Turysci.pl
pool-g3d47ed1d0 1280

fot. Pixabay/ fietzfotos (zdjęcie ilustracyjne)

Kołobrzeg. Cztery osoby zatruły się chlorem w hotelowym basenie

7 Listopada 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Cztery osoby trafiły do szpitala po kąpieli w hotelowym basenie w Kołobrzegu (woj. zachodniopomorskie). Według informacji przekazanych przez RMF24 doszło do podtrucia chlorem. Około 30 kolejnych osób zgłosiło, że źle się czuje.

W jednym z hoteli w Kołobrzego doszło do zatrucia chlorem z basenu. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala, a około 30 zgłosiło złe samopoczucie.

tatry-g71c81d49f 1280

Turysta pogryziony przez niedźwiedzia w Tatrach. Trafił do szpitala

CZYTAJ DALEJ

Kołobrzeg. Awaria dozownika w hotelowym basenie

Straż pożarna w rozmowie z RMF24 poinformowała, że doszło do awarii urządzenia dozującego chlor do wody. Przez to normy stężenia tej substancji na pływalni zostały kilkukrotnie przekroczone.

Jak przekazano, u czterech osób, w tym trójki dzieci, doszło do poparzeń. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala. 30 kolejnych osób skarży się na pogorszenie samopoczucia.

Obiekt został ewakuowany do czasu usunięcia skażenia. Goście zostali skierowani do hotelowej restauracji, gdzie znajduje się odrębny obieg powietrza, a zgromadzonym nic więc nie zagraża.

Jak przekazuje portal e-kg.pl, na miejscu znajdują się służby, obecni są także przedstawiciele miejskiego Wydziału Zarządzania Kryzysowego. Wezwani zostali również chemicy z Koszalina – specjalna jednostka Straży Pożarnej.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Wielu myśli, że zna Włochy, ale tylko nieliczni odpowiedzą na wszystkie sześć pytań

Pytanie 1 z 6

Na rozgrzewkę: do którego miasta trzeba pojechać, aby podeprzeć Krzywą Wieżę?

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

Źródło: RMF24, e-kg.pl

Ania RadkeAutor

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwem i sztuką w każdej postaci, uwielbiam też poznawać obce kultury. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Polska

Nagranie z Tatr pokazuje, jak mężczyzna ześlizguje się z Rysów

Czytaj więcej >

Polska

Giewont na tle Księżyca. Niesamowite ujęcie

Czytaj więcej >

Polska

Rodzina spadła z Przełęczy Szpiglasowej. 11-letnie dziecko nieprzytomne

Czytaj więcej >

Polska

IMGW wydaje ostrzeżenia przez silnymi burzami z gradem i porywistym wiatrem

Czytaj więcej >

Polska

Mysłakowice - Klimat Tyrolu u podnóża Karkonoszy

Czytaj więcej >

Polska

Alarm bombowy na pokładzie linii LOT. Samolot zawrócił do Warszawy

Czytaj więcej >