mama podczas lotuFot. YouTube Michelle A

Zaskoczył mamę w trakcie lotu. Rozpłakała się, nie mogła wytrzymać, zupełnie się nie spodziewała

Mama, która wybrała się w podróż amerykańskimi liniami lotniczymi, nagle usłyszała niecodzienny komunikat. Kobieta zupełnie nie była przygotowana na to, co się wydarzyło. Syn zrobił jej niesamowitą niespodziankę. Pasażerka nie mogła wytrzymać i po chwili popłynęły łzy. Wszystko zostało nagrane i opublikowane w mediach.

Podczas lotu amerykańskimi liniami, mama usłyszała komunikat, który sprawił, że oniemiała. Kobieta spodziewała się, że zaraz pilot poinformuje pasażerów o warunkach pogodowych lub czasie, jaki pozostał do lądowania. Tymczasem okazało się, że słowa skierowano bezpośrednio do niej. Wreszcie zorientowała się, że syn przygotował dla niej niespodziankę. Nie wytrzymała i po chwili popłynęły łzy. Nagranie, które trafiło do mediów, przekazał portal Wirtualna Polska.

W styczniu 2020 roku mama podróżowała liniami American Airlines wraz z rodziną. To właśnie wtedy powstał niesamowity filmik, który został opublikowany na platformie YouTube przez użytkownika Michelle A. Autorem nagrania jest córka kobiety, która podczas lotu znalazła się w niecodziennej sytuacji. Materiał wideo obejrzano już ponad 7 milionów razy.

Mama pilota usłyszała szokujący komunikat podczas lotu

Wszystko zaczęło się od momentu, w którym pilot samolotu dowiedział się, że na pokładzie będzie jego mama. Postanowił wraz ze swoją siostrą, która także tego dnia podróżowała z American Airlines, że przygotują małą niespodziankę. Dziewczyna w odpowiednim momencie wyciągnęła telefon i zaczęła nagrywać mamę.

Warto zaznaczyć, że kobieta jest dawną stewardessą i pracowała dla linii Capital Airlines. Wreszcie musiała zrezygnować, żeby poświęcić się wychowywaniu dzieci. Od 60 lat wchodziła na pokłady samolotów jako pasażerka, jednak doskonale znała wszelkie procedury i niełatwo było ją zaskoczyć podczas lotu. Jej dzieciom jednak się to udało. Wszystko dzięki temu, że syn poszedł w ślady matki i również rozpoczął pracę w branży lotniczej, zostając pilotem.

To był pierwszy raz, gdy ktoś z najbliższej rodziny pilota znalazł się na pokładzie dowodzonego przez niego samolotu. Mężczyzna postanowił wykorzystać okazję i pokazać swojej mamie, ile dla niego znaczy. Wszystko rozpoczęło się od osobliwego komunikatu, który zszokował nie tylko byłą stewardessę, ale wszystkich podróżujących turystów. Takich słów nikt się nie spodziewał, ponieważ piloci zawsze informują podróżnych jedynie o najważniejszych sytuacjach związanych z lotem.

– Jeśli byłaś kiedyś stewardessą w Capital Airlines, czy mogłabyś podnieść rękę? – rozległy się słowa pilota.

Zaskoczona mama podniosła dłoń, choć na początku była bardzo zdziwiona. Spojrzała na swoją córkę Michelle i zauważyła, że ta ją nagrywa. Wtedy zrozumiała, że dzieje się coś bardzo dziwnego i nie ma to nic wspólnego z typowymi procedurami lotniczymi.

– Ponieważ twój syn chce powiedzieć, że ma najlepszą mamę na świecie – dodał po chwili pilot.

Mama była dumna z syna, który kontynuuje rodzinną tradycję

Mama nie mogła opanować emocji, gdy zobaczyła pilota, który opuścił kokpit, by ją uściskać. Był to oczywiście jej syn. Na nagraniu widać, jak kobieta przytula mężczyznę i zaczyna płakać. Pilot przed wszystkimi pasażerami powiedział mamie, że ją kocha. Po tej chwili czułości wrócił do swoich obowiązków.

– Miałeś najwspanialszego ojca wszech czasów – dodała rozemocjonowana kobieta.

Okazało się, że mąż byłej stewardessy także był pilotem. Najwyraźniej zamiłowanie do branży lotniczej tkwi w tej rodzinie od dawna. Turyści, którzy podróżowali tego dnia z American Airlines, mieli zapewnioną świetną rozrywkę. Sam film trafił do sieci i stał się prawdziwym hitem. Pod nim można znaleźć mnóstwo ciepłych komentarzy, ale jeden z nich okazała się najtrafniejszy.

– Wiesz, że twój lot będzie bezpieczny, jeśli na pokładzie jest mama pilota – treść komentarza cytuje WP.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o niesamowitym zdjęciu Dody z wczasów, które rozgrzało mnóstwo fanów. Najjaśniejsza z polskich gwiazd wypoczywa właśnie w przepięknym miejscu, w którym nie ma mowy o niskich temperaturach i deszczu. O szczegółach dowiecie się tutaj.

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł