Kreta ostre słowaFot. https://www.instagram.com/blanka_lipinska/

Polska gwiazda jest na Krecie. Nie zostawiła suchej nitki na naszych turystach, ostre słowa o Polakach

Kreta jest rajem, który uwielbiają Polacy. Nic dziwnego, że właśnie tam wybrała się jedna z polskich gwiazd. Jednak podczas relacjonowania swojego wyjazdu, poświęciła chwilę turystom z Polski. Celebrytka w ostrych słowach wypowiedziała się na temat zachowania wczasowiczów z naszego kraju.

Kreta to prawdziwy raj, który robi wrażenie na wszystkich podróżnych. Obecnie pięknem tego miejsca napawa się polska gwiazda, Blanka Lipińska - autorka powieści "365 dni", której ekranizacja wywołała duże kontrowersje nie tylko w Polsce. Lipińska wybrała się tam wraz ze swoim ukochanym. Od pewnego czasu celebrytka jest w związku z Baronem z telewizyjnego show The Voice of Poland. Oboje za pośrednictwem Instagrama dzielą się swoimi wakacyjnymi przygodami. Część z nich pojawia się na Instagramie @blanka_lipinska.

Zła wiadomość dla Polaków. Kolejny kraj rozszerza Zła wiadomość dla Polaków. Kolejny kraj rozszerza "czerwoną listę"Czytaj dalej

Nic dziwnego, że Kreta przyciągnęła Blankę Lipińską i Barona, którzy obecnie tworzą jedną z najpopularniejszych par w polskim showbiznesie. Dzięki relacjom gwiazd mogliśmy już widzieć, jak spędzają czas i trzeba przyznać, że jest czego pozazdrościć. Piękne plaże, podróże łodzią, egzotyczne bary i dieta składająca się z owoców morza - o takich wakacjach marzy większość Polaków. Okazało się, że para celebrytów spotkała na miejscu rodaków.

Kreta kierunkiem wczasów Blanki Lipińskiej. Gwiazda skrytykowała turystów z Polski

Chociaż Kreta powinna kojarzyć się jedynie z pozytywnymi doświadczeniami, okazało się, że podczas wypoczynku Lipińskiej zdarzył się nieprzyjemny incydent. Niedaleko miejsca wypoczynku gwiazdy znaleźli się inni Polacy. Pisarka postanowiła opisać w mediach społecznościowych całą sytuację i w ostrych słowach powiedzieć, co myśli o zachowaniu rodaków. Zarzuty dotyczyły przede wszystkim poszanowania prywatności.

- Zdarzyła się dzisiaj sytuacja bardzo niekomfortowa dla nas. Poszliśmy sobie z Alkiem na zjeżdżalnie wodne do siostrzanego hotelu za płotem. Była tam polska rodzina - pani koło pięćdziesiątki z córką nastolatką, która z ukrycia robiła nam zdjęcia - słowa Lipińskiej cytuje Pudelek.pl.

W dalszej części wytłumaczyła, jak można było tę sprawę rozwiązać przyjemnie dla obu stron. Bez nieprzyjemności i rzenującego zachowania, które zdecydowanie nie było przyjemne dla wypoczywających celebrytów.

- Do nas wystarczy podejść i poprosić. Nie trzeba robić zdjęć zza pleców, a kiedy my widzimy, że są nam robione, to chować telefon i palić głupa - kontunuuje gwiazda - My jesteśmy ludźmi. My nie jesteśmy zwierzętami. I tak dzielimy się ogromną częścią naszego życia z wami i ufamy, że szanujecie to, kiedy my również mamy swój czas wolny. Właśnie po to, między innymi, jeździmy do takich hoteli jak ten. Dlatego na przyszłość taka ogromna prośba ode mnie i od Alka: wystarczy podejść i zapytać.

Dzisiaj grzeje: 1. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
2. PAP: Kolejna rezygnacja w polskim rządzie
3. Możesz się nieźle zdziwić. W czwartek Biedronka odda całe 100% w trakcie zakupów

Kreta jest jednak na tyle urokliwym miejscem, że gwiazdy prawdopodobnie szybko zapomną o tej niekomfortowej sytuacji. Z drugiej strony będą musieli chyba do tego przywyknąć, ponieważ jeszcze nie będąc razem, oboje wzbudzali zainteresowanie mediów. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o pilnej wiadomości przekazanej przez Wojciecha Cejrowskiego.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska niespodziewanie pojawi się w TVN. Będzie rozpalać zmysły mężczyzn w stroju wartym tyle, co samochód (FOTO)
  2. Prowadząca "Nasz nowy dom" spisała testament. Katarzyna Dowbor zapisała w nim nie tylko swoje dzieci
  3. Fatalne doniesienia z Hiszpanii dla wszystkich turystów. Sytuacja jest dramatyczna
  4. Polsat właśnie przekazał smutną wiadomość. Jedna z największych katastrof, straty są przytłaczające
  5. Niewyobrażalnie tragiczny finał wycieczki. Niestety, są ofiary
  6. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała

Źródło: Pudelek

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł