Turysci.pl

Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska

Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieci

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Martyna Wojciechowska cieszy się ogromną popularnością. W mediach społecznościowych śledzą ją tysiące fanów, a celebrytka chętnie chwali się zarówno zdjęciami z podróży , jak i przemyca fakty ze swojego życia prywatnego. Tym razem pochwaliła się niezwykłym talentem swojej córki. 

Najsłynniejsza, polska podróżniczka oprócz swojego biologicznego dziecka, ma również trzy adoptowane córki. Chętnie chwali je i docenia w mediach społecznościowych, a tym razem pokazała swoim fanom Kabulę. Dziewczyna pochodzi z Tanzanii i jest albinoską. Przez to w ojczystym kraju była prześladowana i straciła rękę, jednak mimo to wciąż potrafi cieszyć się życiem w pełni. 

Martyna Wojciechowska pochwaliła się talentem swojej córki

- Ręka do góry, kto potrafiłby sam sobie uszyć sukienkę. (…) My w Fundacji mamy pełną zgodność - nie umiemy. A Kabula tworzy małe dzieła sztuki! Jedną ręką! Sami spójrzcie! Nigdy nie przestanie nas zadziwiać jej determinacja i ciągła ciekawość poznania i robienia czegoś nowego - napisała pod zdjęciem swojej córki Martyna Wojciechowska. 

Jak widać, Kabula doskonale radzi sobie ze wszystkim, mimo braku jednej ręki. Widać, że jest szczęśliwa, a jak podkreśla jej mama, jest dowodem na prawdziwość powiedzenia "niemożliwe nie istnieje". Zachwyceni byli również internauci, którzy chwalili dziewczynę oraz gratulowali podróżniczce wspaniałej córki. Na wielu zdjęciach widać, że kobiety doskonale się ze sobą dogadują i tworzą kochającą się rodzinę. 

Źródło: NaTemat

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

Niesamowity pomysł na majówkę. Cudownie zachowane zamki na wodzie zobaczysz w Polsce
Czytaj więcej >

Polska

Kolejne pociągi Pendolino na torach w Polsce. Wiemy, gdzie pojadą superszybkie pociągi
Czytaj więcej >

Polska

Afera w samolocie PLL LOT. „Jeden pilot kradnie alkohol, a drugi się śmieje”
Czytaj więcej >

Polska

Grotołazi utknęli w jaskini w Tatrach. Na ratunek ruszyło dziesięciu ratowników
Czytaj więcej >

Polska

Polka wróciła z Egiptu z wyjątkową pamiątką. Służby na lotnisku natychmiast zareagowały
Czytaj więcej >

Polska

Bezmyślne zachowanie turystów w Parku Narodowym. Porażające, czego się dopuścili
Czytaj więcej >
Patryk Korzec

Zawodowo dziennikarz i copywriter, prywatnie podróżnik od lat zafascynowany zwiedzaniem świata autostopem oraz poznawaniem obcych kultur. Warsztat dziennikarski doskonalony m.in. w takich mediach jak Radio Sygnały, Nasze Miasto Opole, Muzyczny Horyzont, Pro Radio, Rock Radio w Grupie Radiowej Agory oraz Pikio.pl. Zamiłowanie do turystyki, połączone z pasją dziennikarską, zaowocowało zaangażowaniem w tworzenie portalu Turyści.pl. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]