nagranie samolotfot. Facebook / Janelle Flom

Okropnie zemściła się na pasażerce. Internauci podzieleni, "dostała, na co zasłużyła"

Nagranie z samolotu bardzo szybko obiegło media społecznościowe. Widać na nim pasażerkę, mści się na swojej sąsiadce za naruszenie jej przestrzeni osobistej. Dziewczyna postanowiła zmienić fryzurę drugiej, wkładając jej do włosów słodycze i maczając w napoju.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • co zrobiła pasażerka z przodu,
  • jaka była reakcja jej sąsiadki,
  • co odpowiedzieli komentujący.

Nagranie wykonane przez Janelle Flom uwieczniło konfrontację dwóch innych pasażerek. Jedna z dziewczyn zarzuciła swoje długie włosy za siedzenie, zasłaniając przy tym ekran drugiej. Dziewczyna z tyłu postanowiła się zemścic.

Rząd chce przedłużyć zakaz w Polsce. Znamy termin, planujący urlopy będą wściekliRząd chce przedłużyć zakaz w Polsce. Znamy termin, planujący urlopy będą wściekliCzytaj dalej

Nagranie z samolotu hitem sieci

Akcja nagrania rozgrywa się w samolocie w czasie lotu. Jedna z pasażerek uporczywie przerzuca włosy za siedzenie, przeszkadzając jednocześnie dziewczynie za nią. Druga nie pozostaje jej dłużna i postanawia się zemścić.

Pasażerka z tyłu w pewnym momencie straciła cierpliwość i zdecydowała się wykonać na sąsiadce kilka zabiegów fryzjerskich. Zaczęła od wklejenia jej we włosy gumy do żucia, a następnie obcinaczem do paznokci ucięła jej kilka kosmyków.

Nie był to jednak koniec. Dziewczyna z przodu nie ustępowała nawet, gdy jej sąsiadka próbowała przerzucić włosy z powrotem na jej stronę. Pasażerka z tyłu zdecydowała się więc wyjąć lizaka z ust i również wkręcić je we włosy blondynki.

W końcu po zamoczeniu włosów w termosie z napojem, dziewczyna z przodu zorientowała się, że coś jest nie tak i odkryła nieprzyjemną niespodziankę. Nie oglądając się za siebie pobiegła więc do toalety pozbyć się nowych akcesoriów. Prawdziwy koszmar w samolocie przeżył ostatnio również pan Andrzej.

Tata zrobił córeczce zdjęcie na łódce. Później zobaczył piorunujący szczegół, włosy stają dęba, wcześniej nic nie widziałTata zrobił córeczce zdjęcie na łódce. Później zobaczył piorunujący szczegół, włosy stają dęba, wcześniej nic nie widziałCzytaj dalej

Internauci podzieleni

Autorką nagrania jest Janelle Flom, która znana jest z publikowania zabawnych filmików w mediach społecznościowych. Pojawiły się więc głosy podważające prawdziwość nagrania i sugerujące, że w rzeczywistości jest to peruka.

Znalazły się jednak komentarze, które dają wiarę zdarzeniu na nagraniu. Głosy te są bardzo podzielone, czy zemsta pasażerki była słuszna i etyczna. "Ja bym najpierw zapytała, czy może przestać, ale widać, że robiła to specjalnie" - czytamy w jednym z komentarzy. "Dostała to, na co zasłużyła"; "Powinna obciąć te włosy albo brać za nie odpowiedzialność" - piszą inni. Głośnym echem obiło się również inne nagranie, tym razem z plaży.

Teksty wybrane dla Ciebie

Jak się pozbyć gumy z włosów

Większość osób, którym zdarzyło się przykleić do włosów gumę do żucia, od razu sięgało po nożyczki. Jak się okazuje, jest prosta metoda, która pozwoli oszczędzić fryzurę i jest na tyle prosta, że można ją wykonać również podczas podróży.

Popularną metodą jest użycie w tym celu lodu - schłodzona guma do żucia łatwiej odchodzić będzie od włosów. Innym sposobem jest użycie oleju - należy nanieść trochę na miejsce w którym znajduje się guma i przy użyciu szczotki o twardym włosiu usunąć ją. Można również użyć w tym celu płatka kosmetycznego nasączonego alkoholem.

Zacznie się 7 grudnia. Stało się. Kwarantanna dla Polaków podróżujących do 2 krajów UEZacznie się 7 grudnia. Stało się. Kwarantanna dla Polaków podróżujących do 2 krajów UECzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: WP, krokdozdrowia.com

Następny artykuł