nocleg luksusowy hotel

Instagram @dolcehanoi

Jedyny hotel na świecie. Luksus, o jakim nie śniłeś, bogactwo ścieka ze ścian

7 Lipca 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Nocleg w tym miejscu najprawdopodobniej może być jedną z największych przygód życia... oraz jednym z najwyższych wydatków. Jednak nic dziwnego, że za taki luksus trzeba zapłacić. Mowa o hotelu Wyndham Dolce Hanoi Golden Lake. Ekskluzywny obiekt nie powstał jednak w Dubaju, który przede wszystkim kojarzy się z przepychem. Tym razem jedyny w swoim rodzaju ośrodek wypoczynkowy został otwarty w Wietnamie w Hanoi.

Nocleg w Wyndham Dolce Hanoi Golden Lake to wyjątkowe doświadczenie. Co jest największym znakiem rozpoznawczym tego obiektu? Przede wszystkim - złoto. Złoto, które można zobaczyć niemalże wszędzie - zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz hotelu. Turyści z całego świata mogą już nadciągać do Hanoi, ponieważ od niedawna obiekt jest już otwarty. Jak informuje portal Onet.pl, jego budowa trwała ponad dekadę, a sama inwestycja kosztowała miliony.

Nocleg w hotelu ze złota w Hanoi

Nocleg w Wyndham Dolce Hanoi Golden Lake jest już możliwy. 11 lat pracy i 200 milionów dolarów - jak informuje Onet.pl - właśnie tyle było potrzebne, aby powstał wyjątkowy złoty hotel. Ośrodek pokryty jest 24-karatowym złotem. Tutaj złoto służy za motyw przewodni - złote są klamki, ceramika wewnątrz budynku, lobby, umywalki, wanny oraz muszle klozetowe. Co ciekawe nawet jedzenie podawane w restauracji bywa zdobione jadalnym złotem.

Oczywiście każdy, kto zdecyduje się na nocleg w Wyndham Dolce Hanoi Golden Lake może liczyć na najwyższe standardy oraz niesamowite wrażenia, jakie zapewnić może kąpiel w złotym basenie na dachu budynku, podczas której można podziwiać panoramę miasta. W hotelu znajduje się 400 pokojów. Sam obiekt położony jest nad jeziorem Giang Vo, w dzielnicy Ba Dinh. Zarządzaniem hotelu zajmuje się amerykańska firma Wyndham Hotels.

Nocleg w tym złotym hotelu kosztuje blisko 1000 złotych za noc. Standard został oszacowany na 5 gwiazdek, jednak sami musicie przyznać, że niewiele jest obiektów podobnych do tego. Wiele wskazuje na to, że tutejsze usługi wykraczają daleko poza to, co możemy doświadczyć w większości ośrodków. W innym z naszych artykułow pisaliśmy również o Turkusowym Zalewie - to piękne miejsce, które możecie odwiedzić w Polsce.

Źródło: Tanie Loty