Przemysław Kossakowski był drwalemFot. instagram.com/@przekossakowski

Mało kto wie, czym zajmował się Przemek Kossakowski zanim trafił do TTV. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Przemek Kossakowski obecnie jest dobrze znany dzięki występom w telewizji i związkowi z Martyną Wojciechowską. Niewiele osób wie, czym zajmował się wcześniej. Dziś trudno uwierzyć, że klepał biedę.

Przemek Kossakowski jest jednym z dziennikarzy TTV, który od kilku lat systematycznie zyskuje fanów. Po zawirowaniach w życiu osobistym związał się z Martyną Wojciechowską, z którą wziął ślub 16 października tego roku.

Tusk nie mógł się powstrzymać, mocne słowa i zdjęcie z plaży podbijają sieć. Polskie morze zachwyca nawet późną jesieniąTusk nie mógł się powstrzymać, mocne słowa i zdjęcie z plaży podbijają sieć. Polskie morze zachwyca nawet późną jesieniąCzytaj dalej

Po studiach chciał być malarzem

Wszyscy znamy jego losy z ostatnich lat, lecz niewiele osób wie, czym zajmował się w przeszłości. Patrząc w CV Kossakowskiego można się zdziwić - od artysty do podróżnika i dziennikarza przeszedł długą drogę.

Przemysław Kossakowski urodził się w 1972 r. w Częstochowie. Tam też chodził do szkoły i ukończył Wyższą Szkołę Pedagogiczną (dziś Akademia im. Długosza) na Wydziale Wychowania Artystycznego. Malarstwo było jego hobby, a także pracą.

Początkowo nieźle mu szło malowanie obrazów, jednak artyści miewają problemy z utrzymaniem się ze sprzedaży dzieł. Rozpoczął więc długą wędrówkę przez różne zawody, by móc związać koniec z końcem.

Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodnyDramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodnyCzytaj dalej

Przemek Kossakowski zbierał ziemniaki

Zaczęło się od stanowiska nauczyciela, potem został drwalem, mechanikiem samochodowym, pracował w holenderskiej chlewni i zbierał ziemniaki we Francji. Nie bał się żadnego zadania, a wytchnienie dawała mu sztuka.

Problemy zaczęły się po wyprowadzce na wieś, gdzie dopadł go kryzys twórczy. Trudno było się utrzymać, nie mając obrazów do sprzedania, a kłopoty finansowe odbiły się również na jego małżeństwie.

Po rozwodzie sprzedał dom na wsi, przeprowadził się do miasta i zaczął szukać pracy. Miał 40 lat i co tydzień przychodził do Urzędu Pośrednictwa Pracy, lecz nie było dla niego zajęcia. Musiał pożyczać pieniądze na życie, przez co popadł w depresję.

Dzisiaj grzeje: 1. Niektórzy Polacy uciekają z kraju. Olbrzymi wzrost zainteresowania prawdziwym rajem
2. Na zasiłek możesz trochę poczekać. Nad ZUS widmo paraliżu
3. Znaleźli prawdziwy skarb. Ma ponad 2,5 tysiąca lat. W turystycznym kraju doszło do sensacyjnego odkrycia

Praca w telewizji pozwoliła mu rozwinąć skrzydła

Jego los się odmienił, gdy otrzymał wiadomość od koleżanki, która pracowała w TTV. W nowej stacji telewizyjnej poszukiwano kreatywnych ludzi, którzy mieli pomysły na ciekawe programy. Przygotował więc kilka projektów, a jeden z nich okazał się na tyle interesujący, że został zatrudniony jako dokumentalista.

Od 2012 roku powstało pięć cykli programów prowadzonych przez Przemka Kossakowskiego: „Kossakowski szósty zmysł” , „Kossakowski Inicjacja” , „Kossakowski nieoczywiste”, ,,Kossakowski, być jak…” i ,, Kossakowski wtajemniczenie”.

Najbardziej znanym programem jest "Down The Road. Zespół w trasie" W 12 odcinkach mieliśmy okazję zobaczyć podróże Kossakowskiego z sześciorgiem osób z zespołem Downa. Łamali stereotypy na każdym kroku, czym udowodnili, że każdy może podróżować po świecie i czerpać z tego wielką radość.

Polsat: Dziesiątki ofiar śmiertelnych i zaginionych. Żywioł za granicą nie oszczędził nikogo. Odradzamy wszelkie podróżePolsat: Dziesiątki ofiar śmiertelnych i zaginionych. Żywioł za granicą nie oszczędził nikogo. Odradzamy wszelkie podróżeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna stworzył działający miecz świetlny. Fan Gwiezdnych Wojen popisał się niesamowitym wynalazkiem
  2. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków
  3. Ludzie nagle zaczęli uciekać przez okna hostelu, służby w akcji. Porażające wieści zza granicy, goście byli zdruzgotani
  4. Uwiecznił niebywałe zjawisko w górach, niedługo potem zmarł w okropnych okolicznościach. Przesąd o widmie wzbudza ciarki nawet u doświadczonych podróżnych
  5. Polska celebrytka zachwyciła wszystkich fanów. Wygląda cudownie, a za plecami ma prawdziwy raj
  6. Zostawiła niemowlę z kotem i wyszła tylko "na minutkę". Widok, jaki zastała po powrocie sprawił, że dech zaparło jej w piersi
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Źródło: zyciorysy.info

Następny artykuł