Romance TV Awardromance-tv.pl

Romance TV Award 2020 − Konkurs dla najromantyczniejszych hoteli

Niespełna dwa tygodnie zostało na głosowanie! O prestiżowe statuetki Romance RTV Award 2020 walczy niemal 40 polskich hoteli i restauracji. To już czwarta edycja konkursu dla najromantyczniejszych hoteli w Polsce.

Konkurs dla najromantyczniejszych hoteli i restauracji

W tym roku o statuetki konkursu Romance TV Award walczy blisko 40 obiektów z całej Polski. Na najlepsze romantyczne hotele i restauracje w czterech kategoriach zagłosuje Jury Romance TV, a specjalnej piątej kategorii swoje głosy oddawać mogą widzowie Romance TV i internauci. Głosując masz szansę wygrać dwuosobowy weekendowy pobyt w zwycięskim hotelu tegorocznego konkursu.

Jeżeli chcesz wygrać weekendowy wypoczynek w najbardziej romantycznym hotelu w Polsce, a jednocześnie wpłynąć na wyniki konkursu, to oddaj swój głos na hotel, który zdobył twoje uznanie i wzbudza najmilsze wspomnienia.

Formularz konkursowy znajdziesz na stronie Romance TV: www.romance-tv.pl Głosować można do 7 października.

Jak wygrać weekendowy pobyt w zwycięskim hotelu?

Aby wygrać dwuosobowy weekendowy pobyt w najbardziej romantycznym hotelu w Polsce wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym na >tej< stronie, oraz poprawnie wypełnić formularz konkursowy. Głosując przyczyniasz się do wyboru najlepszego wg ciebie miejsca na romantyczny wypoczynek.

Kategorie konkursowe

Co roku w konkursie wyróżniamy cztery kategorie, w których głosuje Jury Romance TV oraz jedną kategorię, w której zwycięzcę wybierają widzowie i internauci:

  • Najbardziej romantyczna oferta dla par
  • Organizacja romantycznych eventów
  • Najbardziej romantyczne hotelowe SPA
  • Najbardziej romantyczna restauracja w Polsce
  • Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – głosowanie Internautów >zagłosuj<

Zwycięzcy ubiegłorocznej edycji Romance TV Award 2019:

  • Hotel Sopot
  • Green Mountain Hotel
  • Talaria Resort & SPA
  • Sadova Hotel (Restauracja Papieroovka)
  • Mercure Kasprowy Zakopane (w kategorii najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – głosowanie Widzów Romance TV)

Przejdź na stronę konkursu i zobacz, które obiekty biorą udział w tegorocznej edycji. Zagłosuj i zdobądź szansę na weekendowy pobyt dla dwóch osób w najbardziej romantycznym hotelu w Polsce. >szczegóły i regulamin konkursu<

Wręczenie nagród Romance TV Award 2020 odbędzie się już pod koniec października.


Romance TV − poruszające historie 24h na dobę

Kanał Romance TV jest dostępny w Polsce w jakości HD i SD. W całości w języki polskim emituje romantyczne filmy, seriale i programy. W nowościach ramówki znalazły się kolejne sezony kultowych seriali: „Górski lekarz, sezon 13”, „Górscy ratownicy, sezon 11” i „Zwierzyniec doktor Martens”. Od niemal 10 lat przed 24h na dobę Romance TV dostarcza widzom emocji i wzruszeń.

romance tv awardRomance TV Award

Następny artykuł