Kołobrzeg zaprasza na wakacje all inclusiveFot. wikimedia.commons/ Ja S/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.de

Wakacje all inclusive w Polsce. Wiemy ile kosztują

Kołobrzeg kojarzy się z rodzinnymi wakacjami nad morzem, ale niekoniecznie z opcją all inclusive. Polacy uwielbiają z tego korzystać na wczasach za granicą, ale nie wiedzą, że w Polsce też tak można.

Kołobrzeg ma wiele obiektów noclegowych w pobliżu morza. Dla bardziej wymagających wczasowiczów świetną ofertę ma Hotel Solny. Wybierając opcję "wszystko w cenie" otrzymamy śniadanie w formie bufetu, 2-daniowy lunch, nieograniczone napoje z lunchem (piwo, wino domowe, napoje bezalkoholowe), podwieczorek (kawa, herbata i ciasto), kolacja- 3-daniowa lub bufet. Oprócz przestronnych pokoi w obiekcie znajduje się basen zewnętrzny, a także centrum spa. Tydzień w sierpniu w tym hotelu to koszt 1481 zł za osobę, w listopadzie za ten sam pobyt zapłacimy jedynie 610 zł.

Kołobrzeg, a może Jarosławiec?

Pobyt nad morzem można zarezerwować również w Jarosławcu, 4-gwiazdkowym hotelu Panorama Morska – Health Resort & Medical Spa. Goście cenią go za aquapark, gdzie znajdziemy baseny połączone zjeżdżalnią czy rwącą rzekę, szeroką ofertę wellness & spa, a także atrakcje dla dzieci. W ramach all inclusive otrzymamy 3 posiłki dziennie w formie bufetu, tematyczne poczęstunki podczas codziennych imprez, bufet z napojami ciepłymi i zimnymi oraz z wybranymi alkoholami (wino, piwo, drinki, wódka biała i whisky), bufet sałatkowy, snack bar (np. frytki, tosty, hot dogi) oraz bufet deserowy (lody włoskie, gofry, popcorn). Tydzień w sierpniu w hotelu Panorama Morska spędzimy od 1883 zł, w październiku za 1358 zł.

Stary Młyn położony jest w miejscowości Strzeszyn na Pojezierzu Drawskim. Przepiękny dworek zachwyca stylowymi wnętrzami, a goście mają możliwość skorzystania z oferty spa – m.in. łaźni czy masaży. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek przygotowane są rowery wodne i kajaki. Kuchnia serwuje dania z produktów ekologicznych, pochodzących z własnych upraw. Wybierając all inclusive, otrzymamy 3 posiłki dziennie w formie bufetu, napoje bezalkoholowe dostępne przez całą dobę oraz nielimitowany dostęp do sprzętu sportowego i rekreacyjnego. Tydzień w sierpniu spędzimy w Starym Młynie za 1904 zł, a w listopadzie za 1508 zł.

All inclusive w górach

4-gwiazdkowy hotel Gorzelanny znajduje się nad jeziorem w Górach Opawskich, w Sudetach Wschodnich. Obiekt ma rozbudowaną strefę wellness i spa, wraz z basenami i brodzikiem dla dzieci. W pakiecie all inclusive goście otrzymują 3 posiłki dziennie w formie bufetu, open bar z napojami, także alkoholowymi oraz jeden piknik rodzinny z grillem i kolacją biesiadną. Wszyscy mają także nielimitowany dostęp do basenu, jacuzzi, sauny suchej, łaźni parowej i łączki solarnej. Dorośli dostają gratis masaż pleców lub peeling kawitacyjny twarzy, a także 10 proc. zniżki na inne zabiegi w hotelowym spa. 7 dni w sierpniu to koszt 1781 zł, a w listopadzie 1101 zł.

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł