miasto bezpłatne wakacjeInstagram @clickfor_campobasso

Co się dzieje, oferują bezpłatne wakacje w cudownym miejscu. Niepowtarzalna szansa

Miasto w przepięknym regionie umożliwia spędzenie wakacji... za darmo. Dzięki niezwykłej inicjatywie podróżni mogą wypocząć w malowniczej okolicy bez opłat. Taka okazja nie zdarza się zbyt często lub w ogóle. Turyści, którzy uwielbiają spokój i spacery wśród historycznych miejsc, powinni jak najszybciej zapoznać się z tym pakietem wakacyjnym.

Miasto jak z filmu Felliniego - z malowniczą scenerią i historycznymi obiektami. Miejscowość, która może być marzeniem każdego turysty, ceniącego spokojne spacery i włoski krajobraz. Pojawiła się specjalna oferta, dzięki której można w niej spędzić bezpłatne wakacje. Wszystko w ramach specjalnego pakietu, który ma promować wyjątkowy region Italli. Podróżni, którzy z niego skorzystają, będą mogli wypoczywać na południu Włoch przez tydzień bez opłat.

San Giovanni in Galdo to niewielkie miasto na południu Włoch. Jest to miejscowość mało znana i nieodkryta jeszcze przez turystów. Wiele osób żartuje nawet, że w ogóle nie istnieje. Jednak San Giovanni in Galdo w regionie Molise może przyciągnąć podróżnych dzięki specjalnej ofercie. W ramach pakietu wakacyjnego można spędzić tam urlop - bezpłatnie. Chociaż mieszka tam zaledwie około 600 osób, ten region Italii bez wątpienia ma swoje uroki. To także dobra okazja dla wszystkich, którzy chcą w tym sezonie zaoszczędzić.

San Giovanni in Galdo: miasto, w którym możecie spędzić tydzień za darmo

Każde miasto, które żyje dzięki turystyce, przeżywa w tym sezonie mniejszy lub większy kryzys. Pandemia koronwirusa szczególnie dotknęła Włochy, które każdego roku były odwiedzane przez podróżnych z całego świata. Teraz każdy region Italii stara się przyciągnąć odwiedzających. W ramach promocji można natknąć się na niezwykłe oferty. Jedną z nich jest projekt "Sprezentuj sobie Molise", dzięki któremu można spędzić bezpłatny urlop w niewielkim miasteczku San Giovanni in Galdo.

- Oferujemy prawdziwy urlop gratis, a cel tego jest jasny: przywrócić życie małym i nieznanym miejscowościom w Molise i sprawić, by odkryli je włoscy i zagraniczni goście w zerowym roku dla światowej turystyki, w którym z powodu kryzysu epidemiologicznego złamane zostały wszystkie tradycyjne schematy wakacji - pomysłodawców inicjatywy cytuje serwis TVP Info.

Chociaż to miasto na pewno nie oferuje takich atrakcji, jakie zapewnia Rzym czy Mediolan, niewątpliwie ma swoje walory. Włosi wręcz żartują, że region, w którym leży, w ogóle nie istnieje, ponieważ jest tak nieznany. Jednak San Giovanni in Galdo zainteresować może podróżnych, którzy cenią sobie spokój oraz przemierzanie niewydeptanych jeszcze przez turystów ścieżek. Szczególnie warto zwrócić uwagę na malowniczą scenerię. Nie ulega też wątpliwości, że południowe Włochy są piękne. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, które pojawiło się na instagramowym profilu @clickfor_campobasso, promującym ten region. Przypomina kadr z filmu.

Każdy, kto będzie chciał odwiedzić to miasto, ma szansę zatrzymać się w historycznych domach za darmo i mieszkać w nich przez tydzień. Włochy stają się coraz bardziej kreatywni w walce z kryzysem sektora turystycznego, jaki wynikł po wybuchu pandemii koronawirusa. Warto też zauważyć, że na południu Italii pojawiło się zdecydowanie mniej przypadków zarażeń, niż miało to miejsce na północy kraju. Niedawno pisaliśmy również o wyjątkowej ofercie jednej z włoskich pizzerii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Radici

Post udostępniony przez Roberta Testa (@roberta.rojy)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Radici

Post udostępniony przez Roberta Testa (@roberta.rojy)

Źródło: TVP Info

Następny artykuł