linie lotnicze rozdają biletyFot. fot. pixabay.com/ StockSnap

Wielka akcja linii lotniczych, rozdają darmowe bilety. Czas na złożenie wniosku jest tylko do jutra i dotyczy jednej grupy Polaków

Linie lotnicze rozdają tysiące biletów za darmo. Tak wielkiej i atrakcyjnej akcji dawno nie było. Trzeba się jednak spieszyć, bo czas na złożenie wniosku trwa tylko do jutra. Specjalna oferta dotyczy konkretnej grupy Polaków, która ma wyjątkowe powody do szczęścia. Na jakich zasadach działa ta niezwykła promocja?

Linie lotnicze ruszyły z niezwykłą akcją promocyjną. Ponad 20 tysięcy biletów na wszystkie loty z całej siatki zostanie przyznanych za darmo. Zainteresowani powinni się pospieszyć, ponieważ ta specjalna oferta będzie trwała jeszcze tylko do jutra, tj. 7 października br. jeden z najpopularniejszych przewoźników na świecie kieruje swoją ofertę do konkretnej grupy. Nie wszyscy będą mogli jednak z niej skorzystać.

Niedawno linie lotnicze Qatar Airways ogłosiły wielką akcję promocyjną, w ramach której przewoźnik rozda 21 tysięcy biletów za darmo na wszystkie loty z całej siatki. Szczególny powód do radości mają nauczyciele w naszym kraju, bo to właśnie do nich skierowana jest ta atrakcyjna oferta. W ten sposób firma chce docenić codzienną pracę pedagogów z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który wypada 14 października. Na jakich zasadach działa promocja?

Linie lotnicze rozdadzą 21 tysięcy darmowych biletów nauczycielom

Katarskie narodowe linie lotnicze podkreślają, że akcja skierowana jest wyłącznie do nauczycieli. Promocja obejmuje oczywiście wszystkie kraje, z których funkcjonują połączenia Qatar Airways z Doha, co oznacza, że na tej liście znalazła się również Polska. Oferta działa na zasadach “kto pierwszy ten lepszy”, dlatego zainteresowani powinni się pospieszyć z rezerwacją biletu.

Kampania promocyjna ogłoszona przez linie lotnicze trwa od 5 do 7 października. Został więc ostatni dzień na skorzystanie z atrakcyjnej oferty. Nauczyciele, którzy chcą otrzymać darmowy bilet katarskiego przewoźnika, muszą wejść na oficjalną stronę firmy i złożyć wniosek. W formularzu należy podać między innymi dane osobowe, stanowisko pracy oraz nazwę szkoły lub instytucji, w której jest się zatrudnionym.

Chcąc zapewnić uczciwy proces rejestracji, linie lotnicze wydzieliły dla każdego kraju dzienny przydział biletów. Promocja każdego dnia zaczyna się o godzinie 3:00 czasu polskiego. Szczęśliwi nauczyciele, którym uda się dokonać rejestracji, otrzymają specjalny kod imienny na darmową podróż klasą ekonomiczną. Będzie można ją wykorzystać w dowolnym kierunku obsługiwanym przez katarskiego przewoźnika.

Trzeba pamiętać, że okres realizacji kodów (rezerwacja biletu) trwa od 7 października do 1 listopada br. Sam lot natomiast musi się odbyć w terminie 20 października br. - 30 września 2021 roku. Życzymy powodzenia. Bilety należy rezerwować na tej stronie. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o swobodnych lotach dla Polaku na rajską wyspę. Negatywny wynik testu na koronawirusa nie jest wymagany.

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł