Turysci.pl
nocleg luksusowy hotel

Instagram @dolcehanoi

Jedyny hotel na świecie. Luksus, o jakim nie śniłeś, bogactwo ścieka ze ścian

7 Lipca 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Nocleg w tym hotelu z pewnością mógłby pojawić się na liście rzeczy do zrobienia. Obiekt został otwarty niedawno i oferuje gościom więcej, niż mogliby wymarzyć. Co najbardziej zwraca uwagę? Na pewno złoto, które wręcz ścieka ze ścian. Pięcio

Nocleg w tym miejscu najprawdopodobniej może być jedną z największych przygód życia... oraz jednym z najwyższych wydatków. Jednak nic dziwnego, że za taki luksus trzeba zapłacić. Mowa o hotelu Wyndham Dolce Hanoi Golden Lake. Ekskluzywny obiekt nie powstał jednak w Dubaju, który przede wszystkim kojarzy się z przepychem. Tym razem jedyny w swoim rodzaju ośrodek wypoczynkowy został otwarty w Wietnamie w Hanoi.

Nocleg w Wyndham Dolce Hanoi Golden Lake to wyjątkowe doświadczenie. Co jest największym znakiem rozpoznawczym tego obiektu? Przede wszystkim - złoto. Złoto, które można zobaczyć niemalże wszędzie - zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz hotelu. Turyści z całego świata mogą już nadciągać do Hanoi, ponieważ od niedawna obiekt jest już otwarty. Jak informuje portal Onet.pl, jego budowa trwała ponad dekadę, a sama inwestycja kosztowała miliony.

Nocleg w hotelu ze złota w Hanoi

Nocleg w Wyndham Dolce Hanoi Golden Lake jest już możliwy. 11 lat pracy i 200 milionów dolarów - jak informuje Onet.pl - właśnie tyle było potrzebne, aby powstał wyjątkowy złoty hotel. Ośrodek pokryty jest 24-karatowym złotem. Tutaj złoto służy za motyw przewodni - złote są klamki, ceramika wewnątrz budynku, lobby, umywalki, wanny oraz muszle klozetowe. Co ciekawe nawet jedzenie podawane w restauracji bywa zdobione jadalnym złotem.

Oczywiście każdy, kto zdecyduje się na nocleg w Wyndham Dolce Hanoi Golden Lake może liczyć na najwyższe standardy oraz niesamowite wrażenia, jakie zapewnić może kąpiel w złotym basenie na dachu budynku, podczas której można podziwiać panoramę miasta. W hotelu znajduje się 400 pokojów. Sam obiekt położony jest nad jeziorem Giang Vo, w dzielnicy Ba Dinh. Zarządzaniem hotelu zajmuje się amerykańska firma Wyndham Hotels.

Nocleg w tym złotym hotelu kosztuje blisko 1000 złotych za noc. Standard został oszacowany na 5 gwiazdek, jednak sami musicie przyznać, że niewiele jest obiektów podobnych do tego. Wiele wskazuje na to, że tutejsze usługi wykraczają daleko poza to, co możemy doświadczyć w większości ośrodków. W innym z naszych artykułow pisaliśmy również o Turkusowym Zalewie - to piękne miejsce, które możecie odwiedzić w Polsce.

Źródło: Tanie Loty

Podobne artykuły

Unia Europejska otworzy granice dla turystów z USA

Świat

Unia Europejska otwiera się dla 8 krajów świata

Czytaj więcej >
Wybuchł wulkan w Indonezji

Świat

Wybuchł wulkan w Indonezji. Warto wstrzymać się od zwiedzania pobliskich terenów

Czytaj więcej >
polka zanzibar

Świat

Polka zamieszkała na Zanzibarze. "Pierwsze zderzenie dwóch światów jest widoczne już na lotnisku"

Czytaj więcej >
Roztoczański Park Narodowy zamknięty

Świat

Zamykają Roztoczański Park Narodowy, występuje potencjalne niebezpieczeństwo dla turystów. Wiadomość od władz rezerwatu

Czytaj więcej >
Trzęsienie ziemi w Chinach

Świat

Dwa trzęsienia ziemi w Chinach. 3 ofiary śmiertelne, 28 rannych

Czytaj więcej >
Nagrania z Chin pokazują, jak wielu turystów wybrało się na urlopy

Świat

Chińscy turyści ruszyli na urlopy. Największe atrakcje oblegane przez tłumy

Czytaj więcej >