samolot niewielki spadłTuryści.pl

Są poszkodowani. Na miejscu są już służby. Samolot spadł na ziemię z pasażerami na pokładzie

Samolot, który wraz załogą runął na ziemię, został odnaleziony przez strażaków. Służby rozpoczęły już działania na miejscu tragicznego wydarzenia. Relację z wypadku po potwierdzeniu wiadomości o zgłoszeniu przez straż pożarną przekazał serwis informacyjny Polsat News. Na miejscu pojawił się jeden z reporterów.

Samolot był poszukiwany przez strażaków, którzy wcześniej otrzymali wiadomość o prawdopodobieństwie zajścia katastrofy. Okazało się, że maszyna rzeczywiście spadła z nieba i runęła na teren porośnięty lasem. Reporterom Polsat News udało się ustalić, że potwierdzono 4 poszkodowane osoby, na szczęście wszyscy przeżyli. Samolot typu awionetka należał do warszawskiego aeroklubu. Wciąż nie poinformowano, w jakich okolicznościach doszło do fatalnego wypadku.

Tragedia, prom z pasażerami zatonął. Wydobyto już 27 ciał, akcja wciąż trwa, okropna wiadomość ze świataTragedia, prom z pasażerami zatonął. Wydobyto już 27 ciał, akcja wciąż trwa, okropna wiadomość ze świataCzytaj dalej

Samolot stracił łączność z Lotniskiem Bemowo. Wtedy zaczęto podejrzewać, że mogło dojść do katastrofy, o czym zawiadomiono straż pożarną.Służby zaczęły szukać maszyny. Z relacji świadków wynikało jasno, że awionetka zaczęła szybko tracić na wysokości zaraz po wzniesieniu się. Wreszcie strażakom udało się odnaleźć samolot i jego załogę. Maszyna rozbiła się w okolicy ul. Radarowej na zalesionym terenie. Strażacy przekazali mediom, że wczystkie cztery osoby żyją.

W pobliżu warszawskiego lotniska spadł samolot

Nie wiadomo jeszcze, dlaczego samolot runął na ziemię. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że załoga przeżyła i stan pasażerów jest stabilny. Jedna z osób została przetransportowana do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Informacje o pacjentach mediom przekazała Anna Smereka z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans". Do dramatycznego wypadku doszło dzisiaj tj. 28 czerwca. Samolot typu awionetka należał do warszawskiego aeroklubu i wystartował z Lotniska Bemowo.

- Strażacy sprawdzili prawdopodobną lokalizację miejsca zdarzenia i nie potwierdzili wypadku. Trwają poszukiwania maszyny - powiedział reporter Polsat News jeszcze przed znalezieniem awionetki przez służby.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandaliczne i oburzające zachowanie w karczmie w Zakopanem. Aż się wierzyć nie chce, okropne
2. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?

Samolot został znaleziony po godzinie 13:00. Służby sprawnie przeprowadziły akcję po tym, jak udało się zlokalizować położenie rozbitej maszyny. Nie ustalono jeszcze, dlaczego samolot spadł i jakie były okoliczności dramatycznego wypadku. W tej sprawie zostanie jeszcze przeprowadzone dochodzenie. W jednym z naszych artykułów pisaliśmy również o tragicznym odkryciu, jakiego dokonano w Gdyni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  2. Na pewno przyjrzałeś się swojej karcie wyborczej? Już teraz wiemy, że w jednym mieście część głosów była nieważna
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Polsat News

Następny artykuł