Martyna Wojciechowska córkaFot. Instagram/Martyna Wojciechowska

Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieci

Martyna Wojciechowska pochwaliła się w sieci swoją wyjątkową córką. Choć nie ma jednej ręki, tworzy wspaniałe rzeczy. Polska podróżniczka może być dumna.

Martyna Wojciechowska cieszy się ogromną popularnością. W mediach społecznościowych śledzą ją tysiące fanów, a celebrytka chętnie chwali się zarówno zdjęciami z podróży, jak i przemyca fakty ze swojego życia prywatnego. Tym razem pochwaliła się niezwykłym talentem swojej córki.

Porażająca opinia ekspertów. Mówią o drugiej fali pandemii w Europie i USAPorażająca opinia ekspertów. Mówią o drugiej fali pandemii w Europie i USACzytaj dalej

Najsłynniejsza, polska podróżniczka oprócz swojego biologicznego dziecka, ma również trzy adoptowane córki. Chętnie chwali je i docenia w mediach społecznościowych, a tym razem pokazała swoim fanom Kabulę. Dziewczyna pochodzi z Tanzanii i jest albinoską. Przez to w ojczystym kraju była prześladowana i straciła rękę, jednak mimo to wciąż potrafi cieszyć się życiem w pełni.

Martyna Wojciechowska pochwaliła się talentem swojej córki

- Ręka do góry, kto potrafiłby sam sobie uszyć sukienkę. (…) My w Fundacji mamy pełną zgodność - nie umiemy. A Kabula tworzy małe dzieła sztuki! Jedną ręką! Sami spójrzcie! Nigdy nie przestanie nas zadziwiać jej determinacja i ciągła ciekawość poznania i robienia czegoś nowego - napisała pod zdjęciem swojej córki Martyna Wojciechowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Martyny Wojciechowskiej miała 14 lat, gdy straciła rękę. Przeżyła przeraźliwe chwile
2. Idą zmiany w 500 plus? Kandydat na prezydenta: "Wszystko wskazuje, że świadczenie będzie ograniczone"

Jak widać, Kabula doskonale radzi sobie ze wszystkim, mimo braku jednej ręki. Widać, że jest szczęśliwa, a jak podkreśla jej mama, jest dowodem na prawdziwość powiedzenia "niemożliwe nie istnieje". Zachwyceni byli również internauci, którzy chwalili dziewczynę oraz gratulowali podróżniczce wspaniałej córki. Na wielu zdjęciach widać, że kobiety doskonale się ze sobą dogadują i tworzą kochającą się rodzinę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#Repost @unaweza.foundation ???? Ręka do góry, kto potrafiłby sam sobie uszyć sukienkę (albo dla swojej dziewczyny????) My w Fundacji mamy pełną zgodność - NIE UMIEMY????A Kabula tworzy małe dzieła sztuki! Jedną reką! Sami spójrzcie! Nigdy nie przestanie nas zadziwiać jej determinacja i ciągła ciekawość poznawania i robienia czegoś nowego. Kabula jest prawdziwym uosobieniem słów NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE. Jest też żywym dowodem na to, jak może się zmienić czyjeś życie, jeśli tylko damy tej osobie szansę i wyciągniemy do niej pomocną dłoń. To także dzięki Wam, Kabula dzisiaj tworzy swoją piękną historię, która wypełniona jest uśmiechem i marzeniami. Wierzymy, że wspólnie damy radę napisać jeszcze kilka podobnych historii. A DOM W TANZANII będzie dla nich bezpiecznym schronieniem. To miejsce jest bardzo potrzebne???????? Dołożycie swoją cegiełkę? Wsparcie przez stronę www.unaweza.org ???? https://unaweza.org/wesprzyj?type=kabula Tradycyjny przelew???? Fundacja UNAWEZA ‪43 1160 2202 0000 0003 8704 9430‬ tytułem: Darowizna na dom dla Kabuli zbiórka FB???? https://www.facebook.com/donate/2491217907872708/10162659496585565/ ASANTE SANA #UnawezaFoundation • • • #Unaweza #youcan #togetherwecanmore #dajemykobietomskrzydla #wegivewomenwings

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 8-letnia dziewczynka zmarła… ze starości. Powód jest wyjątkowo rzadki
  2. Lekarze stwierdzili, że jest tylko smutna. 15-latka powoli umierała na raka
  3. Tragedia tuż przy polskiej granicy. Padły strzały, trzy osoby nie żyją, dziecko ranne
  4. Dwie wioski doszczętnie zniszczone, co najmniej 30 osób nie żyje. Dramatyczne wiadomości ze świata
  5. Okropne zachowanie kierowcy turystycznego autobusu. Oni pędzili ratować ludzkie życie [FILM]
  6. Straszne doniesienia napływają do mediów. Są ofiary śmiertelne, wśród rannych dzieci

Źródło: NaTemat

Następny artykuł