Turysci.pl
dzieci przewoźnik potwierdził

Wikimedia Zlatni Rat2 CC BY-SA 4.0

Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować

25 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Dzieci już niedługo wybiorą się na wakacje ze swoimi opiekunami. Tuż przed zakończeniem roku szkolnego narodowy przewoźnik potwierdził informację, która zachwyci wielu Polaków. Tysiące osób może liczyć na 80 procent zniżki na bilety.

Dzieci rozpoczną wakacje wraz z początkiem najbliższego weekendu. Wiele z nich niedługo zacznie podróżować z opiekunami, korzystając z polskich przewodników. Z tej okazji jedna z narodowych firm przewozowych przygotowała wymarzoną ofertę. Dzięki niej tysiące Polaków otrzyma możliwość zakupu biletów z 80-procentową zniżką. Rezerwacji przejazdów można dokonywać już teraz. Taka decyzja to idealne wsparcie wakacyjnych budżetów dla wielu polskich rodzin.

Ogromną zniżkę na przejazdy otrzymają dzieci, które skorzystają ze swoimi opiekunami z autokarów Polonusa. Mając na uwadze najmłodszych, narodowy przewoźnik przygotował specjalną ofertę, w ramach której młodzi Polacy będą mogli otrzymać aż 80 procent zniżki na przejazd. To wyjątkowo dobra informacja dla całych rodzin, które planują już wyjazdy z dziećmi w sezonie wakacyjnym. Firma potwierdziła, że bilety na przejazdy nad polskie morze, na Mazury czy w góry można już rezerwować.

Dzieci otrzymają 80 procent zniżki na przejazdy

Dla dzieci - zwłaszca tych najmłodszych - wakacje to wyjątkowy czas na wypoczynek i spędzenie czasu z rodzicami. Rok szkolny 2019/2020, który pełen był problematycznych sytuacji, kończy się już w najbliższy piątek tj. 26 czerwca. Wakacyjny budżet wielu rodzin może być jednak dotknięty negatywnymi skutkami ekonomicznymi, jakie spowodowała pandemia koronawirusa. Polski przewoźnik Polonus postanowił wyjść naprzeciw tej sytuacji i zaoferować aż 80-procentową zniżkę na bilety, która będzie obejmowała dzieci do lat 4.

- Wspieramy rodzinne wyjazdy i doskonale rozumiemy, jak ważny jest komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży, ale i wakacyjny budżet. Dzięki tej zniżce rodzice będą mogli przeznaczyć zaoszczędzone środki na dodatkowe atrakcje i przyjemności dla swoich pociech - treść komunikatu wygłoszonego przez prezesa Polonusa Macieja Acedańskiego cytuje serwis dziennik.pl.

Rodzice już teraz mogą kupować swoim dzieciom bilety w specjalnej ofercie. Polonus udostępnił rezerwację na swojej stronie pkspolonus.pl oraz dworcu autobusowym Warszawa Zachodnia. Zgodnie z instrukcją przewoźnika, wystarczy wybrać na stronie ulgę handlową "Dziecko od 0 do 4 lat (podróż na kolanach)", a cena zostanie automatycznie zmieniona. Zarząd firmy przypomniał również, że w ramach usług możliwa jest także bezpłatna zmiana terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Ta wiadomość prawdopodobnie ucieszy zarówno rodziców, jak i ich dzieci, które szykują się już do wakacyjnych podróży. Rodziny, które wybierają się w polskie góry, nad morze lub na Mazury mogą już teraz zacząć rezerwować bilety. W okresie pandemii koronawirusa ta oferta może być szczególnie atrakcyjna. W jednym z naszych artykułów pisaliśmy również o przełomie, który nastąpi w Polsce 1 lipca.

Źródło: dziennik.pl

Podobne artykuły

Zatonęła łódź na Mazurach

Polska

Na Mazurach w niedzielę wiał silny wiatr. „Nie wszyscy żeglarze radzą sobie w takich warunkach"

Czytaj więcej >

Polska

Śmierć w Tatrach. Turysta prawdopodobnie skoczył z Kościelca

Czytaj więcej >
Nowe przepisy wjazdu do Polski

Polska

Zmiana zasad wjazdu do Polski, a od środy otwarcie kolejnych przejść granicznych z Ukrainą

Czytaj więcej >
Atak na plażowicza w Kryspinowie

Polska

Atak na plażowicza w Kryspinowie. Zwrócił uwagę ludziom pływającym rowerkiem wodnym

Czytaj więcej >
PKP znosi limit

Polska

Od 26 czerwca zmiany w pociągach PKP. Znikają limity zajętości

Czytaj więcej >
Przedłużenie Polskiego Bonu Turystycznego. Głos z Kancelarii Prezydenta

Polska

Obecnie nie trwają prace nad przedłużeniem Polskiego Bonu Turystycznego

Czytaj więcej >