Gwiazdy turystyczny rajFot. www.instagram.com/aniawendzikowska

Gwiazda TVN pochwaliła się wakacjami w turystycznym raju. Wielu może jej pozazdrościć

Gwiazdy każdego roku zasypują internautów mnóstwem zdjęć z wakacji. Dzięki temu fani mogą czerpać inspirację i podczas swoich wczasów podążać tropem swoich telewizyjnych ulubieńców. Niedawno kolejna celebrytka opublikowała relację z urlopu w turystycznym raju, który cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Wszyscy padają z zazdrości.

Gwiazdy wyjeżdżają za granicę i bawią się świetnie, chociaż nadal trwa pandemia koronawirusa. Mnóstwo celebrytów cieszy się egzotycznymi widokami, spędzając wczasy z najbliższymi. Na szczęście nie zapominają o swoich fanach i dzielą się z nimi zdjęciami z urlopów. Dokąd podróżują znane osobistości? Szczególnym zainteresowaniem cieszą się Hiszpania, Grecja ale też i polskie morze.

Wakacje trwają w najlepsze, o czym regularnie przypominają nam gwiazdy. Kasia Cichopek wypoczywa nad polskim morzem, Ania Lewandowska wraz z mężem spędzili rodzinne wakacje w Grecji, natomiast Natalia Siwiec uczciła urodziny na luksusowej łodzi u wybrzeży Hiszpanii. W mediach pojawiły się kolejne zdjęcia z wczasów osobistości telewizyjnej. Fani zachwycają się fotografią Ani Wndzikowskiej, która udostępniła materiał z wakacji na swoim Instagramie @aniawendzikowska.

Gwiazdy na wakacjach. Możemy tylko zazdrościć

Gwiazdy świecą przykładem, jak powinniśmy spędzać wakacje, by wypocząć i cieszyć się pięknymi widokami. Dołączyła do nich Ania Wendzikowska, która niedawno opublikowała zdjęcie z pięknej piaszczystej plaży. Gwiazda TVN zabrała rodzinę w uwielbiane przez Polaków strony. Celebrytka wypoczywa na Zakinthos w Grecji. Wiele wskazuje na to, że przeżywa prawdziwie beztroski czas, co widać po minie.

Oglądając zdjęcia gwiazdy, fani nie mogli powstrzymać się od pochlebnych komentarzy. Internauci odnieśli się w kierunku Ani Wendzikowskiej w samych superlatywach. Nic dziwnego. Grecja wśród mieszkańców naszego kraju wywołuje mnóstwo miłych skojarzeń. Podobnie jak Chorwacja jest jednym z najpopularniejszych kierunków wśród Polaków. Trudno się nie uśmiechnąć, patrząc na zdjęcie Ani wraz z dziećmi, które uśmiechają się na tle plaży i gór. Wielu z nas zazdrości takich wakacji.

Gwiazdy korzystają z sezonu letniego, a Ania Wendzikowska to tylko jeden z przykładów. Niedawno pisaliśmy również o Natalii Siwiec, która wybrała się na hiszpańską wyspę wraz z rodziną i przyjaciółmi. Celebrytka zachwyciła fanów swoim strojem kąpielowym.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Źródło: Instagram @aniawendzikowska

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł