Ryanair nie miał szans na nagrodęFot. unsplash.com/@johan_van_wambeke

Ryanair i Wizzair bez szans. Nagrody w konursie World Travel Awards dla innych linii

Ryanair czy Wizzair nie mogą się równać z takimi liniami, jak Emirates. Chociaż turyści w wielu europejskich krajach chętnie wybierają ich usługi ze względu na niskie ceny, pod kątem wygody i profesjonalizmu daleko im do czołówki. Kolejne nagrody przeszły koło nosa nisko-kosztowym przewoźnikom.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • o World Travel Awards 2020
  • o nagrodach, które otrzymała linia Emirates
  • za co pasażerowie cenią przewoźnika z Dubaju

Jeśli Ryanair miałby dostać nagrodę, to z pewnością dotyczyłaby niskich cen lub sposobów na ukrycie rzeczywistych kosztów podróży. W takich kategoriach, jak najlepsza poczekalnia lotnicza klasy biznes, nie może nawet wystartować.

W tym roku ruch lotniczy niemal się zatrzymał, lecz po pierwszej fali pandemii zaczął się odbudowywać. Obecnie mimo wielu ograniczeń znaczna część połączeń jest utrzymywana, a przewoźnicy nieustannie są obserwowani przez ekspertów z branży.

Nie Ryanair i nie Wizz Air, lecz Emirates

Mimo licznych problemów w branży lotniczej, udało się rozdać World Travel Awards 2020. To prestiżowy konkurs, w którym nagradza się i docenia organizacje z branży turystycznej i hotelarskiej.

Otrzymanie takiej nagrody jest najlepszym potwierdzeniem jakości usług i dobrze świadczy o firmie. To pewnego rodzaju symbol doskonałości, na którym zależy wielu klientom. W tym roku wielkiego finał odbył się w Moskwie.

Linia Emirates okazała się bezkonkurencyjna w trzech kategoriach: najlepsza klasa ekonomiczna na świecie, program nagradzania i poczekalnia lotnicza klasy biznes. Pasażerowie z pewnością potwierdzą, że obsługa zawsze jest na najwyższym poziomie.

Emirates zostały założone w 1985 r. i od początku stawiały na najwyższą jakość i profesjonalna obsługę. W związku z tym przewoźnik otrzymał już ponad 500 nagród. Pasażerowie są zadowoleni z komfortowych warunków podróży szerokokadłubowymi samolotami oraz pełnej obsługi ze strony załogi pokładowej. Obecnie linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 83 krajach na 6 kontynentach.

Nagród było więcej

W tym roku przewoźnik ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zgarnął więcej nagród. Na początku listopada ogłoszono wyniki konkursu dla linii lotniczych z Bliskiego Wschodu.

Emirates otrzymały wtedy nagrody World Travel Awards w kategorii: najlepsza poczekalnia dla pasażerów klasy biznes na Bliskim Wschodzie, najlepszy program nagród wśród linii lotniczych na Bliskim Wschodzie oraz najlepsza strona internetowa dla podróżnych w tej części świata.

W ostatnich kilku tygodniach przewoźnik otrzymał także inne znaczące nagrody, w tym cztery w Business Traveller Middle East Awards czy tytuł najlepszej linii lotniczej 2020 roku w The Sun Travel Awards, tytuł najlepszej długodystansowej linii lotniczej w The Times i The Sunday Times Travel Awards.

Oprócz tego, według Safe Travel Barometer, linia Emirates została oceniona jako najbezpieczniejsza na świecie, biorąc pod uwagę obsługę podczas pandemii COVID-19. Z pewnością wynika to z wysokiego standardu, jaki jest utrzymywany przez cały czas.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł