Turysci.pl > Europa > Dokąd w czerwcu na nieplanowany urlop? Ceny pozytywnie was zaskoczą
Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek 23.05.2023 18:12

Dokąd w czerwcu na nieplanowany urlop? Ceny pozytywnie was zaskoczą

Norymberga
fot. Canva

Wiele osób, które od lat regularnie podróżują powtarzają “dobrze to już było” w kontekście cen biletów lotniczych. Loty za 50 zł to prawdopodobnie przeszłość, jednak postaraliśmy się zebrać dla was kilka ciekawych czerwcowych propozycji, które nie nadszarpną waszego portfela. 

Nie macie planów na wakacje? A może chcielibyście wyskoczyć na kilka dni w czerwcu za granicę? Świetnie się składa. Przygotowaliśmy dla was kilka zestawów niedrogich lotów. Być może warto wziąć kilka dni nieplanowanego urlopu i skusić się na któryś z nich. 

Tanie loty za granicę

Coraz więcej podróżników i osób, które regularnie wyjeżdżają za granicę twierdzi, że ceny lotów poszybowały mocno w górę. Jest to spowodowane rosnącą inflacją, jak i polityką linii lotniczych po pandemii. W związku z wieloma restrykcjami działalność tych firm była mocno ograniczona lub nie było jej w ogóle. 

Kto z nas pamięta jeszcze loty za 30 czy 40 zł w jedną stronę do Londynu, Mediolanu czy Berlina? O takich cenach niestety musimy zapomnieć. Mimo to, linie lotnicze nadal mają czym kusić swoich klientów. 

Dokąd w czerwcu z Warszawy?

Ryanair przygotował wiele ciekawych ofert dla osób szukających kilkudniowego wypadu na ostatnią chwilę. Poniżej prezentujemy naszym zdaniem bardzo interesujące kierunki podróży, jakie dla swoich klientów przygotowała linia lotnicza Ryanair. Aby zarezerwować któryś z lotów najlepiej wejść bezpośrednio na stronę przewoźnika.

Marzy wam się włoska pizza, dobre wino i rozpływające się w ustach przekąski? Wówczas z pewnością nie pożałujecie wycieczki do Bolonii. Proponujemy wylot z portu lotniczego Warszawa-Modlin w terminie 3-4 czerwca (weekend) za jedyne 240 zł! W tej opcji nie będziecie musieli nawet brać urlopu. Pozostając we włoskim klimacie, wszystkich fanów la dolce vita zapraszamy nad morze do Rimini (1-4 czerwca) za okazyjne 261 zł lub do Bari (1-4 czerwca) za 198 zł. Loty do wspomnianych wyżej włoskich miast odbywają się z Warszawy. 

Dokąd w czerwcu z Krakowa?

Dla mieszkańców województwa małopolskiego i okolic Ryanair również przygotował atrakcyjne oferty. Polećcie z Krakowa do Perugii za jedyne 274 zł (2-5 czerwca) i zachwyćcie się Jeziorem Trazymeńskim. 

Lubicie muzykę klasyczną, architekturę i mieszankę kultur? Wtedy najlepiej wybrać się do Wiednia. Z Krakowa do stolicy Austrii polecicie w terminie 17-19 czerwca za jedyne 172 zł. Jeżeli zaś chcielibyście wybrać się do naszego zachodniego sąsiada, polecamy wówczas wycieczkę do Norymbergii (1-4 czerwca) za 185 zł. 

Tagi: Europa Polska lot