Turysci.pl
Ryanair ma specjalną ofertę dla Polaków

Pixabay.com/skeeze

Niewiarygodne, co wymyślił Ryanair. Zacznie się o dziś o 11:00, pasażerowie przecierają oczy ze zdumienia

30 Października 2020

Autor tekstu:

Adrian Rybak

Udostępnij:

Ryanair przekazał informację, która zadziwi wielu turystów. Nikt się nie spodziewał podobnego ruchu. Wszystko zacznie się już o 11:00 w piątek 30 października. Niesamowite, co spotka podróżujących.

Ryanair to jedne z najpopularniejszych linii lotniczych nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Co roku z ich usług korzysta ogromna ilość turystów, ponieważ firma oferuje loty w bardzo atrakcyjnych cenach. Teraz pojawiła się nowa oferta, którą wprowadzono z wyjątkowej okazji. Dotyczy tylko osób z Polski. Co proponuje uwielbiany przez Polaków przewoźnik?

Ryanair ze specjalną ofertą. Turyści zachwyceni

Uwielbiany przez turystów Ryanair ma powody do świętowania. Firma właśnie obchodzi 15. rocznicę wejścia na polski rynek. Z początkiem sezonu zimowego 2005/2006 przewoźnik zaczął latać z lotnisk w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Poznań, Rzeszów czy Szczecin. Z kolei z Wrocławia poleciał już w marcu. Z powodu tej rocznicy Ryanair przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów z Polski.

- Aby uczcić ten wyjątkowy kamień milowy, w piątek 30 października, w godzinach od 11:00 do 12:00, rozpoczniemy specjalną promocję "Happy Hour" w ramach całej naszej polskiej siatki połączeń. Loty już od 29 zł będzie można zarezerwować wyłącznie na stronie Ryanair.com - powiedziała Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach Olga Pawlonka.

Aktualnie samolotami Ryanaira można latać z 12 lotnisk w Polsce. Na terenie naszego kraju jest także 6 baz operacyjnych, które znajdują się w Warszawie Modlin, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Do tej pory z usług tego przewoźnika w Polsce skorzystało prawie 100 milionów osób. Mowa zarówno o lotach krajowych, jak i międzynarodowych.

Firma informuje, że bardzo cieszy się z powodu rocznicy oraz nadal angażuje się w dalsze stymulowanie wzrostu na tym ważnym rynku pomimo wyzwań związanych z pandemią COVID-19.

Problemy przez koronawirusa

Kilka dni temu informowaliśmy, że z powodu pandemii koronawirusa Ryanair zmaga się ze sporymi problemami. W mediach pojawił się oficjalny komunikat, w którym mowa o dramatycznej sytuacji, która wymusiła reakcję firmy.

Z dokumentu wynika, jakie problemy mają linie lotnicze w obliczu pandemii. Z oświadczenia wynika, że firma zawiesza aż 53 trasy z Polski. Anulowane zostaną też setki lotów. Drastyczna decyzja firmy związana jest z dynamicznym wzrostem zarażeń SARS-CoV-2, który odnotowuje się w całej Europie. 

Okres, którym objęto ograniczenia, dotyczy w większości drugiej połowy listopada oraz pierwszej połowy grudnia. Chociaż w czasie wakacji ruch turystyczny znacznie wzrósł, to druga fala zarażeń coraz bardziej dotkliwie uderza w całą Europę. 

Ryanair nie po raz pierwszy wprowadza ograniczenia. Już we wrześniu doszło do uszczuplenia siatki połączeń. Niestety wiele wskazuje na to, że postępująca druga fala epidemii będzie wymuszała dalsze drastyczne kroki przewoźników. W wielu krajach europejskich pojawiają się dodatkowe restrykcje związane z tysiącami zakażeń, które przybywają każdego dnia.

Źródło: Onet, Fly4Free

Podobne artykuły

zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
hotel Elbląg przechodzi do Focus Hotels

Polska

Grupa Focus Hotels wydzierżawiła 4-gwiazdkowy hotel Elbląg

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
Ksiądz błogosławił w Szczyrku

Polska

Ksiądz ze Skrzycznego błogosławił turystom i mieszkańcom. Mogli cieszyć się Beskidami

Czytaj więcej >