Karpacz z wyjątkowo dużymi kolejkami.Fot. Facebook.com/ Nowiny Karpacz

Porażające zdjęcia z Karpacza. Co się dzieje?

Karpacz podzielił los najpopularniejszych w tym sezonie kurortów i notuje wyjątkowo dużą liczbę przyjezdnych. Niestety, trend może wyraźnie dać się we znaki mniej cierpliwym urlopowiczom.

Karpacz przeżywa prawdziwe “oblężenie”. Jak podają dziennikarze Wirtualnej Polski, coraz więcej czytelników pisze na redakcyjną skrzynkę o niewyobrażalnych kolejkach zarówno na deptaku, jak i przed wejściem na słynną Kopę. Co ważne, pojawiają się pewne obawy co do potencjalnych zachorowań.

Nie tylko w Karpaczu sytuacja jest skandaliczna. Na południu Polski władze ostrzegają, nie mają już siłNie tylko w Karpaczu sytuacja jest skandaliczna. Na południu Polski władze ostrzegają, nie mają już siłCzytaj dalej

Karpacz w kolejce

Według ustaleń Wirtualnej Polski, Karpacz w tym sezonie cieszy się tak dużą popularnością, że zarówno na deptaku, jak i przed wejściem na Kopę (1378 m n.p.m.) ustawiają się kolejki liczące nawet kilkaset osób. W sieci coraz głośniej jest o ogromnych grupach turystów, którzy muszą podzielić los urlopowiczów udających się w tym sezonie do wrocławskiego zoo. Co ważne, w obu przypadkach pojawia się scenariusz nowych ognisk covidu.

- Koleżanka oprowadzająca turystów po Ogrodzie Japońskim Siruwia, który zazwyczaj jest spokojnym zakątkiem, mówi, że do wejścia ustawiają się grupy po 200 osób - pisze do redakcji czytelniczka WP.

Sezon na wirusa a Karpacz

Wyjątkowo duże kolejki stały się obiektem sporych kontrowersji pod postem opublikowanym przez stronę Nowiny Karpacz. Jak zauważają dziennikarze Wirtualnej Polski, wpis podzielił internautów, którzy zwracali uwagę, że (wzorem urlopowiczów w Giżycku), niektórzy “zapomnieli o wirusie”. Co więcej, WP dopuszcza również scenariusz, w którym kolejki przełożyłyby się na kolejne wzrosty zachorowań w regionie.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne doniesienia z Polski. Wśród rannych są dzieci
2. Podjęto decyzję, jakiej obawiali się Polacy. Loty za granicę zostaną wstrzymane

3. We dwóch weszli do sklepu Biedronki, nikt nie przypuszczał jakie zrobią rzeczy. Kamery monitoringu wszystko nagrały

- Milicja, proszę podjechać tam i kosić 1. za brak maseczek, 2. za niezachowanie odległości - cytuje jednego z internautów redakcja Wirtualnej Polski.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia
  2. Adam Małysz podpadł tysiącom Polaków. Powód to jego najnowsze zdjęcie, fani byli bezlitośni (FOTO)
  3. Możesz dostać prawie 3 tys. zł, już ostatnia szansa. Inaczej "dudowe" przejdzie ci koło nosa
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Odebrany interwencyjnie labrador zmienił się nie do poznania. Wcześniej był głodzony, mieszkał w piwnicy

Źródło: Wirtualna Polska

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł