Turysci.pl
pandemia zakażona blogerka

Fot. Instagram/trustedtravelgirl

Tłumaczyła, jak podróżować w czasach pandemii. Teraz wyznała, że jest zakażona

10 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

Pandemia owładnęła niemalże cały świat. Sytuacja jest wyjątkowo trudna, a zwiedzanie świata niemalże niemożliwe. Jedna z podróżniczek radziła fanom, w jaki sposób mają przemieszczać się po świecie. Teraz okazuje się, że sama jest zakażona.

Pandemia z ogromną siłą uderzyła w cały świat. Szczególnie poszkodowana jest teraz branża turystyczna, ludzie z całego świata mają bowiem ogromne problemy z przemieszczaniem się. Wielu podróżników działających w internecie nagrywa porady dla swoich fanów, doradzając, w jaki sposób mogą podróżować. Tak robiła również popularna, amerykańska blogerka Valerie Joy Wilson, która znana jest jako Trusted Travel Girl. Teraz okazało się, że ma koronawirusa.

Pandemia jej nie ominęła. Znana blogerka zakażona

Trusted Travel Girl jeszcze w marcu opublikowała na swoim blogu szczegółowy artykuł, w którym tłumaczyła, jak należy podróżować w czasach szalejącego koronawirusa. Dawała złote rady swoim fanom, których przestrzeganie miało gwarantować zdrowie i uniknięcie zachorowania. Problem pojawił się już kilka dni później, gdy na Instagramie sama przyznała, że poddała się testowi na koronawirusa, a jego wynik był pozytywny. 

- Nie czułam się dobrze. Najpierw dostałam niewielkiej gorączki, ale trwała tylko przez jeden wieczór. Nie przejęłam się tym, bo zazwyczaj jeśli gorączkuję, to mam bardzo wysoką temperaturę. Zaczęłam też czuć się dziwnie, nie umiałam stwierdzić, co jest nie tak. Miałam kilkusekundowe, trudne do opisania odczucia, które pojawiały się i znikały. Wytłumaczyłam lekarzowi, że czułam się tak, jakby ktoś mi odłączał napięcie - możemy przeczytać na jej Instagramie. 

Jak sama podkreśla, nie ma pojęcia, gdzie mogła się zakazić koronawirusem. Podkreśla, że nastąpić to mogło wszędzie - zarówno w samolocie, jak i sklepie. Pod koniec lutego była również gościem wielkich targów turystycznych w Kalifornii, potencjalnych okazji było więc naprawdę sporo. Mimo wszystko faktem jest, że po wyznaniu o chorobie wiarygodność jej porad zdecydowanie spadła. 

Źródło: Wirtualna Polska

Źródło: Wirtualna Polska

Podobne artykuły

Gruzja znosi restrykcje

Świat

Gruzja znów się otwiera na turystów. Są jednak warunki

Czytaj więcej >

Świat

Kim Dzong Un chce otworzyć ogromny kurort dla zagranicznych turystów. Może ruszyć już wkrótce

Czytaj więcej >
Japonia zaostrza restrykcje

Świat

Japonia zaostrza kontrole graniczne dla podróżnych z kilku krajów Europy. Na liście Polska

Czytaj więcej >
zdjęcia błyskawic

Świat

Odwrócone błyskawice widoczne są z kosmosu. Niesamowite zdjęcia

Czytaj więcej >
Wybuchł wulkan w Indonezji

Świat

Wybuchł wulkan w Indonezji. Warto wstrzymać się od zwiedzania pobliskich terenów

Czytaj więcej >
polka zanzibar

Świat

Polka zamieszkała na Zanzibarze. "Pierwsze zderzenie dwóch światów jest widoczne już na lotnisku"

Czytaj więcej >