Martyna Wojciechowska córkaFot. Instagram/Martyna Wojciechowska

Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieci

Martyna Wojciechowska pochwaliła się w sieci swoją wyjątkową córką. Choć nie ma jednej ręki, tworzy wspaniałe rzeczy. Polska podróżniczka może być dumna.

Martyna Wojciechowska cieszy się ogromną popularnością. W mediach społecznościowych śledzą ją tysiące fanów, a celebrytka chętnie chwali się zarówno zdjęciami z podróży, jak i przemyca fakty ze swojego życia prywatnego. Tym razem pochwaliła się niezwykłym talentem swojej córki.

Najsłynniejsza, polska podróżniczka oprócz swojego biologicznego dziecka, ma również trzy adoptowane córki. Chętnie chwali je i docenia w mediach społecznościowych, a tym razem pokazała swoim fanom Kabulę. Dziewczyna pochodzi z Tanzanii i jest albinoską. Przez to w ojczystym kraju była prześladowana i straciła rękę, jednak mimo to wciąż potrafi cieszyć się życiem w pełni.

Martyna Wojciechowska pochwaliła się talentem swojej córki

- Ręka do góry, kto potrafiłby sam sobie uszyć sukienkę. (…) My w Fundacji mamy pełną zgodność - nie umiemy. A Kabula tworzy małe dzieła sztuki! Jedną ręką! Sami spójrzcie! Nigdy nie przestanie nas zadziwiać jej determinacja i ciągła ciekawość poznania i robienia czegoś nowego - napisała pod zdjęciem swojej córki Martyna Wojciechowska.

Jak widać, Kabula doskonale radzi sobie ze wszystkim, mimo braku jednej ręki. Widać, że jest szczęśliwa, a jak podkreśla jej mama, jest dowodem na prawdziwość powiedzenia "niemożliwe nie istnieje". Zachwyceni byli również internauci, którzy chwalili dziewczynę oraz gratulowali podróżniczce wspaniałej córki. Na wielu zdjęciach widać, że kobiety doskonale się ze sobą dogadują i tworzą kochającą się rodzinę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#Repost @unaweza.foundation ???? Ręka do góry, kto potrafiłby sam sobie uszyć sukienkę (albo dla swojej dziewczyny????) My w Fundacji mamy pełną zgodność - NIE UMIEMY????A Kabula tworzy małe dzieła sztuki! Jedną reką! Sami spójrzcie! Nigdy nie przestanie nas zadziwiać jej determinacja i ciągła ciekawość poznawania i robienia czegoś nowego. Kabula jest prawdziwym uosobieniem słów NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE. Jest też żywym dowodem na to, jak może się zmienić czyjeś życie, jeśli tylko damy tej osobie szansę i wyciągniemy do niej pomocną dłoń. To także dzięki Wam, Kabula dzisiaj tworzy swoją piękną historię, która wypełniona jest uśmiechem i marzeniami. Wierzymy, że wspólnie damy radę napisać jeszcze kilka podobnych historii. A DOM W TANZANII będzie dla nich bezpiecznym schronieniem. To miejsce jest bardzo potrzebne???????? Dołożycie swoją cegiełkę? Wsparcie przez stronę www.unaweza.org ???? https://unaweza.org/wesprzyj?type=kabula Tradycyjny przelew???? Fundacja UNAWEZA ‪43 1160 2202 0000 0003 8704 9430‬ tytułem: Darowizna na dom dla Kabuli zbiórka FB???? https://www.facebook.com/donate/2491217907872708/10162659496585565/ ASANTE SANA #UnawezaFoundation • • • #Unaweza #youcan #togetherwecanmore #dajemykobietomskrzydla #wegivewomenwings

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Źródło: NaTemat

Następny artykuł