Turysci.pl
paweł deląg

fot. instagram.com/ paweldelag

Niesłychane. Paweł Deląg podsłuchał turystów na wakacjach. Nie mógł uwierzyć, co usłyszał. Aż włos się na głowie jeży

10 Listopada 2020

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Paweł Deląg wybrał się w polskie tatry, gdzie oprócz błogiego wypoczynku, zajął się również podsłuchiwaniem innych turystów. Relacją podzielił się na Instagramie. Nie mógł uwierzyć własnym uszom.

Paweł Deląg odwiedził polskie Tatry pierwszy raz od 20 lat. Było to dla niego wielowymiarowe przeżycie. Poza napawaniem się przepięknymi widokami, udało mu się podsłuchać kilka zabawnych rozmów turystów. Wszystkim podzielił się na Instagramie.

Paweł Deląg relacjonuje rozmowy turystów na Instagramie

Aktor powrócił niedawno z Ukrainy, gdzie pracował na planie serialu kostiumowego "Kawa z kardamonem". Po zakończeniu zdjęć postanowił wypocząć w polskich Tatrach. Swój wypad z chęcią zrelacjonował na swoim Instagramie.

- Wow chyba ze 20 lat nie było mnie w Tatrach na szlaku... gęsto dziś było pogoda dopisała ze szok - wysoko ponad 2000 tys. n.p.m i biegać można było w podkoszulku - pisze Paweł Deląg na swoim Instagramie. 

Niestety, nie zdradził jakie szlaki przebył tego dnia, jednak jego uwagę skupiło kilka wypowiedzi innych turystów, które uznał za zabawne. Nie omieszkał podzielić się nimi na swoim Instagramie.

- Zasłyszane ze szlaku, czego to dziś się nie na słuchałem: pewien chłopczyk do mamy: a jak się ziemia podleje kiedy wody zabraknie? Z lodu synku z lodu. Jeden Pan do drugiego Pana: ach taka kawiareczkę (!) sobie pierdyknać! [pisownia oryginalna] - czytamy na Instagramie Deląga

- Ja to stary komunista jestem mieszkam na 45 metrach z trzema facetami lub jedna pani do drugiej „Stefan o 18 kończy wykład i mi zrobi dobrze... takie rarytasy... ścisk juro znowu trasa - cytuje innych turystów Deląg łamaną polszczyzną.

Fani ciepło przyjęli jednak relację aktora, a w komentarzach możemy przeczytać komentarze po polsku i rosyjsku. Zachwycali się pięknymi widokami i przyznali, że trochę zazdroszczą wypadu w góry. Życzyli miłego pobytu i oczywiście zdrowia.

- Paweł, w górach zawsze są wspaniałe widoki. Fajnie, gdy jest okazja, aby tak spędzić czas - napisała w komentarzu pod zdjęciem Deląga pani Roksana. 

- Super zazdraszczam, tak pozytywnie tych widoków i pogody. Proszę wypoczywać - dodała w komentarzu pod zdjęciem aktora pani Magdalena. 

Na Podhalu wypoczywają również inne polskie gwiazdy - m.in. Maciej Gortat oraz Anna Kalczyńska. Koszykarz pochwalił się, że przebył już drogę na Dolinę Chochołowską i Morskie Oko. Z kolei prezenterka zaprezentowała powrót do formy po chorobie przechodząc jednego dnia aż 20 kilometrów. Ma już na koncie m.in. wyprawę do Doliny Pięciu Stawów.

[EMBED-2501]

Źródło: Onet

Podobne artykuły

dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
Rodzina w Tatrach deptała krokusy

Polska

Turyści deptali krokusy. TPN promuje akcję „Ani kroku(s) dalej!"

Czytaj więcej >