pies poszukiwanyFot. Facebook.com/GOPR Karkonosze

Cała Polska podaje dalej. Zaginął "Czort", GOPR prosi o pomoc

GOPR prosi Polaków o pomoc, zaginął ich pies ratowniczy. Setki obywateli dołącza się do akcji poszukiwania "Czorta". Ostatni raz widziano go w Mysłakowicach.

"Czory" jest psem ratowniczym, który jest członkiem grupy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, oddziału karkonoskiego.

Zgodnie z przekazywanymi informacjami, zwierzak miał zaginąć z miejscowości Mysłakowice, znajdującej się w województwie dolnośląskim, niedaleko Jeleniej Góry. O całym zdarzeniu poinformował na swoim Facebooku oddział GOPR.

- UWAGA! W dniu dzisiejszym w Mysłakowicach zaginął pies ratowniczy, 2,5-letni owczarek holenderski Czort. Piesek jest łagodny, jest zaszczepiony i zaczipowany, na obroży, którą miał na sobie jest jego imię i nr telefonu - czytamy we wpisie.

W dalszej części udostępniono również telefony kontaktowe, pod którymi można się skontaktować, jeśli ma się jakiekolwiek informacje w sprawie psa.

- Jeżeli ktokolwiek go widział bardzo prosimy o kontakt: 606859598 lub 691116378 - podają ratownicy.

Na końcu wpisu jest pełne nadziej podsumowanie oraz dwa zdjęcia "Czorta", które zobaczyć można poniżej.

- Z góry dziękujemy za wszelkie informacje pomocne w znalezieniu naszego podopiecznego - kończy się wpis.

Jeśli ktokolwiek ma informacje o psie ratowniku, widział go lub jest w stanie pomóc w poszukiwaniach w inny sposób, prosimy o reakcję oraz podawanie wpisu dalej. Czym więcej osób dowie się o sprawie, tym szybciej uda się odnaleźć psiego bohatera.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

❗UWAGA ❗ W dniu dzisiejszym w Mysłakowicach zaginął pies ratowniczy, 2,5-letni owczarek holenderski Czort. Piesek jest...

Opublikowany przez GOPR Karkonosze Czwartek, 10 grudnia 2020

Następny artykuł