Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika quizy
Turysci.pl > Lotniska i linie lotnicze > Linia lotnicza rozpieszcza pasażerów. Rozdaje nowe ciuchy
Angelika Czarnecka
Angelika Czarnecka 11.02.2024 12:14

Linia lotnicza rozpieszcza pasażerów. Rozdaje nowe ciuchy

Samolot
Fot. Canva, X-@Emirates

Długie podróże samolotem potrafią być bardzo męczące. Z tego powodu zaprojektowano komfortowe ubrania, które pasażerowie otrzymają, wchodząc na pokład Emirates. W skład całego kompletu wchodzi wygodna bluza z golfem i spodnie ze ściągaczem, miękkie kapcie i opaska na oczy.

Zestawy będą jednak rozdawane na konkretnych połączeniach. Kto z nich skorzysta?
 

Zestaw darmowych ubrań na pokładzie Emirates

Podróżni często ubierają na siebie tzw. odzież domową, by podczas lotu było im wygodnie, szczególnie podczas tych podróży, które trwają co najmniej kilka godzin. Linia Emirates postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wprowadziła nietypowe rozwiązanie. Ci, którzy wejdą do samolotu, otrzymają zestaw miękkich ubrań i przydatnych akcesoriów.

Jak podaje biuro prasowe linii lotniczej Emirates, stroje wypoczynkowe mogą również stanowić codzienny, ale i elegancki ubiór. Kolekcja została stworzona z oddychającego materiału w odcieniach błękitu, a bluza i spodnie dostępne są w dwóch rozmiarach. 

Kto otrzyma ubrania i akcesoria? Na jakich połączeniach będą dostępne?

Czy każdy podróżny wchodzący na pokład samolotu linii Emirates otrzyma bezpłatny zestaw? Już wyjaśniamy. Okazuje się, że na takie luksusy będą mogli liczyć wyłącznie pasażerowie klasy biznes. Co więcej, w przypadku lotów trwających 9 godzin i dłużej dostaną pełny zestaw, a jeśli lot będzie krótszy, to obsługa da im tylko kapcie i opaskę na oczy.

Zanim ubrania oficjalnie weszły do oferty, podróżni testowali je na trasach do i z Nowego Jorku oraz Bostonu. W tym czasie cieszyły się pozytywnym odbiorem. 

Emirates równa się luksus. Od kiedy oferta linii lotniczych będzie dostępna?

Już od 1 lutego odzież i akcesoria w celu komfortowej podróży samolotem otrzymają pasażerowie linii Emirates. Nad tą wielomilionową inwestycją pracowano przez ponad rok, by w końcu gotowy produkt mógł ujrzeć światło dzienne.

Ostatnie inwestycje obejmowały też ogromny projekt modernizacji 120 samolotów z ulepszonymi wnętrzami kabin, nowym menu i nowymi, wysokiej jakości składnikami, ekskluzywnymi partnerami w zakresie szampana, nowym programem gościnności dla personelu pokładowego Emirates, telewizją na żywo oraz ogromną bibliotekę rozrywki pokładowej, bezpłatne Wi-Fi dostępne dla wszystkich klientów czy luksusowe zestawy kosmetyków i światowej klasy karta win. 

 

Źródło: Emirates