hostel i działalność agencji towarzyskiejFot. unsplash.com/Rhea Lofranco/ zdjęcie poglądowe

Ludzie nagle zaczęli uciekać przez okna hostelu, służby w akcji. Porażające wieści zza granicy, goście byli zdruzgotani

Hostel zwykle udziela turystom noclegu w stosunkowo niskich cenach. W jednym z takich obiektów policja natrafiła na agencję towarzyską, która działała nielegalnie. Goście, którzy korzystali kiedyś z usług tego miejsca, są zdruzgotani - proceder mógł się odbywać tuż za ścianą.

Hostel jest świetną alternatywą dla hoteli, które bywają za drogie dla turystów. W miastach takich jak Berlin, ich standard jest wystarczająco dobry, by można było bez obaw wynająć pokój. Ostatnio policja natrafiła na nietypowych gości w jednym z obiektów.

Wiadomo, kiedy podróże na dawnych zasadach znów będą możliwe. Wielu będzie zasmuconych słowami ekspertaWiadomo, kiedy podróże na dawnych zasadach znów będą możliwe. Wielu będzie zasmuconych słowami ekspertaCzytaj dalej

Świadek poinformował policję

Berlińska policja otrzymała informację, że w jednym z hosteli nielegalnie działa agencja towarzyska. Trzeba było to sprawdzić, więc funkcjonariusze udali się na miejsce. Gdy tylko weszli do budynku, rozpoczęła się akcja.

Klienci szybko zorientowali się, że za chwilę zostaną nakryci w niedwuznacznej sytuacji, więc złapali swoje rzeczy i wybiegli z pokoi. Niektórzy zdążyli się ubrać, inni półnadzy uciekali w popłochu, nie zważając na spojrzenia.

Jak poinformował "Bild", świadek powiadomił policję o tym, że w hostelu "może być uprawiana prostytucja". Ta wiadomość została potwierdzona od razu. Wraz z klientami wybiegły panie do towarzystwa, które miały na sobie śladowe ilości odzieży.

Szokujące szczegóły

Policja ujawniła kilka szczegółów z akcji, o których informuje portal O2. Jedna z zatrzymanych była zupełnie naga, co nie przeszkodziło jej w ucieczce. Część osób wyskakiwała przez okna.

Policjantom udało się zatrzymać cztery kobiety w wieku od 16 do 43 lat oraz trzech mężczyzn w wieku od 26 do 51 lat. Obecnie działalność prowadzona w hostelu jest zabroniona ze względu na epidemię.

Ludzie nagle zaczęli uciekać przez okna hostelu, służby w akcji. Porażające wieści zza granicy, goście byli zdruzgotaniLudzie nagle zaczęli uciekać przez okna hostelu, służby w akcji. Porażające wieści zza granicy, goście byli zdruzgotaniCzytaj dalej

Wszyscy zatrzymani otrzymali mandaty za naruszenie restrykcji wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa. 43-letnia kobieta dodatkowo jest podejrzewana o prowadzenie działalności polegającej na wykorzystywaniu prostytutek.

Wszczęto wobec niej postępowanie, które wyjaśni jej rolę w całym procederze. Zastanawiająca jest szczególnie obecność 16-letniej dziewczyny, która mogła być przez nią wykorzystywana wbrew swojej woli.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodny
2. Księża na emeryturze zyskają podwójnie. Zwykli emeryci nie mają co liczyć na podobne pieniądze
3. Zrobili zdjęcie nad jeziorem na Mazurach. Od razu stało się hitem internetu. Nie wierzyli, co zobaczyli

Hostel nie powinien prowadzić działalności "na boku"

Mieszkańcy są w szoku. Nie zdawali sobie sprawy z tego, co dzieje się w popularnym hostelu. Wszyscy skupiają się na przestrzeganiu zasad wprowadzonych na czas walki z pandemią, a to, co działo się w obiekcie, mogło mieć negatywny wpływ na zdrowie wielu postronnych osób.

Zaskoczeni są także turyści, którzy znają hostel i korzystali z jego usług. Nie mają pewności, czy dodatkowa działalność nie była prowadzona w czasie, gdy w nim przebywali. To z pewnością nie zachęca do wynajmowania pokoi w przyszłości.

Tusk nie mógł się powstrzymać, mocne słowa i zdjęcie z plaży podbijają sieć. Polskie morze zachwyca nawet późną jesieniąTusk nie mógł się powstrzymać, mocne słowa i zdjęcie z plaży podbijają sieć. Polskie morze zachwyca nawet późną jesieniąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pij codziennie rano, a pozbędziesz się zalegających w jelitach złogów. Mikstura może niesamowicie wpłynąć na Twoją sylwetkę
  2. Marta Manowska pokazała się na planie i uchyliła rąbka tajemnicy. Fani zachwyceni
  3. Ludzie nagle zaczęli uciekać przez okna hostelu, służby w akcji. Porażające wieści zza granicy, goście byli zdruzgotani
  4. Uwiecznił niebywałe zjawisko w górach, niedługo potem zmarł w okropnych okolicznościach. Przesąd o widmie wzbudza ciarki nawet u doświadczonych podróżnych
  5. Polska celebrytka zachwyciła wszystkich fanów. Wygląda cudownie, a za plecami ma prawdziwy raj
  6. Lekarz zachorował na koronawirusa. Teraz sam zdradza jak leczyć się w domu
  7. Smutny, porzucony owczarek nie miał z kim się bawić. Pewnego dnia poznał nietypowego przyjaciela

Źródło: O2

Następny artykuł