pandemia zakażona blogerkaFot. Instagram/trustedtravelgirl

Tłumaczyła, jak podróżować w czasach pandemii. Teraz wyznała, że jest zakażona

Pandemia owładnęła niemalże cały świat. Sytuacja jest wyjątkowo trudna, a zwiedzanie świata niemalże niemożliwe. Jedna z podróżniczek radziła fanom, w jaki sposób mają przemieszczać się po świecie. Teraz okazuje się, że sama jest zakażona.

Pandemia z ogromną siłą uderzyła w cały świat. Szczególnie poszkodowana jest teraz branża turystyczna, ludzie z całego świata mają bowiem ogromne problemy z przemieszczaniem się. Wielu podróżników działających w internecie nagrywa porady dla swoich fanów, doradzając, w jaki sposób mogą podróżować. Tak robiła również popularna, amerykańska blogerka Valerie Joy Wilson, która znana jest jako Trusted Travel Girl. Teraz okazało się, że ma koronawirusa.

Nagrano niezwykłe i bardzo rzadkie zwierzę. Wspaniały widok, prawdziwa perełkaNagrano niezwykłe i bardzo rzadkie zwierzę. Wspaniały widok, prawdziwa perełkaCzytaj dalej

Pandemia jej nie ominęła. Znana blogerka zakażona

Trusted Travel Girl jeszcze w marcu opublikowała na swoim blogu szczegółowy artykuł, w którym tłumaczyła, jak należy podróżować w czasach szalejącego koronawirusa. Dawała złote rady swoim fanom, których przestrzeganie miało gwarantować zdrowie i uniknięcie zachorowania. Problem pojawił się już kilka dni później, gdy na Instagramie sama przyznała, że poddała się testowi na koronawirusa, a jego wynik był pozytywny.

- Nie czułam się dobrze. Najpierw dostałam niewielkiej gorączki, ale trwała tylko przez jeden wieczór. Nie przejęłam się tym, bo zazwyczaj jeśli gorączkuję, to mam bardzo wysoką temperaturę. Zaczęłam też czuć się dziwnie, nie umiałam stwierdzić, co jest nie tak. Miałam kilkusekundowe, trudne do opisania odczucia, które pojawiały się i znikały. Wytłumaczyłam lekarzowi, że czułam się tak, jakby ktoś mi odłączał napięcie - możemy przeczytać na jej Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Podali zasięg koronawirusa, gdy jedziesz rowerem. Ryzyko jest ogromne
2. Wirus już zmutował i ma trzy typy. Wiadomo, który sieje spustoszenie w Europie

Jak sama podkreśla, nie ma pojęcia, gdzie mogła się zakazić koronawirusem. Podkreśla, że nastąpić to mogło wszędzie - zarówno w samolocie, jak i sklepie. Pod koniec lutego była również gościem wielkich targów turystycznych w Kalifornii, potencjalnych okazji było więc naprawdę sporo. Mimo wszystko faktem jest, że po wyznaniu o chorobie wiarygodność jej porad zdecydowanie spadła.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Life Update: Coronavirus edition... I have it. I tested positive. I haven’t been feeling well since last Sunday night (March 8th). It started with what felt like a very mild fever, but it was so low it was only 99 degrees F, and only for a really short time one evening. Normally, I run wicked high fevers of 101,102, so I didn’t think much of it. I also started to get these weird sensations that I couldn’t explain. Waves of just a weird feeling that would last a split seconds go away and then come back. I told my doctor that it felt like I was short-circuiting. So, I went to the cardiologist. Then I had the sniffles, and lost my ability to smell or taste. I had some bloodwork done and my doctor checked me out. He said if my lungs didn’t sound good he would have given me a coronavirus test. I was amazed he even had any. Cough started Monday or Tuesday, and progressively got worse. I had panic attacks all night Thursday night worried I had it. On Friday morning I went straight to my GP with no appointment. I walked in and he looked at me and his face dropped. He said “your white blood cell count is VERY low”, so we took more blood and I got the COVID-19 test. Today (Monday) I finally got the test back. It’s positive. I’m a huge germaphobe. If I can get it, anyone can. Not to get political, but the government isn’t able to tell to us how many actually have it. MANY people have it— it’s just not confirmed because we have no way to test. Be safe, stay indoors. As for me, my cough is pretty scary, I’m honestly not doing well mentally. I have underlying conditions, I also took Advil and had a cortisone shot which you aren’t supposed to do. But I’m confident I will be okay taking care of myself at home. my instructions are to stay home for two weeks and then get another test. I’m to go to the emergency room only if I can’t breathe. I’ve been pretty much quarantining myself since last Wednesday so, I don’t think I have infected too many. I had to make a few calls to people who I could have infected which was very embarrassing, and felt horrible. You don’t want to be responsible for infecting someone. Stay home. Isolate. ——— #coronapocalypse #coronavirus2019 #travelgirl

Post udostępniony przez Valerie Joy Wilson ???? Traveler (@trustedtravelgirl)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z Kasią Kowalska jest bardzo źle, media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
  3. Wielka akcja policji na Podhalu. Kary nawet do 30 tys. zł
  4. Czekali na to 10 lat, nie mogli uwierzyć. Dopiero pandemia pomogła pandom
  5. Przełom w Chinach. Są nowe wytyczne ws. jedzenia psów
  6. Nie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarza

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł