Turysci.pl
dom nawiedzony

Screen/youtube/Mystery Hunters

Weszli do nawiedzonego domu na odludziu. Mówili o nim okropne rzeczy, odkryli prawdę

5 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Patryk Korzec

Udostępnij:

Dom jak z horroru. Zdecydowali się wejść do niego z kamerą, a to, co tam przeżyli, na zawsze pozostanie w ich pamięci. Wszystko udało im się nagrać, a następnie zamieścić w sieci.

Dom, o którym mowa, znajduje się pod Warszawą, a dokładnie na trasie wylotowej do Grójca. Jak czytamy na stronie Grojec24.pl, swoim wyglądem przypomina kultową, nawiedzoną posiadłość z Amityville, która znajdować się miała przy 112 Ocean Avenue. Wielu mieszkańców, którzy mijali to miejsce, wspominało o podejrzanych sytuacjach, które zaobserwowali. W końcu ekipa śmiałków postanowiła wejść do niego z kamerami. 

Nawiedzony dom pod Warszawą

Posiadłość swoim wyglądem przypomina dom z pierwszej części kultowej "Obecności" i być może to jeden z powodów, przez które pojawiło się wokół niego tyle legend. Stoi na odludziu w pobliżu gęstego lasu. Jest opuszczony, a zaniedbane podwórko tylko nadaje mu mrocznego klimatu. Przyjrzeć mu się postanowiła grupa Mystery Hunters, która zajmuje się badaniem zjawisk niewyjaśnionych.

- Przez te wszystkie lata kiedy przejeżdżałam obok tego domu, od zawsze stał pusty, nikt w nim nie mieszkał. Dookoła rosły dzikie sady i las. Miejscowi opowiadali, że tam kogoś zamordowali i nikt nie chciał od tamtej pory kupić tego domu. Strach przejmował nawet wtedy, gdy się przejeżdżało i na niego spoglądało - tak opisała dom grupie jedna z mieszkanek okolic Grójca. 

Rzekomo do grupy zwróciła się jeszcze jedna osoba - świadek, który twierdził, że za każdym razem, gdy ktoś wprowadzał się do tego domu, bardzo szybko się z niego wynosił. Pogłosek dotyczących historii obiektu również jest wiele. Pojawiały się głosy, że rzekomo ktoś kiedyś miał się do niego włamać, a następnie wymordować całą rodzinę, przez co teraz w nim straszy. Grupa Mystery Hunters weszła tam z kamerami i o dziwo rzeczywiście udało im się coś nagrać. Rozstawili sprzęt i z pewnością były to jeden z najbardziej emocjonujących chwil w ich życiu. 

- Rozstawiliśmy kamery we wszystkich pomieszczeniach domu i czekaliśmy na jakikolwiek efekt. Nie było to łatwe, ponieważ budynek jest bardzo rozległy - opowiadali. 

Chwile się dłużyły, aż nagle zauważyli jedną smugę. 

- Z wyjątkiem jednej zastanawiającej szarej smugi, nic więcej nie udało nam się zarejestrować - oświadczyli. 

To jednak nie był koniec ich relacji. Wszystko nagrali i stwierdzili, że fakt, iż nagrali jedynie jedną smugę, jeszcze o niczym nie świadczy. 

- [To] nie wyklucza w stu procentach, że dom nie jest nawiedzony - stwierdzili. 

Całe nagranie trafiło do sieci i można zobaczyć, jak dokładnie wygląda rzekomo nawiedzony dom oraz jego wnętrze. Trzeba przyznać, że śmiałkowie mieli naprawdę dużo odwagi, żeby przebywać w nim przez dłuższy czas.

undefined

Źródło: Youtube

Podobne artykuły

dyscyplinarka na zagraniczny urlop

Polska

Można zostać zwolnionym za zatejenie urlopu za granicą w czasie pandemii. Jest wyrok polskiego sądu

Czytaj więcej >
Podkarpacie co zobaczyć

Polska

Podkarpacie. Polski region pełen zróżnicowanych i niezwykłych miejsc

Czytaj więcej >
zamość z lotu ptaka

Polska

Zamość zachwyca turystów z całego świata. Jest jednym z "gwiezdnych miast" Europy

Czytaj więcej >
restrykcje muzeum

Polska

Polscy hotelarze mają nowy sposób na obchodzenie restrykcji. "Mam Muzeum i tam będzie można zamawiać catering"

Czytaj więcej >
góry gopr bieszczady

Polska

Turyści wyszli bez ubrań w góry, potem nie mogli już nawet włożyć kurtek. Interweniowali żołnierze

Czytaj więcej >
Rodzina w Tatrach deptała krokusy

Polska

Turyści deptali krokusy. TPN promuje akcję „Ani kroku(s) dalej!"

Czytaj więcej >