Dom jak z horroruFot. pixabay.com/ barskefranck/ zdjęcie poglądowe

Mieszkańcy omijają ten dom z daleka. "Polskie Amityville" wywołuje ciarki na plecach

Dom jak z horroru, którego historia łudząco przypomina tą z Amityville, znajduje się w Polsce. Tylko odważni ludzie są w stanie do niego wejść i się rozejrzeć. Gęsia skórka pojawia się już za progiem i nie odpuszcza na długo po opuszczeniu budynku.

Dom z czerwonej cegły, który od lat stoi opuszczony, znajduje się przy drodze wylotowej z Grójca niedaleko Warszawy. Wyróżnia się nie tylko wielkością i tarasem ozdobionym kolumnami, ale też straszną historią. Ci, którzy weszli do środka i wiedzą, co się tam stało, nie mają wątpliwości - to polskie "Amityville".

Dramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osóbDramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osóbCzytaj dalej

Dom na Long Island, w którym doszło do tragedii, znają wszyscy

Na całym świecie możemy znaleźć opuszczone domy, w których doszło do tragedii i które z tego powodu stoją opuszczone. Mówi się, że są nawiedzone, a tajemnicze siły lub duchy próbują przepędzić każdego, kto ma odwagę zajrzeć do środka. To w takich budynkach śmiałkowie doświadczają zjawisk paranormalnych, o których chętnie opowiadają. Jedną z grup, która sprawdza wszystkie nawiedzone miejsca, są Mystery Hunters. Nagrania ze swoich wypraw pokazują na YouTube.

Filmy "Amityville" i "Amityville Horror" powstały na podstawie krwawej historii Ronalda DeFeo Jr. i jego rodziny. Był rok 1974, gdy mężczyzna dopuścił się okrutnej zbrodni. Zaledwie kilka dni później przyznał się do winy, którą było zastrzelenie sześciu członków swojej rodziny. Nie zrobił tego z własnej woli, lecz jak to określił, zmusiły go do tego tajemnicze głosy. Mrożąca krew w żyłach historia powraca w myślach, gdy staje się przed opuszczonym domem w Grójcu.

Dom w Polsce nie pozwala nowym mieszkańcom na wprowadzenie się

Okoliczni mieszkańcy są przekonani, że w domu z czerwonej cegły mieszkają duchy. Grupa Mystery Hunters otrzymała kilka relacji świadków, które wywołują ciarki na plecach, więc postanowiła zbadać obiekt i podzielić się z widzami tym, co udało im się nagrać. Jedna z osób, która zgłosiła się do nich, przytoczyła historię, którą opowiadał jej ojciec. W tym domu miała kiedyś mieszkać rodzina, która została zamordowana w czasie włamania. Inny ze świadków słyszał kiedyś, że właściciel domu zginął w wypadku i od tamtej pory straszy w swojej posiadłości.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP: Wybuch tuż przy hotelu. Jest wielu rannych, tragiczne wiadomości docierają z zagranicy
2. Lekcje religii coraz częściej znikają z planu lekcji dzieci. Skąd decyzja rodziców o wypisaniu dzieci ze szkolnej katechezy?

Pojawiła się także relacja świadka, który pamięta ekipę remontową pracującą na zlecenie nowego właściciela opuszczonego domu. Prace w środku nie trwały długo, ponieważ robotnicy doświadczali dziwnych i niewytłumaczalnych zjawisk paranormalnych. Szybko zakończyli prace i uciekli mówiąc, że nie zamierzają tam wracać. W środku ewidentnie jest coś nie tak, a nagranie możemy zobaczyć w serwisie YouTube na kanale Mystery Hunters. O nawiedzonym domu w centrum Warszawy pisaliśmy tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczne sceny z monitoringu ujawniły zachowanie opiekunki do zwierząt. Właścicielka tonęła we łzach
  2. Wysyp gigantycznych dziur na Syberii. Tajemnicze kratery mogą doprowadzić do globalnej katastrofy
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Labrador zaczął ciężko dyszeć. Przeczuwał, że od katastrofy dzielą sekundy. Niewiarygodne nagranie

Źródło: YouTube

Następny artykuł