Turysci.pl
hotel dla zwierząt świetny pomysł

Fot. Pixabay.com Alexas_Fotos

Przed wyjazdem zostawiacie pupili w hotelu dla zwierząt? Wiele osób uważa je za świetny pomysł

22 Października 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Hotel dla zwierząt to miejsce, w którym wiele osób zostawia swoich pupilów przed wyjazdem. Mnóstwo podróżnych korzysta z takich obiektów każdego roku, rozpoczynając urlop. Mieliście kiedyś okazję zostawić swojego

Hotel dla zwierząt to miejsce, które znacznie ułatwia podróżowanie, jeśli nie mamy możliwości zabrać ze sobą naszego pupila. Z takiego obiektu korzysta wiele osób, sądząc, że to świetny pomysł. Mieliście okazję kiedyś zostawić zwierzaka w takim hotelu? A może uważacie, że nie jest to dobry pomysł i nie wyobrażacie sobie oddawać futrzaka w obce ręce? Dajcie znać w komentarzu na Facebooka pod tym artykułem.

Hotel dla zwierząt to idealne rozwiązanie dla posiadaczy zwierzaków, którzy planują podróż, ale nie mogą zabrać ze sobą swojego pupila. Niektórzy muszą podróżować służbowo, co wyklucza towarzystwo chociażby czworonoga. Warto też pamiętać, że przemieszczając się do pewnych krajów, trzeba zostawić zwierzę na obowiązkową kwarantannę, która może trwać nawet miesiąc. Podobne zasady panują między innymi na Islandii oraz w Australii.

Hotel dla zwierząt – korzystaliście kiedyś z tego typu obiektu?

Hotel dla zwierząt może okazać się wspaniałym pomysłem, jeśli planujemy daleką i długą podróż. O ile przemieszczanie się na terenie kraju raczej problemów nie stwarza, to jednak wczasy, podczas których musimy odbyć dłuższy lot samolotem, wybierając się na przykład na inny kontynent, generują już pewne konflikty. Dlatego w takich momentach hotel dla zwierząt może okazać się bardzo pragmatycznym wyjściem. Nie wszyscy jednak z takich obiektów korzystają.

Wiemy jednak, że mnóstwo osób jest bardzo przywiązanych do swoich pupilów i woli zostawiać je rodzinie lub przyjaciołom. Nie wszyscy jednak mają takie warunki. Natomiast wśród posiadaczy zwierząt zachodzą obawy, czy czas rozłąki i oddania zwierzaka do obcego miejsca, jakim może być specjalne hotel, wywoła za dużo stresu dla obu stron. Niektórzy nie mają też wystarczająco dużo zaufania do takich miejsc i obawiają się, że ich futrzani przyjaciele nie będą traktowani odpowiednio. Czasem jednak nie ma wyjścia i skorzystanie z takiego hotelu jest niezbędne.

Mieliście kiedyś okazję korzystać z usług hotelu dla zwierząt? Dajcie znać w komentarzach na Facebooku pod tym artykułem i opiszcie swoje doświadczenia. Znacie miejsca, które warto polecić właścicielom zwierzaków? Jak przeżył to wasz pupil? W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o niecodziennej sesji zdjęciowej z okazji ślubu, która stała się hitem.

Źródło: Money.pl

Źródło: Money.pl

Podobne artykuły

LOT zawiesza połączenia

Na topie

LOT podjął decyzję. Zawieszają część połączeń 25 stycznia

Czytaj więcej >
jak wybrać hotel?

Na topie

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru hotelu? Łatwo można dać się nabrać

Czytaj więcej >
szczepionki prawdziwy hit

Na topie

Seszele zapraszają na urlop. Stawiają jednak warunki

Czytaj więcej >
lotnisko nie mogli

Na topie

Miesiącami żył na lotnisku, bo bał się latać przez koronawirusa. W końcu go przyłapali

Czytaj więcej >
Podróże śladami filmów i seriali

Na topie

Przemek i Magda znaleźli sposób na swoje podróże. Odwiedzają miejsca znane z popularnych filmów i seriali

Czytaj więcej >
Statek marzeń Romance TV

Na topie

Romance TV zabierze Cię w najpiękniejsze miejsca na świecie

Czytaj więcej >