Przechodnie prawdopodobnie rano wezwali policję. Nieco przed godziną 9 rano kilka psów wyczuło coś w krzakach. Kiedy kobiety spojrzały, odkryły fragment ludzkiego ciała na trawie. Biegły sądowy potwierdził, że była to część ludzkiej nogi.

Park w Berlinie został zamknięty

Volkspark został zamknięty. Policja przeszukała park w północno-wschodnim Berlinie z psami i kijami. Indira-Gandhi-Straße, Süderbrokweg, Sigridstraße, Maiglöckchenstraße i Schneeglöckchenstraße zostały zamknięte.

Czytaj także: To koniec zmiany czasu? Komisja Europejska podała kluczową datę

Według prokuratury, udo ma być zbadane przez specjalistów kryminalistycznych. To badanie ma również na celu ustalenie tożsamości osoby, do której przynależy ta część ludzkiej nogi.

Źródło: onet.pl