Nagranie tańca na lodzie w TatrachFot. youtube.com/ Magdalena Agata Wòjcik/ screen

Nagranie z Tatr jest hitem sieci. Poszli w góry, nagle ściągnęli spodnie i weszli na lód

Nagranie pary tańczącej w Tatrach stało się hitem na portalach społecznościowych. Wspaniała zabawa miała miejsce na zamarzniętej tafli jednego z jezior w Dolinie Gąsienicowej. Okazało się, że nie było tego w planach.

Nagranie zamieszczone przez Magdalenę Wójcik i Stefano Silvino w serwisie YouTube, szybko obiegło media społecznościowe. Nie ma się czemu dziwić - dokonali tego, czego wielu turystów nie miałoby odwagi zrobić.

Spontaniczny wyjazd był początkiem niezwykłej przygody

Para przyjaciół postanowiła wybrać się w góry, korzystając z ładnej pogody. Odpoczynek od zgiełku miasta na łonie natury pozwala naładować baterie na długi czas. Ich spontaniczny wyjazd przyczynił się do stworzenia niezwykłego performance.

- Poczuliśmy potrzebę, by odpocząć i wyjechać z miasta, więc postanowiliśmy pochodzić po górach - powiedzieli w rozmowie z WP Magdalena i Stefano.

Weszli m.in. na Świnicę i Kasprowy Wierch, a później wpadli na genialny pomysł. Żeby urozmaicić sobie wędrówkę, postanowili nagrać krótki film z wyprawy. Nie było to jednak coś, czego można się spodziewać po turystach przy tak niskiej temperaturze.

Pomysł pojawił się nagle

Byli akurat w pobliżu zamarzniętych stawów w Dolinie Gąsienicowej, które wyglądały niezwykle pięknie. Od razu pomyśleli o ślizganiu się po lodzie, który zdążył się pojawić po przymrozkach.

- Pomysł z nagraniem wideo wyszedł bardzo spontanicznie. Wydawało nam się, że zobaczyć półnagie ciało na tle natury, to mogłoby być coś pięknego, też w jakimś sensie romantycznego - opowiada Magdalena w rozmowie z WP. - Spróbowaliśmy najpierw jak dzieci poślizgać się na zamarzniętym stawie i okazało się, że wychodzi z tego bardzo ciekawy ruch.

Bez wahania zdjęli więc część ubrań i weszli na lód, by zatańczyć. Nie mieli łyżew, lecz nawet w sportowych butach udało im się wykonać wiele pięknych ruchów. Wszystko nagrali i pokazali internautom w serwisie YouTube na kanale Magdalena Agata Wòjcik.

Nagranie spodobało się fanom

Nagranie zatytułowane "For the people who are scared to be lonely" (ang. "Dla ludzi, którzy boją się samotności") szybko rozprzestrzeniło się na portalach społecznościowych. Wiele osób wyraziło w komentarzach swój zachwyt nad ich tańcem - "Boże, jakie cudo", "przepiękne" - czytamy.

Na wideo widać, że Magalena i Stefano tańczą bez spodni. Szerszej publiczności są znani z programu "You Can Dance". Magda była finalistką 6. edycji, a Stefano zwycięzcą 9. Wspólnie pracują nad spektaklem "Boska komedia" dla Teatru Tańca Zawirowania, którego choreografem jest Elwira Piorun.

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł