Ryanair ma specjalną ofertę dla PolakówPixabay.com/skeeze

Niesłychana decyzja Ryanaira. Pasażerowie przecierają oczy ze zdumienia

Ryanair to jeden z najpopularniejszych linii lotniczych w Europie. Teraz pojawiła się oferta, która zszokowała wielu ich klientów. Ogłoszono niesamowitą przecenę z okazji akcji Black Friday, ale oferta jest limitowana. W puli 100 tysięcy biletów.

Ryanair co roku obsługuje tłumy turystów. Wynika to głównie z atrakcyjnych cen lotów w popularne miejsca turystyczne. Teraz zaskoczyli swoich klientów. Okazuje się, że będzie jeszcze taniej. Z okazji akcji Black Friday pojawiło się 100 tysięcy biletów z zaskakująco niskiej cenie.

Zrobili zdjęcie nad jeziorem na Mazurach. Od razu stało się hitem internetu. Nie wierzyli, co zobaczyliZrobili zdjęcie nad jeziorem na Mazurach. Od razu stało się hitem internetu. Nie wierzyli, co zobaczyliCzytaj dalej

Ryanair oferuje 100 tysięcy tanich biletów

Irlandzki przewoźnik postanowił wziąć udział w tegorocznej akcji Black Friday pomimo kryzysu z powodu pandemii koronawirusa. Wyprzedaż oficjalnie odbędzie się w piątek 27 listopada, jednak Ryanair rozpoczyna ją wcześniej. Cena biletów jest zaskakująca.

W puli Ryanair umieścił 100 tysięcy biletów na loty. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, ponieważ najdroższa podróż kosztuje zaledwie 59 złotych. Warto zauważyć, że to jedna z pierwszych firm, która ogłosiła ofertę na Black Friday, a więc poprzeczkę zawieszono wysoko.

Bilety będzie można zakupić już w piątek 13 listopada. Co ważne, sprzedaż jest aktywna jedynie tego dnia i potrwa do godziny 23:59. Oczywiście, oferta dostępna jest także dla Polaków. Chodzi jednak tylko o loty do 31 grudnia tego roku.

Polecieć będzie można z najważniejszych lotnisk w Polsce. Mowa o podróżach z lotnisk w Gdańsku, Krakowie, Modlinie, Pyrzowicach czy Poznaniu. W ofercie można znaleźć połączenia do Londynu, Edynburga, Mediolanu, Kijowa, Eindhoven, Paryża, Wiednia, Hamburga, Sztokholmu czy Oslo.

Media potwierdziły. Rozpoczyna się luzowanie obostrzeń. Kolejny kraj otwiera swoje graniceMedia potwierdziły. Rozpoczyna się luzowanie obostrzeń. Kolejny kraj otwiera swoje graniceCzytaj dalej

Mniejsza liczba lotów

Ryanair podobnie jak wiele innych linii lotniczych zmaga się z kryzysem. Podjęto decyzję o zawieszeniu dużej ilości lotów. Wielu turystów nie poleci w uwielbiane miejsca. Irlandzka linia lotnicza stopniowo ograniczy siatkę połączeń.

Pierwsze zmiany rozpoczęły się już we wrześniu. Teraz postanowiono ograniczyć liczbę połączeń z Polski. Chodzi o 53 połączenia z naszego kraju. Powodem jest druga fala zachorowań na COVID-19 oraz dużo mniejsza zainteresowanie lotami międzynarodowymi.

Wstępnie połącznia mają wrócić przed świętami Bożego Narodzenia. W tym czasie zainteresowanie lotami znacznie wzrasta. Loty zostały anulowane praktycznie we wszystkich największych miastach - Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Szczecinie, Rzeszowie, Lublinie i Łodzi.

Ryanair nie jest jedynym popularnym przewoźnikiem, który wprowadza redukcje liczby lotów. Niestety pandemia koronawirusa przyczyniła się do zamknięcia niektórych granic i mniejszego zainteresowania podróżami.

Dzisiaj grzeje: 1. Onet informuje: Już od 23 listopada nowe zasady dla Polaków. Ważna wiadomość przed planowaniem urlopu
2. Księża nie mogą narzekać. Waloryzacja emerytur będzie dla nich wyjątkowo hojna
3. A jednak. Zdecydowali się przedłużyć obostrzenia. Będą utrudnienia. Zagraniczne wieści dla wyjeżdzających

Podobną decyzję podjął inny popularny wśród Polaków przewoźnik. Mowa o WizzAir. Pierwsze zmiany rozpoczęły się już 28 października. Teraz postanowiono ograniczyć liczbę połączeń do Norwegii. Mniej będzie lotów między innymi do Oslo czy Stavanger.

Polak mieszkający w Szwecji zdradził zaskakującą prawdę na temat skandynawskiego kraju. Czy turyści są bezpieczni w północnoeuropejskim kraju?Polak mieszkający w Szwecji zdradził zaskakującą prawdę na temat skandynawskiego kraju. Czy turyści są bezpieczni w północnoeuropejskim kraju?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostały ci ziemniaki z obiadu? Cudownie, zrobisz z nich przepyszne kotlety a'la krokiety
  2. Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie" ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni
  3. Magda Gessler usycha z tęsknoty. Wyjawiła swoje wielkie pragnienie podczas pandemii, chce wrócić do raju na ziemi
  4. Żona Rutkowskiego rozgrzała internautów wakacyjnym zdjęciem. Nie do wiary, jak wyglądała 15 lat wcześniej
  5. Skandal w Sopocie, jak mogli? Sceny nie mieszczą się w głowie, choć sezon dawno się skończył
  6. Wszystko się zmieniło. Podali nowe wytyczne do noszenia maseczek, wiele osób będzie zaskoczonych
  7. Kiedy odebrała psa z salonu, chciało jej się płakać. Fryzjer okaleczył zwierzę na całe życie, nie chodzi o fryzurę

Źródło: Wirtualna Polska, Fly4Free

Następny artykuł