Turysci.pl
Lot do Budapesztu łatwiejszy z Dolnego Śląska.

Fot. Unsplash.com/Jordan Sanchez (zdjęcie ilustracyjne)

Polskie lotnisko zyska nowe połączenie. Już niebawem polecimy do uwielbianego przez Polaków miasta

2 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Bartek Wojnowski

Udostępnij:

Lot na południe będzie o wiele prostszy niż do tej pory. Ważne dla regionu lotnisko zyska połączenie, dzięki któremu turyści jeszcze łatwiej dotrą do znanej stolicy. Co ważne, spółka nie wyklucza dalszego rozszerzania tegorocznej oferty.

Lot do popularnej wśród polskich turystów stolicy będzie sporą szansą dla urlopowiczów bez bliżej sprecyzowanych planów na najbliższe miesiące. Połączenia będzie obsługiwał port regionalny, co jeszcze bardziej ułatwi życie pasażerom z południa kraju. Obecny harmonogram to doskonały pretekst do aż tygodniowego pobytu w znanym regionie. To kolejne w ostatnim czasie zmiany w siatce połączeń krajowego przewoźnika.

Lot na południe z południa. Nowy kierunek z polskiego portu

Jak informuje portal tanie-loty.pl, najnowsze połączenie będzie obsługiwane z portu regionalnego we Wrocławiu. Na pokładzie PLL LOT turyści z południa kraju będą mieli okazję udać się do węgierskiego Budapesztu, który rokrocznie cieszy się sporą popularnością wśród urlopowiczów znad Wisły.

- W obecnej sytuacji chcemy zapewnić Pasażerom loty nie tylko z Warszawy, ale również z portów regionalnych. Z końcem sezonu wakacyjnego po raz pierwszy polecimy z Wrocławia do Budapesztu, gwarantując pasażerom z regionu najwyższy komfort podróży między woj. dolnośląskim a stolicą Węgier - mówił cytowany przez tanie-loty.pl Krzysztof Moczulski, z-ca dyrektora komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy PLL LOT.

Lot do Budapesztu krótszy niż wykład. Spora szansa dla turystów z regionu

Lot do Budapesztu będzie obsługiwany wyłącznie raz w tygodniu, co dla turystów z niewykorzystanym jeszcze urlopem może być świetnym pretekstem do aż 7-dniowego pobytu na Węgrzech. Jak informuje portal tanie-loty.pl, rejs z Wrocławia do Budapesztu będzie obsługiwany w poniedziałki o 13:30 (w stolicy Węgier 14:45). Ewentualny powrót na pokładzie PLL LOT zaplanowany jest także na poniedziałki o 15:35 (we Wrocławiu o 16:50). Czy kierunek spotka się z zainteresowaniem turystów? Okaże się już 24 sierpnia, kiedy to spółka rozpocznie regularne kursy.

- Bezpośredni rejs na tej trasie potrwa zaledwie 1 godzinę i 15 minut. W zależności od sytuacji epidemicznej i zainteresowania pasażerów nie wykluczamy także dalszego rozwoju częstotliwości na tej trasie - dodał Krzysztof Moczulski z PLL LOT cytowany przez tanie-loty.pl.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Źródło: tanie-loty.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
Rodzina w Tatrach deptała krokusy

Polska

Turyści deptali krokusy. TPN promuje akcję „Ani kroku(s) dalej!"

Czytaj więcej >