Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Lotniska i linie lotnicze > Lot Ryanairem za 3,51 złotych. “Mniej niż za bilet miejski w Polsce”
Angelika Czarnecka
Angelika Czarnecka 27.03.2024 16:39

Lot Ryanairem za 3,51 złotych. “Mniej niż za bilet miejski w Polsce”

Ryanair
Fot. Shutterstock/Amverlly

Choć podróżnym wydaje się, że latanie za grosze to mit, to niesamowite promocje zdarzają się naprawdę. Pokazał to irlandzki przewoźnik Ryanair. Obok takich okazji wprost nie można przejść obojętnie. Bilety lotnicze w obie strony za nawet mniej niż 50 złotych.

Linie lotnicze co jakiś czas organizują różne promocje, dzięki którym lot może wynieść nas nawet kilka złotych. Takie oferty pozwalają sporo zaoszczędzić na wakacjach, a wśród nich są m.in. podróże do oraz z Tirany, Sardynii, czy Mediolanu i wielu innych uwielbianych przez Polaków miejsc. 

Wiosenna promocja Ryanaira

25 marca tanie linie lotnicze Ryanair zaskoczyły podróżnych. Zorganizowały promocję, w której za pomocą specjalnego kodu można było uzyskać 20 procent zniżki na każdą wakacyjną podróż. Warunkiem był wylot w terminie między 1 kwietnia a 30 czerwca br.

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele postów na ten temat. Jedna z użytkowniczek platformy X (dawniej Twitter) podzieliła się niesamowitymi ofertami, jakie udało jej się znaleźć. Wśród nich m.in. podróż z Poznania do Mediolanu-Bergamo za ok. 90 złotych w terminie 8-12 kwietnia. 

Czytaj też: Pilne ostrzeżenie dla klientów z Lidla. Mięso wycofano ze sklepów

Bilet lotniczy za kilka złotych

Najbardziej atrakcyjna cenowo podróż samolotem linii Ryanair okazała się ta z Tirany w Albanii do Krakowa. “Tirana do Krakowa w cenie niższej niż bilet miejski w Polsce. Całe 3 złote i 51 groszy” - napisała @OliWojowniczka na platformie X.

Promocja jednak nie trwała długo, bo zaledwie 24 godziny i zakończyła się 26 marca. To jednak udowadnia, że podróże za grosze są możliwe i z pewnością nie raz jeszcze trafi się podobna okazja. Niemniej jednak tanie loty choćby do Europy wciąż jeszcze można zaobserwować. 

Tanie loty do Europy z Ryanairem

Wiosna to świetna okazja, by zaplanować urlop za rozsądne pieniądze, nie tylko z wylotem w wakacje. Przedstawiamy przykładowe podróże: Gdańsk - Malta za 278 zł w terminie 31 marzec - 9 kwietnia, Gdańsk - Paryż za 164 zł w terminie 8 - 17 kwietnia, Gdańsk - Barcelona za 287 zł w terminie 4 - 10 kwietnia, Warszawa - Mediolan za 298 zł w terminie 12 - 21 maj, Katowice - Mediolan za 167 zł w terminie 2 - 11 czerwca, Katowice - Londyn za 211 zł w terminie 31 marzec - 9 kwietnia.

Źródło: Ryanair, X