Turysci.pl
Home-Alone-Airbnb-01-Exterior-Credit-Sarah-Crowley

fot. Airbnb

Dom z filmu „Kevin sam w domu” do wynajęcia. Świąteczna akcja Airbnb

13 Grudnia 2021

Autor tekstu:

Ania Radke

Udostępnij:

Airbnb w ramach specjalnej akcji świątecznej zaoferował do wynajęcia słynny dom z filmu „Kevin sam w domu”. Cena może również przyjemnie zaskoczyć, bowiem za noc zapłacimy jedynie 25 USD (czyli ok. 101 PLN).

Film „Kevin sam w domu” wpisał się w świąteczną tradycję wielu domów. W tym roku będzie można jednak wcielić się w głównego bohatera i spędzić święta w domu McCallisterów. Wszystko dzięki specjalnej akcji Airbnb.

mountains-g5da7d233b 1280

Turystka utknęła podczas śnieżycy w drodze do Doliny Pięciu Stawów Polskich

CZYTAJ DALEJ

Dom McCallisterów do wynajęcia

Airbnb, które akcje specjalne organizuje dość regularnie, zaoferował do wynajęcia filmowy dom. Chociaż w całości pozostanie do dyspozycji gości, maksymalnie mogą odwiedzić go 4 osoby.

– Podczas gdy McCallisterowie wyjeżdżają na swoją coroczną wycieczkę (tym razem wszyscy oprócz pająka), czworo gości będzie miało okazję ponownie przeżyć swoje ulubione sceny ze świątecznego klasyka i pozwolić swoim wewnętrznym ośmiolatkom spędzić wieczór bez irytujących intruzów – zachęca Airbnb.

Gospodarzem domu będzie Buzz McCallister, czyli starszy brat Kevina. Dom będzie udekorowany na wzór scenografii kultowej produkcji. Wedle uznania i na wszelki wypadek można ustawić w nim mnóstwo pułapek.

Home-Alone-Airbnb-03-Living-room-Credit-Sarah-Crowley

fot. Airbnb

W ramach akcji przewidziana jest również premiera nowego filmu o rodzinie McCallisterów, a na wygłodniałych i sentymentalnych czeka też dostawa pizzy i makaron z serem do odgrzania w mikrofalówce.

– W te święta gramy zgodnie z zasadami mojego małego braciszka, więc nie krępuj się jeść śmieciowego jedzenia, oglądać telewizji, pożyczać wody po goleniu mojego taty i zorganizować sobie przygody z legendarnym planem bitwy, który posłuży za przewodnik. Po prostu nie wchodź do mojego pokoju, dobrze? – zachęca gospodarz.

Rezydencję McCallisterów można wynająć za jedynie 25 USD za noc, czyli ok. 101 PLN. Niestety, jest jednak haczyk – obiekt będzie dostępny tylko w jednym terminie, 12 grudnia 2021 roku.

Rezerwacje ruszają 7 grudnia na dedykowanej stronie Airbnb. Zainteresowani do ceny noclegu muszą dodatkowo doliczyć przelot do Chicago. Warto podkreślić jednak, że cały dochód z akcji specjalnej zostanie przekazany na cele charytatywne.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Jak dobrze znasz polskie miasta? Tylko nieliczni odpowiedzą na 6 pytanie

Pytanie 1 z 7

Na ratuszu którego miasta możemy zobaczyć koziołki?

Artykuły polecane przez redakcję Turysci.pl: 

źródło: Fly4Free

Ania RadkeAutor

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Przed dołączeniem do redakcji pracowałam w agencjach PR. Kocham wielkie miasta i wysokie góry, a sporty zimowe to mój żywioł. Interesuje się społeczeństwem i sztuką w każdej postaci, uwielbiam też poznawać obce kultury. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@turysci.pl

Podobne artykuły

Na topie

Ryanair zawiesza połączenia do Maroka na 2 miesiące

Czytaj więcej >

Na topie

W "Milionerach" padło pytanie o południk zerowy. Każdy turysta z łatwością zgarnąłby 5 tysięcy

Czytaj więcej >

Na topie

Ryanair zawiesza 23 trasy z Polski. Do marca nie polecimy w popularne kierunki

Czytaj więcej >

Na topie

Polacy wykupują loty do Hiszpanii na potęgę. Liczba miejsc wzrosła o 2644 procent

Czytaj więcej >

Na topie

Była stewardesa opowiedziała o swojej pracy. Większość nie lubi jednej pozycji

Czytaj więcej >
Tony Halik i Elżbieta Dzikowska

Na topie

Tony Halik zostawił ukochanej kopertę. Miała ją spalić po jego śmierci, ale zajrzała do środka i zamarła

Czytaj więcej >