plecak jak nosićFot. brightside.me

Jak podczas zwiedzania nosicie torbę lub plecak? Odpowiedź zdradza więcej niż się wydaje

Plecak to jedna z najbardziej charakterystycznych rzeczy, jakie wyróżniają turystów na wczasach – prawdopodobnie zaraz po aparacie przewieszonym na szyi. Każdy jednak swój bagaż podręczny nosi na swój sposób. Jak wy nosicie torby podczas zwiedzania? Odpowiedź może zdradzić o was więcej, niż wam się wydaje.

Plecak to jedna z podstawowych rzeczy, jakie zabieramy ze sobą na zwiedzanie, gdy już rozpakujemy swoje walizki w pokojach hotelowych. Okazuje się, że nosimy go jednak na różne sposoby. Wyróżniono aż 5 różnych, a każdy z nich może wiele zdradzić o was samych – więcej, niż mogliście sądzić. Zanim więc weźmiecie swój bagaż podręczny i ruszycie eksplorować nowe miejsca, przeczytajcie szybko ten artykuł.

Naukowcy mają pewność, gdzie najłatwiej się zarazić. Prawda o otwartych przestrzeniach zdumiewaNaukowcy mają pewność, gdzie najłatwiej się zarazić. Prawda o otwartych przestrzeniach zdumiewaCzytaj dalej

Do najbardziej popularnych przedmiotów, jakie zabieramy ze sobą podczas zwiedzania, musimy zaliczyć plecak. Tam najczęściej trzymamy wodę – zwłaszcza, jeśli akurat jest sierpień, a my spacerujemy ulicami Rzymu – oraz małe przekąski. Jeszcze tylko zarzucamy aparat fotograficzny na szyję i wyruszamy w drogę. Chociaż podczas oglądania nowych miejsc prawdopodobnie skupialiście się na lokalnych atrakcjach, czy zastanawialiście się kiedyś, w jaki sposób nosicie plecak?

Jak nosicie plecak? Każdy z tych 5 sposobów coś o was mówi

Plecak noszony w sposób najbardziej naturalny – czyli na plecach – oznacza to, że prawdopodobnie zawsze jesteście gotowi na szaloną podróż i niewiele rzeczy jest w stanie was zaskoczyć. Oprócz tego jesteście też wspaniałymi kompanami, ponieważ zazwyczaj bierzecie pod uwagę potrzeby innych i znajomi chętnie za wami podążają.

Jeśli nosicie plecak w ręku i mocno go ściskacie, może to oznaczać, że kładziecie duży nacisk na kontrolę. Musicie mieć wszystko wcześniej zaplanowane. Sprawdzacie wszelkie informacje przed rozpoczęciem podróży i uważnie słuchacie przewodników, jeśli jednak macie własne zdanie na jakiś temat, to nie boicie się nim podzielić – nawet z ekspertem. Wiele osób lubi z wami podróżować, bo nigdy nie nawalacie i można na was polegać.

Wprowadzono stan alarmowy, część Polaków zagrożona. Sytuacja ciągle się pogarsza, lepiej nie wychodzić z domówWprowadzono stan alarmowy, część Polaków zagrożona. Sytuacja ciągle się pogarsza, lepiej nie wychodzić z domówCzytaj dalej

Plecak zarzucony na ramię to znak rozpoznawczy zagorzałych czytelników, którzy jednym ruchem mogą zrzucić torbę i wyciągnąć z niej ulubioną pozycję. W ich walizkach literatura zajmuje często więcej miejsca niż pozostałe rzeczy. Chociaż bywają zamknięci, to są miłymi kompanami, ponieważ trudno znaleźć lepszych słuchaczy.

Torba przewieszona przez ramię odstrasza rabusiów, ponieważ bardzo trudno zerwać ją z właściciela. Taki sposób noszenia bagażu często cechuje jednak osoby bardzo hojne, które czasem aż za bardzo dzielą się swoimi rzeczami, przez co bywają wykorzystywane. Pamiętajcie, by nie ulegać zbyt łatwo namowom, zwłaszcza jeśli autorami są nieznajomi spotkani na trasie.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyjawili prawdę o lockdownie Polski. Wielu Polaków chce go uniknąć, również turyści. Wicepremier przemówił
2. Milionerzy: Ciężko uwierzyć, że pytanie padło na wizji. Sam Hubert Urbański zaniemówił, a publiczność wstrzymała oddech
3. W Polsce spadł śnieg. Ulice i chodniki zasypane, jest nagranie

Plecak bądź torba noszone na brzuchu to coś, po czym łatwo można poznać ekscentryków. Oczywiście w większości przypadków są niegroźni. Nierzadko cechuje ich również duża bystrość umysłu oraz nieograniczona wyobraźnia. Nie wszystkim jednak ich towarzystwo przypadnie do gustu. Dowiedzieliście się czegoś ciekawego o sobie? Dajcie znać w komentarzach na Facebooku pod tym artykułem. W innym z naszych artykułem pisaliśmy również o ciekawej fladze. Wiecie, jaki kraj interesuje?

Przedłużają zakaz w Polsce, niestety. Znamy szczegóły, uderzy w tysiące Polaków, szczególnie odczują go turyściPrzedłużają zakaz w Polsce, niestety. Znamy szczegóły, uderzy w tysiące Polaków, szczególnie odczują go turyściCzytaj dalej


Źródło: brightside.me

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małżeństwo policjantów zatrzymało właściciela szczeniaków w ostatniej chwili. Okropne, co próbował im zrobić
  2. Najprostsze pytanie z Milionerów zaskoczyło uczestnika. Nikt się nie spodziewał
  3. Zamykają szkoły, bary i restauracje, klamka zapadła. Sąsiad Polski podjął decyzję
  4. Dostał pierwsze pytanie i już dzwonił do taty. Każdy turysta bez problemu by odpowiedział w Milionerach
  5. Zabierasz bagaż na pokład WizzAir? Lepiej uważaj, przez jeden błąd zapłacisz o wiele więcej
  6. Nagrali, jak dziewczynka celowo dokucza małpce. Nagle zwierzę nie wytrzymało, wstrząsająca reakcja

Źródło: brightside.me

Następny artykuł