Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Lotniska i linie lotnicze > Ryanair i Wizz Air zaskoczyły podróżnych. Czasu na tanie bilety coraz mniej
Angelika Czarnecka
Angelika Czarnecka 21.06.2024 12:18

Ryanair i Wizz Air zaskoczyły podróżnych. Czasu na tanie bilety coraz mniej

turyści z bagażami na lotnisku
Fot. Canva

Choć wielu planuje wakacyjne wyjazdy z dużym, kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, niektórzy decyzję o podróży postanawiają podjąć spontanicznie. Niestety trzeba wówczas liczyć się z tym, że bilety lotnicze będą droższe. Bez obaw, Ryanair i Wizz Air przygotowały wyjątkowe promocje, w których za niewielkie pieniądze można udać się do popularnych miejsc w Europie. Termin wylotu z pewnością zachwyci niejednego.

Promocja Ryanaira i Wizz Aira. Tanie loty na wakacje 2024

Ci, którzy bacznie śledzą nowości u Ryanaira i Wizz Aira zdążyli już zostać powiadomieni o promocji na loty. Tym razem te tanie linie lotnicze zaskoczyły podróżnych tuż przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego. Wielu Polaków ze swojego urlopu skorzystało już w czerwcu, aby nieco zaoszczędzić. Okazuje się, że w kolejnych miesiącach wcale nie musi być drożej.

Trzeba się jednak spieszyć, bowiem w przypadku Ryanaira oferta trwa dość krótko. Koniec “Błyskawicznej promocji” przypada na 30 czerwca. Z kolei klienci Wizz Aira, którzy posiadają kartę lojalnościową, mogą liczyć na dodatkowe obniżki. 

Tanie bilety lotnicze w lipcu i sierpniu. Kierunki Ryanaira z Polski

To już ostatni dzwonek, by zarezerwować taniej wakacje. Jeżeli do tej pory zwlekaliście z kupnem biletów lotniczych ze względu na zbyt drogie połączenia, to być może Ryanair ułatwi wam podjęcie decyzji. Propozycji kierunków jest naprawdę sporo. Trzeba natomiast pamiętać, że podróż w niższej cenie trzeba odbyć w terminie do 30 września.

W promocyjnych cenach polecimy z wielu lotnisk w Polsce m.in. z Warszawy, Katowic, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Gdańska czy Rzeszowa. Wśród popularnych destynacji jest np. Pula w Chorwacji za jedyne 69 zł w jedną stronę z lotem z Poznania. Z tego samego miasta polecimy także do Zadaru lub Bari za odpowiednio 95 i 79 zł. Loty z Krakowa do Włoch uda nam się kupić za mniej niż 100 zł, a z Wrocławia na Maltę za 87 zł. Nieco droższe loty znajdziemy, startując z dwóch warszawskich lotnisk (Lotnisko Chopina i Warszawa Modlin). 

Tanie bilety lotnicze Wizz Air do Europy. Dla klubowiczów dodatkowe zniżki

Podróżując z Wizz Airem z wielu lotnisk w kraju, możemy liczyć na wyjątkowo tanie loty do popularnych europejskich miast. Co cieszy najbardziej, to fakt, że promocja obejmuje najgorętsze miesiące wakacyjne, czyli lipiec i sierpień. Najtańsze bilety już od ok. 100 zł. Za taką kwotę możemy polecieć do słonecznych Włoch czy uwielbianej od lat przez Polaków Bułgarii. Tyle samo zapłacimy za podróż do Bolonii, Brukseli czy Liverpoolu. Z kolei ceny do Chorwacji rozpoczynają się już od 139 zł za lot w jedną stronę. Osób, które należą do klubu Wizz Aira i posiadają kartę lojalnościową, czekają jeszcze niższe ceny. Nie można natomiast zapomnieć, że zniżce nie podlegają opłaty za bagaże.

Czytaj też: Ten kraj już nie przyciąga Polaków. Skreślili go z listy ulubionych kierunków