Turysci.pl
podróż polska gwiazda

Fot. www.instagram.com

Polska gwiazda wzięła ślub w tajemnicy. Wyciekły zdjęcia z podróży poślubnej, nieprawdopodobnie pięknie

1 Września 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Podróż poślubna jednej z polskich gwiazd już robi w sieci furorę. Wszystko za sprawą zdjęć, które pojawiły się w mediach społecznościowych. Świeżo upieczone małżeństwo prezentuje się pięknie w malowniczej scenerii. Fani zaczęli już zasypywać

Podróż poślubna jednej z polskich aktorek wzbudziła duże zainteresowanie internautów. Mowa o Marii Dębskiej, która niedawno wyszła za mąż za Marcina Bosaka. Para aktorów szybko stała się bardzo popularna w całym show-biznesie, jednak artyści nie zawsze dzielili się swoim życiem prywatnym. Zdjęcia z ich miesiąca miodowego, które trafiły do sieci, tym bardziej zaskoczyły fanów.

Najpierw ślub w Kościele na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, później piękna podróż poślubna. O takim początku formalnego związku może marzyć mnóstwo Polaków. Maria Dębska i Marcin Bosak 15 sierpnia br. mieli swoją wielką uroczystość. Aktorzy stanęli przed ołtarzem i powiedzieli sobie "tak". Teraz internauci mogą obejrzeć na Instagramie artystki piękne zdjęcie z miesiąca miodowego.

Podróż poślubna Marii Dębskiej i Marcina Bosaka

Maria Dębska i Marcin Bosak po ślubie odbyli podróż do Sardynii. To tam para aktorów postanowiła spędzić swoje pierwsze wakacje już jako małżeństwo. Na zdjęciu możemy zobaczyć Marię na pięknej plaży, która szczerze się uśmiecha. Wszystko wskazuje na to, że aktorzy przeżywają teraz wspaniały okres pełen radości. Można pozazdrościć im zarówno malowniczej scenerii, jak i wyjątkowego uczucia. W komentarzach fani składają ulubieńcom życzenia na nowej drodze życia.

Podróż poślubna miała być czasem tylko dla nich. Maria Dębska sama przyznała, że to będzie czas bez Instagrama, dlatego zdjęcia pojawiły się w mediach społecznościowych dopiero później. Para potrzebowala trochę prywatności, o co niełatwo w przypadku małżeństwa dwojga aktorów. Mimo to najprawdopodobniej wszystko się udało.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie para odbyła podróż do Włoch, ponieważ fotografia znalazła się na Instagramie Marii Dębskiej dopiero po powrocie pary do Polski. Aktorka podpisała zdjęcie "Sardegna, il mio cuore", co oznacza "Sardynia, moje serce". Tym krótkim, lecz treściwym akcentem gwiazda podsumowała swoje wczasy. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o szczerych słowach Ewy Wachowicz na temat jedzenia w nadmorskich kurortach.

Źródło: Wirtualna Polska

Podobne artykuły

Polska

Trudne warunki w Beskidach. Zamknięto część wyciągów

Czytaj więcej >
dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >