podróż polska gwiazdaFot. www.instagram.com

Polska gwiazda wzięła ślub w tajemnicy. Wyciekły zdjęcia z podróży poślubnej, nieprawdopodobnie pięknie

Podróż poślubna jednej z polskich gwiazd już robi w sieci furorę. Wszystko za sprawą zdjęć, które pojawiły się w mediach społecznościowych. Świeżo upieczone małżeństwo prezentuje się pięknie w malowniczej scenerii. Fani zaczęli już zasypywać konto celebrytki miłymi komentarzami. Chociaż artyści nie zawsze dzielą się swoim życiem prywatnym z internautami, tym razem zrobili wyjątek.

Podróż poślubna jednej z polskich aktorek wzbudziła duże zainteresowanie internautów. Mowa o Marii Dębskiej, która niedawno wyszła za mąż za Marcina Bosaka. Para aktorów szybko stała się bardzo popularna w całym show-biznesie, jednak artyści nie zawsze dzielili się swoim życiem prywatnym. Zdjęcia z ich miesiąca miodowego, które trafiły do sieci, tym bardziej zaskoczyły fanów.

Najpierw ślub w Kościele na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, później piękna podróż poślubna. O takim początku formalnego związku może marzyć mnóstwo Polaków. Maria Dębska i Marcin Bosak 15 sierpnia br. mieli swoją wielką uroczystość. Aktorzy stanęli przed ołtarzem i powiedzieli sobie "tak". Teraz internauci mogą obejrzeć na Instagramie artystki piękne zdjęcie z miesiąca miodowego.

Podróż poślubna Marii Dębskiej i Marcina Bosaka

Maria Dębska i Marcin Bosak po ślubie odbyli podróż do Sardynii. To tam para aktorów postanowiła spędzić swoje pierwsze wakacje już jako małżeństwo. Na zdjęciu możemy zobaczyć Marię na pięknej plaży, która szczerze się uśmiecha. Wszystko wskazuje na to, że aktorzy przeżywają teraz wspaniały okres pełen radości. Można pozazdrościć im zarówno malowniczej scenerii, jak i wyjątkowego uczucia. W komentarzach fani składają ulubieńcom życzenia na nowej drodze życia.

Podróż poślubna miała być czasem tylko dla nich. Maria Dębska sama przyznała, że to będzie czas bez Instagrama, dlatego zdjęcia pojawiły się w mediach społecznościowych dopiero później. Para potrzebowala trochę prywatności, o co niełatwo w przypadku małżeństwa dwojga aktorów. Mimo to najprawdopodobniej wszystko się udało.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie para odbyła podróż do Włoch, ponieważ fotografia znalazła się na Instagramie Marii Dębskiej dopiero po powrocie pary do Polski. Aktorka podpisała zdjęcie "Sardegna, il mio cuore", co oznacza "Sardynia, moje serce". Tym krótkim, lecz treściwym akcentem gwiazda podsumowała swoje wczasy. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o szczerych słowach Ewy Wachowicz na temat jedzenia w nadmorskich kurortach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Sardegna, il mio cuore ????

Post udostępniony przez Maria Dębska (@marysiadebska)

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł