ryanair czarny piątek

Fot. pixabay.com/ skeeze

Pilna wiadomość od Ryanair. Czasu jest mało, zostało kilkanaście godzin

6 Listopada 2020

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Ryanair jest największą tanią linią lotniczą w Europie i jedną z największych na świecie. Pasażerowie w samolotach irlandzkiego przewoźnika mogą podróżować niskim kosztem do miast w Europie, a także Izraela czy Maroko. 

Ryanair ogłasza błyskawiczną promocję

Okazuje się, że cena biletów u taniego przewoźnika może być jeszcze niższa. Ryanair ogłosił właśnie wielką promocję biletów z okazji czarnego piątku. Ceny zostały obniżone o połowę. Oferta kończy się już dzisiaj o północy i obejmuje loty nawet od jutra.

Nie jest to jednak koniec niespodzianek, które przygotował Ryanair dla swoich pasażerów. Promocje z okazji czarnego piątku na loty w listopadzie i grudniu potrwają aż przez cały miesiąc. Na rezerwację za każdym razem klient będzie miał tylko dobę.

- Przygotowaliśmy cały miesiąc piątkowych promocji! Zamiast ograniczać się do jednej oferty, przygotowaliśmy ich aż cztery! Dzisiaj oferujemy loty w piątek za połowę ceny - czytamy na oficjalnej stronie internetowej przewoźnika.

Promocja obejmuje loty z najważniejszych polskich lotnisk obsługiwanych przez przewoźnika. Z Krakowa za mniej niż 40 złotych w jedną stronę polecimy do Gdańska, Londynu, Brukseli, Liverpoolu, Manchesteru, Neapolu, Oslo, Porto i Sztokholmu. Ponadto cena biletu do Eindhoven to teraz 50,50zł, Lizbony - 59zł, a Dublina czy Rzymu - 79 złotych w jedną stronę.

Prawdziwe szaleństwo możemy zobaczyć w ofercie lotów z warszawskiego lotniska Modlin. Stamtąd za jedyne 34 złote w jedną stronę polecimy do Brukseli. Poza tym Ryanair oferuje loty za 39 złotych do Aten, Barcelony, Birmingham, Bolonii, Edynburga, Eindhoven, Leeds, Liverpoolu, Londynu, Madrytu i Rzymu.

Przecena obejmie również loty z portu w Gdańsku. Bilet do Odessy kosztować nas będzie jedynie 38 złotych w jedną stronę. Z kolei lot do Cork, Dublina, Krakowa, Leeds czy Sztkoholmu to koszt jedynie 39 złotych w jedną stronę.

Dobra wiadomość również dla osób podróżujących z Poznania. Z Ławicy będziemy mogli polecieć bowiem do Dublina za 39 złotych w jedną stronę, do Liverpoolu w tej samej cenie, a także do Kijowa za jedyne 42 złote w jedną stronę.

Promocja dotyczy również pasażerów portu lotniczego w Rzeszowie, co z pewnością ucieszy wielu pasażerów. Będą mogli polecieć oni do Londynu za jedyne 39 złotych. Podana kwota jest ceną w jedną stronę.

Ryanair przygotował również ofertę dla lotów z Wrocławia. Pasażerowie polecą do Dublina, Leeds i Manchasteru w cenie 39 złotych w jedną stronę. Wszystkie oferty wygasną już dzisiaj o północy, więc nie warto tracić czasu.

Źródło: Ryanair