Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Na topie > Ewa Bem postanowiła polecieć do USA. Na miejscu czeka na nią córka
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 15.03.2022 01:00

Ewa Bem postanowiła polecieć do USA. Na miejscu czeka na nią córka

Bem Ewa EN
fot. TRICOLORS/East News

Ewa Bem dojrzała do trudnej decyzji o podróży do stanów Zjednoczonych. Artystka chce odwiedzić swoją córkę Gabrysię, która mieszka w Nowym Jorku. Mogła zrobić to już dawno, ale było coś, co jej na to nie pozwalało.

Ewa Bem jest jedną z najpopularniejszych wokalistek jazzowych w Polsce. W 2017 roku nazywana "pierwszą damą polskiego jazzu" artystka przeżyła cios. Po ciężkiej walce z chorobą nowotworową zmarła jej 39-letnia córka, Pamela, osieracając dwójkę dzieci. Artystka postanowiła wtedy zrobić sobie przerwę w karierze. Do koncertowania wróciła w 2021 roku.

Ewa Bem podjęła decyzję o podróży do USA

Kiedy córka Ewy Bem odeszła, wnuki stały się jej centrum świata. Chociaż już od dawna pragnęła odwiedzić młodszą córkę Gabrysię, to nie chciała ich zostawiać. Ciężko było jej także podjąć decyzję o wyjeździe ze względu na to, że nie mogłaby odwiedzać tam grobu ukochanej Pameli.

Powrót do koncertowania, a także rosnąca tęsknota do córki, mieszkającej w USA sprawiły, że jednak artystka zdecydowana się na podróż. Z pobytem w Stanach wiąże duże nadzieje. Jest przekonana, że jej życie się odmieni, a także że zyska inspiracje do stworzenia nowej płyty.

Ewa Bem nie lubi podróżować

Ewa Bem nie tylko ze względu na wnuki odkładała decyzję o odwiedzinach córki, ale także dlatego, że po prostu nie lubi podróżować.

- To prawda. Nie cierpię tego. Nienawidzę zmian w zakresie socjalno-bytowym: nie moje łóżko, nie mój kran, nie moja łazienka, nie moje auto. Drażni mnie to - przyznała Ewa Bem, cytowana przez pomponik.pl. Córka artystki bardzo się jednak stara, aby zapewnić mamie jak najlepsze warunki. Planuje odwiedzić z nią dawne miejsca, w których bywała, a także pokazać jej swoje ulubione.

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

źródło: pomponik.pl, viva.pl

Tagi: Ewa Bem