dzieci przewoźnik potwierdziłWikimedia Zlatni Rat2 CC BY-SA 4.0

Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować

Dzieci już niedługo wybiorą się na wakacje ze swoimi opiekunami. Tuż przed zakończeniem roku szkolnego narodowy przewoźnik potwierdził informację, która zachwyci wielu Polaków. Tysiące osób może liczyć na 80 procent zniżki na bilety. Już teraz można zacząć rezerwować przejazdy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dzieci rozpoczną wakacje wraz z początkiem najbliższego weekendu. Wiele z nich niedługo zacznie podróżować z opiekunami, korzystając z polskich przewodników. Z tej okazji jedna z narodowych firm przewozowych przygotowała wymarzoną ofertę. Dzięki niej tysiące Polaków otrzyma możliwość zakupu biletów z 80-procentową zniżką. Rezerwacji przejazdów można dokonywać już teraz. Taka decyzja to idealne wsparcie wakacyjnych budżetów dla wielu polskich rodzin.

Przywracają kwarantannę, sytuacja jest zła, nie było wyjścia. Media obiegły porażające doniesienia z ChorwacjiPrzywracają kwarantannę, sytuacja jest zła, nie było wyjścia. Media obiegły porażające doniesienia z ChorwacjiCzytaj dalej

Ogromną zniżkę na przejazdy otrzymają dzieci, które skorzystają ze swoimi opiekunami z autokarów Polonusa. Mając na uwadze najmłodszych, narodowy przewoźnik przygotował specjalną ofertę, w ramach której młodzi Polacy będą mogli otrzymać aż 80 procent zniżki na przejazd. To wyjątkowo dobra informacja dla całych rodzin, które planują już wyjazdy z dziećmi w sezonie wakacyjnym. Firma potwierdziła, że bilety na przejazdy nad polskie morze, na Mazury czy w góry można już rezerwować.

Dzieci otrzymają 80 procent zniżki na przejazdy

Dla dzieci - zwłaszca tych najmłodszych - wakacje to wyjątkowy czas na wypoczynek i spędzenie czasu z rodzicami. Rok szkolny 2019/2020, który pełen był problematycznych sytuacji, kończy się już w najbliższy piątek tj. 26 czerwca. Wakacyjny budżet wielu rodzin może być jednak dotknięty negatywnymi skutkami ekonomicznymi, jakie spowodowała pandemia koronawirusa. Polski przewoźnik Polonus postanowił wyjść naprzeciw tej sytuacji i zaoferować aż 80-procentową zniżkę na bilety, która będzie obejmowała dzieci do lat 4.

- Wspieramy rodzinne wyjazdy i doskonale rozumiemy, jak ważny jest komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży, ale i wakacyjny budżet. Dzięki tej zniżce rodzice będą mogli przeznaczyć zaoszczędzone środki na dodatkowe atrakcje i przyjemności dla swoich pociech - treść komunikatu wygłoszonego przez prezesa Polonusa Macieja Acedańskiego cytuje serwis dziennik.pl.

Rodzice już teraz mogą kupować swoim dzieciom bilety w specjalnej ofercie. Polonus udostępnił rezerwację na swojej stronie pkspolonus.pl oraz dworcu autobusowym Warszawa Zachodnia. Zgodnie z instrukcją przewoźnika, wystarczy wybrać na stronie ulgę handlową "Dziecko od 0 do 4 lat (podróż na kolanach)", a cena zostanie automatycznie zmieniona. Zarząd firmy przypomniał również, że w ramach usług możliwa jest także bezpłatna zmiana terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
2. Urzędnicy ci nie powiedzą, ale mogą czekać na ciebie spore pieniądze. Nawet 6240 zł do twojej emerytury

Ta wiadomość prawdopodobnie ucieszy zarówno rodziców, jak i ich dzieci, które szykują się już do wakacyjnych podróży. Rodziny, które wybierają się w polskie góry, nad morze lub na Mazury mogą już teraz zacząć rezerwować bilety. W okresie pandemii koronawirusa ta oferta może być szczególnie atrakcyjna. W jednym z naszych artykułów pisaliśmy również o przełomie, który nastąpi w Polsce 1 lipca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. "Nikt nie może być pozbawiony życia bez decyzji odpowiednich władz". Niepokojące słowa Jarosława Kaczyńskiego na konwencji
  3. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  4. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje
  5. Od wtorku znów mają nakaz noszenia maseczek, ludzie nie mogą uwierzyć. Wiadomość o sytuacji w Bułgarii
  6. Stęsknione za sobą pieski zobaczyły się pierwszy raz po kwarantannie. Uroczy widok, ciężko nie płakać

Źródło: dziennik.pl

Następny artykuł