Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Polska > Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 25.06.2020 08:47

Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować

dzieci przewoźnik potwierdził
Wikimedia Zlatni Rat2 CC BY-SA 4.0

Dzieci rozpoczną wakacje wraz z początkiem najbliższego weekendu. Wiele z nich niedługo zacznie podróżować z opiekunami, korzystając z polskich przewodników. Z tej okazji jedna z narodowych firm przewozowych przygotowała wymarzoną ofertę. Dzięki niej tysiące Polaków otrzyma możliwość zakupu biletów z 80-procentową zniżką. Rezerwacji przejazdów można dokonywać już teraz. Taka decyzja to idealne wsparcie wakacyjnych budżetów dla wielu polskich rodzin.

Ogromną zniżkę na przejazdy otrzymają dzieci, które skorzystają ze swoimi opiekunami z autokarów Polonusa. Mając na uwadze najmłodszych, narodowy przewoźnik przygotował specjalną ofertę, w ramach której młodzi Polacy będą mogli otrzymać aż 80 procent zniżki na przejazd. To wyjątkowo dobra informacja dla całych rodzin, które planują już wyjazdy z dziećmi w sezonie wakacyjnym. Firma potwierdziła, że bilety na przejazdy nad polskie morze, na Mazury czy w góry można już rezerwować.

Dzieci otrzymają 80 procent zniżki na przejazdy

Dla dzieci - zwłaszca tych najmłodszych - wakacje to wyjątkowy czas na wypoczynek i spędzenie czasu z rodzicami. Rok szkolny 2019/2020, który pełen był problematycznych sytuacji, kończy się już w najbliższy piątek tj. 26 czerwca. Wakacyjny budżet wielu rodzin może być jednak dotknięty negatywnymi skutkami ekonomicznymi, jakie spowodowała pandemia koronawirusa. Polski przewoźnik Polonus postanowił wyjść naprzeciw tej sytuacji i zaoferować aż 80-procentową zniżkę na bilety, która będzie obejmowała dzieci do lat 4.

- Wspieramy rodzinne wyjazdy i doskonale rozumiemy, jak ważny jest komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży, ale i wakacyjny budżet. Dzięki tej zniżce rodzice będą mogli przeznaczyć zaoszczędzone środki na dodatkowe atrakcje i przyjemności dla swoich pociech - treść komunikatu wygłoszonego przez prezesa Polonusa Macieja Acedańskiego cytuje serwis dziennik.pl.

Rodzice już teraz mogą kupować swoim dzieciom bilety w specjalnej ofercie. Polonus udostępnił rezerwację na swojej stronie pkspolonus.pl oraz dworcu autobusowym Warszawa Zachodnia. Zgodnie z instrukcją przewoźnika, wystarczy wybrać na stronie ulgę handlową "Dziecko od 0 do 4 lat (podróż na kolanach)", a cena zostanie automatycznie zmieniona. Zarząd firmy przypomniał również, że w ramach usług możliwa jest także bezpłatna zmiana terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Ta wiadomość prawdopodobnie ucieszy zarówno rodziców, jak i ich dzieci, które szykują się już do wakacyjnych podróży. Rodziny, które wybierają się w polskie góry, nad morze lub na Mazury mogą już teraz zacząć rezerwować bilety. W okresie pandemii koronawirusa ta oferta może być szczególnie atrakcyjna. W jednym z naszych artykułów pisaliśmy również o przełomie, który nastąpi w Polsce 1 lipca.

Źródło: dziennik.pl