Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Świat > Darmowe noclegi w luksusowym hotelu w Dubaju? Linie lotnicze zaskoczyły nową promocją
Natalia Księżak
Natalia Księżak 01.07.2024 10:56

Darmowe noclegi w luksusowym hotelu w Dubaju? Linie lotnicze zaskoczyły nową promocją

Duaj
fot. Canva

Najlepsze na świecie linie lotnicze ogłosiły nową, atrakcyjną ofertę dla podróżnych planujących wizytę lub międzylądowanie w Dubaju podczas tegorocznych wakacji. Klienci Emirates, zarówno ze strefy biznes jak i ekonomicznej, otrzymają darmowe noclegi w 5-gwiazdkowym hotelu. Trzeba się jednak pospieszyć…

Linie lotnicze zaskoczyły nową promocją

Jedne z najlepszych linii lotniczych świata Emirates zaskoczyły turystów nową promocją.
Od 1 do 21 lipca 2024 r. osoby, które zakupią bilet Emirates w klasie pierwszej lub biznes, będą mogły skorzystać z bezpłatnego dwudniowego pobytu w 5-gwiazdkowym luksusowym hotelu JW Marriott Marquis Hotel Dubai.

Czytaj więcej:Turyści mówią, że "jest jak w bajce". Ta perełka znajduje się zaledwie 30 kilometrów od Polski

Natomiast osoby podróżujące w klasie ekonomicznej premium lub ekonomicznej będą mogły skorzystać z bezpłatnego pobytu na jedną noc. Trzeba się jednak pospieszyć.

Ile kosztuje jedną noc w Dubaju? Z Emirates możesz spać za darmo

Szczycący się dwiema kultowymi wieżami o wysokości 355 metrów hotel JW Marriott Marquis Dubai jest najwyższym na świecie 5-gwiazdkowym hotelem, zapewniającym gościom jeden z najbardziej zapierających dech w piersiach widoków na panoramę miasta.

Ten kultowy obiekt jest położony centralnie nad kanałem wodnym Dubai Water Canal, w odległości niecałych 10 minut jazdy od najbardziej imponujących atrakcji Dubaju, takich jak The Burj Khalifa, centrum handlowe Dubai Mall, fontanna Dubai Fountain i opera Dubai Opera.

Trzeba się pospieszyć. Promocja linii lotniczej jest tylko czasowa

Oferta specjalna dotyczy wszystkich biletów do Dubaju lub lotów z międzylądowaniem dłuższym niż 24 godziny, na podróże między 4 lipca a 15 września 2024 r. Bilety muszą zostać zakupione od 1 do 21 lipca 2024.

Oferta jest dostępna w przypadku rezerwacji dokonanych na stronie emirates.com, w aplikacji EK lub za pośrednictwem biur sprzedaży biletów Emirates, centrum obsługi telefonicznej lub współpracujących biur podróży, co najmniej 96 godzin przed przylotem na miejsce.